• vjeko1701
    8.6k
    Ne bi se nužno složil s djelom da projekt kluba nužno mora igrač koji igra ioako mu je alternativa bolja. Pa Olmo je bio projekt kluba. Ja bi više rekao da je projekt kluba igrač za kojeg je procjenjeno da unutar relativno kratkog vremena može postići veliku cijenu, definitivno najveću od svih igrača koji mogu igrati tu poziciju pa dobiva puno više šansi od ostalih koji su možda igrama to više zaslužili ali su najčešće dosta stariji i ne mogu postići neku veliku cijenu. Ponekad se čak i cijela igra momčadi prodredi da bi se istaknule jake strane igrača-projekta a skrile mane. Da ne govorim o žrvovanju rezultata u europskim utakmicama nakon ulaska u grupe di je bitnije nabijat statistiku projekata nego se konkurentno borit za bodove.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Ja bi više rekao da je projekt kluba igrač za kojeg je procjenjeno za unutar relativno kratkog vremena može postići veliku cijenu, definitivno najveću od svih igrača koji mogu igrati tu poziciju pa dobiva puno više šansi od ostalih koji su možda igrama to više zaslužili ali su najčešće dosta stariji i ne mogu postići neku veliku cijenu.vjeko1701

    To je taman ono o čemu sam mislio, kad sam spomenuo Kastratia.
  • deda
    32.8k
    Ma Dinamo više nije klub za takve projekte čim imaš par igrača koji vrijede više od par milja. To bi značilo da ih Dinamo ima 7-8, a to se kosi s definicijom projekta. Projekt je npr. Vušković u Hajduku
  • xavier
    12.1k
    Uredno raspravljamo o "projektima", a svatko od nas pod tim misli na nešto drugo :strong:
  • deda
    32.8k
    "Projekt je vremenski određena aktivnost s ciljem da se proizvede jedinstven proizvod, usluga ili rezultat"
  • Eduardo
    20.4k
    Majer je skupio 5 utakmica u nizu. To je valjda drugi puta da je dobio takav kontinuitet utakmica, a ulazi u svoju treću sezonu. Nemam ništa protiv da se igračima pruži prilika u kontinuitetu da se vidi mogu li ili ne. Puno više igrača prošlo je kroz Dinamo, a da su dobili znatno više prilika od Lovre. OK, možda on nije taj, ali kako znati ako ga otpišeš na temelju nekih 30 nastupa koji su bili raspoređeni u tri sezone gdje bi nastupio svaku treću utakmicu ulazeći s klupe? Da se na takav način riješimo igrača koji bi kasnije proradio u nekom drugom klubu onda bi opet bilo drvlje i kamenje po klubu.

    Marin ima 19.god., isto ulazi u svoju treću sezonu otkako je priključen prvoj momčadi. U usporedbi s nekim igračima u prošlosti što se tiče uloge u momčadi, minutaže i godina, Marin je kamilica, a ne projekt.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Ja bi jednu stvar samo spomenuo, lik je odigro od 4 (kojih se sjećam) dvije odlično i dvije ispod razine. Te dvije koje je odigro fenomenalno je igro na polušpici, a ove dvije što je loše igro je bio bez određene pozicije. Tako da ja vjerujem da on može, samo treba ga uklopit u sistem...
  • Neki tip
    21.3k
    pričaš o Marinu ili Majeru?

    Zbunjen sam, jer Eduardo je pisao o oba igrača, a plus Majer je odigrao ipak puno više od 4 tekme, dok Marin teško da je odigrao 2 fenomenalne za prvu momčad.. :chin:

    Po ulogama u momčadi koje spominješ, rekao bih Majer, ali samo 4 tekme pamtiš? Ok, rijetko igra cijele, to stoji..
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Majer, i pričam o zadnje 4 tekme jer su mi u memoriji trenutno. Odnosno njih se najbolje sječam.

    Marin možda može postat igrač, ali ja to zasad ne vidim. Treba mu sezona jedna u HNL-u da se vidi jel je ili nije.
  • mniokl
    283
    Ja sam se pitao zašto Bjelica ne daje Majeru više šansi,dok ga nisam gledao prvu tekmu uživo na Maksimiru.Poslje utakmice igrači su odrađivali rastrčavanje,Majer i Gvardiol jedan pored drugog,Gvardiol, em brži ,em nezapuhan a Majer jedva diše poslje šprinta od 40 metara i to ne punom snagom.Odmah se vidi da će Gvardiol biti igračina jer ima strašne fizičke predispozicije,ima tehniku izvrsnu,kada dobije iskustvo i taktičko znanje koje dolazi s godinama bit će uvjeran sam top klasa.Za Majera sam nažalost siguran da neće jer mu fali fizikalija i protiv jačih momčadi jednostavno sve njegove druge vrline ne dolaze da izražaja.Nešto slično kao Antolić..
  • gh0c
    256
    Izgleda unpopular opinion, ali stvarno ne vidim niš u tom Pepeku Gvardiolu. Niti klupska sadašnjosti niti budućnost niti jednog dana u reprezentaciji.
    Doseg raznih Šikunovića i sličnih.
  • Dudu
    2.6k
    Lik je 2002. godiste, samim ti dosta je receno.
  • Zambatine škude
    2.7k
    Majer je na lopti talent razine cenera repke u nekoj budućnosti. Problem je što mu je igra bez lopte (i u obrani i još bitnije - u napadu) ravna nuli. Ovo što on igra je taman za Dinamo 2 i drugu ligu.

    Šteta.

    Netko je bio spomenuo Ivanušeca u sličnom kontekstu prije, ali ne bih se s tim složio. Ivanušec igra puno ozbiljniji nogomet u svim fazama.
  • Kwedi
    3.8k
    yju85v3uual5unxy.jpeg
    Lijevo skroz, pune plaće ponovo isplaćuju u Dinamu

    gvs517plvvm1w9qr.jpeg
    2ccfxibwpkn6ws08.jpeg


    Projekt Gvardiol fino napreduje. Jučer 10, danas 14.
    U ponedjeljak mogu zaokružiti na 20 i mirna Bosna. Prodaj!

    zo6cuxqx9xy64rv8.jpeg
  • Kwedi
    3.8k
    Nisam pročitao kak spada Droljivarija, s bonusima je 20!

    Vozi Miško!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.