• Infinity
    16.5k
    Brojaci sad imaju na BP, Pecari, Grbavici i Kosevu.

    Meni je zanimljivo da je Zeljo i prije brojaca imao tocne podatke o broju gledatelja. Da li je netko brojao na ulazu, pojma nemam. Zanimljivo takodjer je to da Savez nije koristio te brojke nego ih je odredjivao sam delegat. Prosle sezone su koristili, mada je znalo biti tipa 5.034 gledatelja i gospodin to zaokruzi na 5.000, al opet je koliko toliko uredan podatak.

    Sve u svemu i nisam zapoceo pricu da je PL nesto posjecena nego da ljudi puno vise cijene svoj lokalni klub nego sto je to slucaj u Hrvatskoj. Ima iznimki, i logicno da postoje ljudi iz manjih gradova koji nemaju ili nikad nisu imali premijerligasa pa se navija za neki veci klub. I opet ti tu ljudi vecinom navijaju za onaj klub koji im je blize, a ne onaj koji je uspjesniji. Recimo manji gradovi u ZDK ce vecinom imati navijace Celika, a ne Zelje ili Sarajeva, mada ima i takvih, osobno ih poznajem. Ima tu onih koji navijaju za Zrinjski, Siroki i Borac, al to je neko tjeranje nacionalnih interesa kroz klupski nogomet, to je vec skroz druga tema.
  • Kwedi
    3.8k
    Još kad bi Tuzla City bili klub iz Tuzle, a ne da tamo samo igraju.(oni su klub iz manjeg mjesta, Simin Han) :smile:Navijač Dinama

    pa jesi pročitao njegov post ili pišeš bezveze kao inače?
  • Infinity
    16.5k
    Još kad bi Tuzla City bili klub iz Tuzle, a ne da tamo samo igraju.(oni su klub iz manjeg mjesta, Simin Han) :smile:
    Zna se čije boje odjekuju u Tuzli.
    Navijač Dinama

    Aj procitaj cijeli post. Ako ti je mrsko onda nemoj komentirati samo pocetak. Isto ti vrijedi i za sve ostalo po forumu gdje pises samo da bi nesto pisao.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    @Infinity
    @Kwedi
    Evo sad jesam i vidim da je u trećem djelu spomenuo.. a jbg... treba neka i pročitat :roll:
  • Kwedi
    3.8k
    ne brini, neće forum propast ako na svakoj temi ne zajašeš
  • xavier
    12.1k


    Ali mene najviše fascinira da si često spreman napisati kartice i kartice teksta, ali pročitati tuđi post koji je duži od par redova ne dolazi u obzir :joke:
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Ali mene najviše fascinira da si često spreman napisati kartice i kartice teksta, ali pročitati tuđi post koji je duži od par redova ne dolazi u obzir :joke:xavier

    Istina. Ako je tematika zanimljiva, onda da. Volim pisat kartice i kartice i ubacit se u priču tu i tamo, naravno ne isapdne to baš onak kako sam planiro. Kao i što sam već pomenuo par puta, mrsko me čitat dugačke tekstove, jer to je malte ne svaki drugi tekst Infinitya. :rofl:
  • Infinity
    16.5k
    mrsko me čitat dugačke tekstoveNavijač Dinama

    Onda ih prestani i komentirati, jer tvoji komentari na takve tekstove nemaju smisla ako ih ne citas. Vecinom nemaju smisla svakako, al dobronamjerno ti savjetujem da prestanes pisati odgovore na nesto sto nisi citao, na nesto za sto nemas informaciju i slicno.
  • xavier
    12.1k
    Velim za siru okolicu, a Krk je relativno blizu. Naravno da ima ljudi iz Opatije, Kostrene, s Krka, iz svih mjesta u okolici da navijaju za Rijeku. Al kad se odmaknemo dalje, tko u Gospicu navija za Rijeku? Sumnjam da je tu neka baza. 100km je nista, a na 100km je Karlovac koji vjerujem navija za Dinamo. Osijek i Rijeka imaju navijace u svojim gradovima i u jos par manjih gradica u neposrednoj blizini. Sigurno da ima netko iz recimo Pozege da navija za Osijek, ali mislim da nisu brojni. I ono sto je najbitnije, imam dojam da je Rijeka kao grad vece uporiste za Rijeku kao klub nego sto je to Osijek kao grad za Osijek kao klub.Infinity

    Slažem se. Rijeka kao klub gotovo sve navijače ima u samom gradu te u relativno uskom prstenu oko grada (više manje Kvarner). Osijekov prsten je nešto širi, ali kako si napisao, mislim da u samom gradu nema ni blizu podršku kao Rijeka u svom gradu.

    Dinamo i Hajduk su jedina dva kluba kod nas koja imaju navijače i daleko od Zagreba odnosno Splita. Osijek tu ima problem što ova dva kluba u Slavoniji imaju dosta jaku podršku i u zadnje vrijeme Osijek pokušava "preoteti" neke od tih navijača ("Osijek navija za Osijek") koji nisu baš previše vezani uz Dinamo ili Hajduk. Rijeka nema takav problem, ali se nema ni gdje "širiti".

    Varaždin je do 90-ih bio dinamov grad, ali je Varteks pridobio navijače odličnim vođenjem kluba i uspjesima i tu se stvorio čak neki animozitet (ok, to je malo prejaka riječ) prema Zagrebu.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Jel zna netko gdje je nestao Nevistić?
    U Varaždinu nije, u Rijeci nije. Koje se tu igre igraju?
  • xavier
    12.1k


    Mislim da Miško još uvijek važe što je za njega financijski najisplativije. Ako su odlučili da je Pandur prvi golman, a čini se da jesu, onda Nevistić sigurno ide negdje. Pitanje je samo posudba ili prodaja.
  • Neki tip
    21.3k
    Pitanje je samo posudba ili prodaja.xavier

    Ima još godinu dana ugovora pa se prodaja čini logičnijom..
  • xavier
    12.1k


    Netko je na Snetu rekao sa su ipak dvije godine u pitanju odnosno da je na TM krivi podatak.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Šteta da golman koji je odradio onako dobru sezonu ne brani. Ne vjerujem da nije bilo ponuda za njega.
  • Infinity
    16.5k
    S obzirom da se radi o zadnjoj godini ugovora onda bi ga se moglo dobiti jako jeftino. Ni jedan HNL klub ne bi pogrijesio da ga dovede. Ne znam sta Dinamo misli s Livakovicem, al ovaj je odlican, nije cak ni mlad pa da lako izgori. Zagorac je super zamjena, ali nije kapacitet za Europu dok bi Nevistic mogao biti. O tom da bi bio pojacanje za Belupo, Varazdin, Istru i slicne je suvisno i pricati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.