• Dragon1Warrior123
    3.3k
    Ali su izgubili prijenose kvalifikacija ili šta? Jer nije mi jasno zašto jučer nisu prenosili oni.
  • Kwedi
    3.8k
    Pa već godinama kvalifikacije drugi prenose
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Ček jel je ozbiljno meni pamćenje tako loše? xD
  • Majki2111
    3.3k
    Ždrijeb za 3. pretkolo: 31.08
    Tekma treće pretkolo: 15.09 ili 16.09
  • vjeko1701
    8.6k
    Deda, nikada se rješiti zone. Odlično mjesto za raspravljati o svemu, zanimljivi ljudi za raspravu. Ja sam razmišljao da otvorim i temu gdje bi pomogao ljudima sa streamovima, stavio neke tutoriale i gdje bi se stavljali linkovi i naččini na koje se može pratiti Dinamo, samo me zanima dal ima nekih legalnih poštekoća s tom idejom pošto su to ilegalni streamovi.
  • agramZ
    2.5k
    zona nas mora nadzivjeti!
  • NORTE
    11.6k
    Dinamo ima takvu moć da mu nakon odlaska oba desna krila iz zadnjih sezona (prodaje Kadziora i tjeranja Izeta) pojačanje Kastrati u Cluju sjedi na klupi.
  • Crusades1986
    12.7k
    Čak se i nije Ničota popišao po KTCu, samo je hvalio Gvardiola.
  • Cosey
    515
    Ako se smije znati, koji je razlog da se razmišlja o brisanju Zone?

    Nadam se da do toga neće doći.
  • InatiseSlavonijo
    518
    Umjesto gašenja Zone prijedlog za druženje "zonaša" uz pivo i roštilj. Šteta je ugasiti ovakvo nešto!
  • Papastrumf
    12.5k

    Bit ce u subotu u nesto uzem krugu, ali moglo bi se jednom organizirati i nesto vece, zasto da ne!?
  • reziser
    6.8k


    bilo bi to zanimljjivo druzenje...
    kad je ovdje na forumu frka.....u razlicitim razmisljanjima..
    uz pivo? hmm...ne znam bas

    ja jesam za to....ali.... :chin:
  • mniokl
    283
    Nikako ne gasiti Zonu.
  • reziser
    6.8k
    Nikako ne gasiti Zonu.mniokl

    naravno, ali kakvo je stanje na stvari, bojim se da nije isključeno?! neki od začetnika zone su već otišli.

    pozivam moderatore, administratore, sve koji vole plavu boju, dinamo, kojima je dinamo u srcu. NEMA PREDAJE!
  • mniokl
    283
    Evo da ispričam ja svoj doživljaj jučerašnje tekme u svom lokalnom bircu.Znači većina nas koji dolaze tamo u taj birc redovito prati nogomet i većina smo dinamovci,gotovo nitko ne voli mamica i svi su pričali cijeli tjedan da ih baš briga za tekmu,da će navijat protiv itd.I onda Gojak zabije gol i svi slave ko da smo ligu prvaka osvojili.Jednostavno ljubav prema Dinamu je uvjek bila i uvjek će biti jača od svega i ne smijemo od njega nikad odustati,nemojte ni vi odustati od Zone definitovno najboljeg foruma o Dinamu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.