• Sibirski plavac
    1.9k
    Ma nije ovo ni blizu točno jer je provedeno na 7500 ljudi pa je valjda među njima bila ovakva izjednačenost.Rezultati iz 2005 i 2010 su mi puno ispravniji i realističniji jer je provedeno na većinu države,a ovo na 7500 kaj je otprilike kao broj stanovnika Sopota :lol:
  • og1986
    2.9k
    Gledao sam i ja te ankete ali je tu puno toga sumnjivo u tome kako su ih radili i koja metoda i koja pitanja, itd.itd.

    Uglavnom znam da je arena sport neke godine (ne tako davno) rekla kako su ima utakmice Dinama najgledanije.
  • Kwedi
    3.8k
    Idem sad editirat Wikipediju, reci koliko treba omjer na čiju stranu pa da se to uzme kao neko relevantno istraživanje.

    Evo da bacim kost, Osijek ima preko dvadeset tisuća članova. Bez dublje analize - kaj to govori?
  • Crusades1986
    12.6k
    Nije bitna veličina uzorka, bitan je način njegove konstrukcije. Nije isto jel si pitao 7000 ljudi u cijelom Zagrebu, ili samo u jednom kvartu.
  • Sibirski plavac
    1.9k
    Nije samo na wikipediji. I tportal je 2010 na tom istrazivanju stavio osijek 5% a Rijeka 4%.
  • og1986
    2.9k
    I pred par mjeseci su bila istraživanja svaki tjedan oko izbora parlamentarnih. Pa znamo kako su točna bila. Uglavnom mislim da se ne treba zamarati oko toga.
  • Kwedi
    3.8k
    Može i Glas koncila raditi istraživanja ako netko to radi nepravilno i tendenciozno. Čak bi rekao ono iz 2005. (pogotovo jer je rađeno za vrijeme Lige za bedaka) nije točno
  • Sibirski plavac
    1.9k
    Ne zamara se nitko.Samo sam stavio da mi je to već nekoliko godina zanimljiva tema.Istina,nije anketa neko mjerilo.Pa i Chelsea je navodno jednom prema istraživanju imao više navijača u svijetu od bayerna i liverpoola u što čisto sumnjam.Možda je ovo ipak trebalo u kategoriju Zanimljivosti iz svijeta nogometa :lol:
  • Infinity
    16.5k
    Ne bih nikad rekao da Osijek ima vise navijaca od Rijeke. Sumnjam da oni u siroj okoloci imaju neku publiku, i jedni i drugi. Rijeka je malo veci grad, a dojma sam da puno vise ljudi u Osijeku navija za Dinamo/Hajduk nego recimo u Rijeci.
  • deda
    32.8k
    Zaboravi ankete, pravi pokazatelj je publika na stadionu. A ta slika je ne loša za nas, nego bolna. :rage:
  • Sibirski plavac
    1.9k
    Nažalost da. :sad: Valjda bu novi stadion jednog dana digao posjetu na neki donekle solidni nivo.
  • Kwedi
    3.8k
    Ne idu ljudi na utakmice zbog stadiona
  • Sibirski plavac
    1.9k
    Ovo je već sad prešlo na sasvim drugu temu,a ovdje je prava tema 1 hnl,tak da ostanimo na tome.O posjeti,o stadionu i ostalim stvarima već su stranice i stranice napisane.Ne treba opet iste stvari pisat.
  • Majki2111
    3.2k
    Složio bih se. Rijeka ima još Krk. Pogotovo sjever otoka. Omišalj Malinska i Vrbnik sučvrsta uporišta Riječana. A mislim i Dobrinj. Koliko sam čuo prema jugu otoka se smanjuju i navodno su za Hajduk, ai evo u Puntu ima par lijepih Riječkih grafita. Plus bilo je po cesti jedan dost dugačak natpis posvećen trofeju iz 16/17.

    Al evo par frendova s Krka koji su iz Rijeke/Krka jako više su skloniji Dinamu nego Hajduku... Moja zapažanja.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    što točno mislimo pod "navijačxavier

    Mislimo na mene :rofl: :rofl: :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.