• Papastrumf
    12.5k

    Tko kaze da bi tebe zvali?
  • reziser
    6.8k
    hvala papa :up:
    lako ja organiziram za svoje drustvo :yum:
    svako si ima pravo birat drustvo
    sam vi dajte :clap:
  • Guinness
    2.2k
    Tko kaze da bi tebe zvali?Papastrumf

    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • De Oliveira
    1.2k
    Fb stranica i forum Zona Dinamo je projekt koji je bio potreban svim Dinamovcima, jer je mjesto gdje mozemo raspravljati o stotinu tema vezanih uz klub koji svi toliko volimo. Od podsjecanja na slavnu proslost, raspravljanje danasnjih tema, pa do predvidjanja modre buducnosti. Nemojte gasiti stranicu.
  • InatiseSlavonijo
    518

    Ako potraje bez publike na stadionima ja ću naći lokaciju u svome kraju, zajednički pogledamo nekakvu tekmu Dinama, evo vam gostovanje :smile:
    Evo dajem na razmišljanje. A svi koji vode stranicu/forum nikako odustati, uspjeli ste spojiti simpatizere, ultrase, stare, mlade, sve koje vole Dinamo.
  • Kwedi
    3.8k
    Neki su bili zabrinuti kako ga nema više...

    Samo je Ničota pisao pizdarije no on se vratio i to u punoj formi!

    Dame i gospodo, drugarice i drugovi, braćo i sestre - Drooooooljivari!

    Kreten ima Livakovića za igrača utakmice iako je primio gol kakav jedino Posavec može primiti, KTC i Dilaver su A je to, a projekt Gvardiol čudno da nije postavljeno pitanje zašto nije pozvan u reprezentaciju...

    255x6td9fect6r4k.jpeg
    c0fpwyxbmbp0vg4h.jpeg
    worw1d1xb8oq47ym.jpeg
    ntoqa51ei6kat3di.jpeg
    f5hxhztxmnbrgxan.jpeg
  • deda
    32.8k
    Taj droljivari ne kuži nogomet uopće. Po meni su nasi najslabiji igrači bili Majer, Ivanušec jer ne uspijevaju držati kvalitetno loptu u sredini, provesti brzu tranziciju, a o obrambenom dijelu da i ne govorim
  • Neki tip
    21.3k
    Kreten ima Livakovića za igrača utakmice iako je primio gol kakav jedino Posavec može primiti,Kwedi

    Za sve ostalo što si naveo se slažem s tobom, al ovaj dio.. Pa tko je po tebi igrač utakmice? Naravno da je gol pacerski (mada sam siguran da je lopta okrznula nekog i promijenila malo smjer), ali golman koji skine penal tijekom tekme (ma uzmimo da je to i "poništio" primljenim golom) i onda ključni u raspucavanju je, po meni, nedvojbeno igrač utakmice.

    Ne pamtim da sam vidio da golman pobjedničke momčadi u rapucavanju 11eraca nije igrač utakmice.
    Naravno da se igra 120 minuta prije toga, ali igrač utakmice je nekako najčešće igrač odluke/prevage, a Liva je to sigurno bio.
  • Mali dioničar
    15.5k
    Majer je zbilja bio igrač manje. Tako ustrašeno izgleda na utakmici kao da ga netko tjera igrati pa on nevoljko pristane.
  • xavier
    12.1k


    Ja sam rekao više puta. Igrač koji će dominirati protiv Varaždina, Šibenika i Istre i pritom izgledati kao "novi Modrić", ali protiv klubova iste snage ili jačih neće raditi razliku, dapače.

    Nadam se da će me demantirati.
  • deda
    32.8k
    Mi se stalno nadamo, predugo to traje. Vjerujem da bi nas jedan Jakić prije mogao oduševiti.
  • xavier
    12.1k


    Ništa ja ne očekujem od njega. Ovo gore je moje mišljenje o njemu od početka, a pod "Nadam se da će me demantirati", želim reći da se nadam da cijelo to vrijeme nisam u pravu.
  • deda
    32.8k
    Nažalost mi smo postali tvornica tih nekih poluigrača visokog driblerskog talenta. Ćorić, Halilović i taj stil. Po meni strašna greška struke jer se očigledno ne radi dovoljno individualno s njima. Nadam se da neće isti drek napraviti od Julardžije i mlađih koji dolaze. To su igrači za 19. stoljeće.
  • xavier
    12.1k
    Meni nema goreg nego kad netko stalno zaziva Majera, a pljuje recimo po Gojaku. Pa onda ideje kako bi trebali zajedno u sredini igrati Majer, Ivanušec i Tolić (da, i to sam čuo). Zvuči stvarno kao rapsodija za Europu :grimace:
  • Crusades1986
    12.7k
    Meni je frapantno kako se po Dilaveru i Katarini osulo drvlje i kamenje, a za Majera nikakva kritika. Očigledno je mali "projekt" kluba
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.