oko novaca što je lajt motiv ovog prijelaznog roka — scooniepenn
Tko je ikada rekao da je Petkovićev ugovor problem? Što treba 16 puta ponoviti da nitko od Petkovića nije tražio da pristane smanjiti primanja?
Petko je imao ugovor još godinu dana i nitko nije niti pomislio tražiti da ga smanji. Ista stvar je i s Pjacom, nitko ga nije tražio da smanji postojeći ugovor za narednu sezonu nego da se odrekne klauzule po kojoj nakon jednog nastupa u novoj sezoni automatski produžuje ugovor za još godinu dana po istim uvjetima. Zamolilo ga se da o novom ugovoru razgovaraju prije kraja sezone i to je sve.
Petka je Boban vidio kao vođu i lidera svlačionice. Zašto je on to odbio biti, postavi pitanje Petku. Samo prestanite više širiti razne dezinformacije. — Papastrumf
Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.