• NORTE
    11.6k
    za Majera nikakva kritika. Očigledno je mali "projekt" klubaCrusades1986

    Ako je netko projekt to je Gvardiol.
  • Neki tip
    21.3k
    Majera sam na Zoni valjda prvi "uzeo na zub", nedugo nakon dolaska, a možda i odmah. Ne što bih imao nešto protiv momka, čini se ovak korektnim, nego ne pamtim da je u modernom nogometu uspio netko tko nema bilo muda, bilo glavu. Nije to ništa manje važno od nogu..

    Fućka mi se za moje "proročanstvo", dao Bog da Majer već od sutra bude igračina, ali bojim se da to nije nešto što se nauči.. Fajter jesi ili nisi. Majer, mislim, nije i ne znam što se mora dogoditi da to postane.

    Majer izgleda kao drag dečko i osjećam se nekako bezveze kad ovako pišem o njemu, želim mu svu sreću i uspjeh, ali osobno jednostavno ne vjerujem da će se to dogoditi. Eto, ako čita slučajno Zonu, nek u ovome pronađe motiv i zainati se. :)
  • Neki tip
    21.3k


    Ali će Gvardiol biti igračina.
  • NORTE
    11.6k
    Ali će Gvardiol biti igračina.Neki tip sa Zapada

    Neka bude. Nadam se da će i Majer uspjet, pamtim mu odnos prema grbu Dinama, ali pamtim mu i fulani penal za izbacivanje Hajduka iz kupa u Kranjči.
  • xavier
    12.1k
    Mene samo zanima smatra li Zoki stvarno da je Majer bolji od Ivanušeca ili Majer ima prednost samo zato što je Ivanušec imao prednost kod Bjelice ili je jednostavno stvar izloga. Majer je prvi došao pa prvi mora biti u izlogu kako bi se mogao prodati prije nego se klubovi zapitaju zašto stagnira na klupi. Inače, povukli smo (ok, ili ako želite "kupili" s obzirom da su svi osim Tolića itekako lijepo plaćeni) ofanzivnog veznog iz Lokomotive 3 sezone za redom (Majer, Ivanušec, Tolić).

    Što se tiče projekata, fino se čiste krilne pozicije za Marina :cool:
  • Neki tip
    21.3k
    kak nekom možeš "pamtit" fulani penal??

    Pamtim nezalaganja, pamtim manjak volje, trke, odnosa prema klubu i navijačima, pamtim gunđanja i stavljanje sebe ispred momčadi i kluba.

    Za fulani penal mi se, da prostiš, hebe.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Imam osjećaj da uz Gvardiola kao "projekt" kluba bi spomenuo i Marina, kao što kolega @xavier kaže i vjerovali ili ne ali i Kastratia.
  • deda
    32.8k
    Ajmo u prvi razred, što znači projekt kluba?
  • NORTE
    11.6k
    kak nekom možeš "pamtit" fulani penal??Neki tip sa Zapada

    Jebiga izbacio bi tovare iz kupa, ali zapravo drago mi je da smo igrali to finale s njima.
  • xavier
    12.1k


    Dobro sad, kako Kastrati može biti "projekt"? Rekao bih da ne mislimo na isto.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    projekt kluba?deda

    Znam da to Kastrati nije,znam ja šta znači, ali u nekom širem smislu naziva "projekt kluba" bi rekao da su sklonili Kadziora,vjerovatno će prodat Menala i Hajrovića, samo da bi Kastrati uspio i da bi ga prodali za masne pare baš kao i što hoće napravit sa ovima(Majer,Gvardiol Marin) i dr.. nazovimo to možda preneseno značenje ili kako već..
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Rekao bih da ne mislimo na isto.xavier

    Pa ne, objasnio sam gore na što sam mislio kad sam Kastratia nazvao "projektom kluba".
  • Navijač Dinama
    8.4k
    @deda @xavier<br /> <br /> Možda sam se trebao izjasnitproces kluba" sto je opet malko drugačije od onog "projekt".
  • xavier
    12.1k
    "projekt kluba" bi rekao da su sklonili Kadziora,vjerovatno će prodat Menala i Hajrovića, samo da bi Kastrati uspio i da bi ga prodali za masne pare baš kao i što hoće napravit sa ovima(Majer,Gvardiol Marin)Navijač Dinama

    Ali Kastrati bi u ovom trenutku i trebao biti space shuttle za Hajrovića, Menala i Kadziora te bi i trebao imati prednost pred svima njima. Projekt je po meni kad forsiraš igrača na uštrb boljih koje imaš na rosteru te zbog toga pate trenutni rezultati.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Kadzioraxavier

    Za mene se Kastrati mora se tek pokazat u Dinamu da bi bio bolji od Kadziora, ali pošto je on kao i Moro ovdje na zoni poznata priča odavno(a to da je prodan). onda da,Kastrati je bolji od ovih svih ostalih na dvojoj poziciji.

    Projekt je po meni kad forsiraš igrača na uštrb boljih koje imaš na rosteru te zbog toga pate trenutni rezultati.xavier

    Da na to sam i ja mislio. Jer se zbog toga forsiraju Majer, i vjerujem da će i Marina krenut, baš kao sto su i krajem prošle sezone to radili sa Kulenovićem. Od ostalih tu u priči očekujem i Tolića , te i Jakića kojeg će forsirat umjesto Gojaka ili Ademia.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.