• Morales7
    184
    Po mom razumijevanju španjolskog agent od Franca je rekao da misli da će se ponuda prihvatit i da je za Franca to odličan klub ( igramo lp, prodajemo dobro i slični epiteti) i kao 4.3 milje dolara plus 10% od slijedeće prodaje
  • vjeko1701
    6k
    Ali, ali, treba stediti, nema se novca...
  • Kwedi
    3.8k
    Pivariću u četrtek ističe ugovor, Kijev ne bude produžio
  • xavier
    11.4k
    Drugim riječima, ovo je već sad drugi najveći dinamov ulazni transfer, a ako se Franco kasnije iz Dinama proda za više od 7 milijuna eura, onda će biti najveći, veći i od Roga.

    Moram priznati da sam jako skeptičan oko toga može li taj dečko to stvarno opravdati.
  • Morales7
    184


    Ako dođe nadam se da će bit na razini Sigalija i bolji. Jednako su visoki, Franco se čini jače konstitucije.

    Btw. 24h piše da Majera hoće Krasnodar i da ga mi svakako želimo prodat
  • Dudu
    2.6k
    Meni ništa nije jasno, ispada na sve strane prodajemo veznjake: Moro, Majer, Gojak.
    Kupujemo stopera od 5 milijuna, a imamo vrhunske..

    Jedino objašnjenje, mrtva sezona u Međugorju.
  • Morales7
    184


    Da ni meni nije jasna prodaja veznjaka. Da odu ova 3 ostajemo na Ademiju, Luki i Jakiću. Mislim opet pišu da mi želimo još dva nova veznjaka.

    Previše rošada kad bi ih trebalo biti najmanje
  • Eduardo
    18.1k
    Novine pišu ono što pišu svaki prijelazni rok. Nemaju drugog materijala pa se zabavljaju transferima. Naravno da jedva čekaju nekakav 'info' o tobože zanimanju odredjenog kluba za odredjenog igrača da mogu nešto naštancati, ali to ne znači nužno da je to istina i da će se zaista dogoditi.

    Mislim da ovaj put tattek neće bratteku rasturiti ekipu i pustiti ga golorukog u europske bitke kao što bi se možda dogodilo nekom drugom treneru. Riješit će se eventualno onih nepodobnih koji imaju muda i stav reći što ih muči, tipa Dilaver i onih koji nisu označeni kao 'važne karike' (Majer). Kostur ekipe budu ostavili.
  • nkdz
    829
    novi igrac u juniorima, u 5.mjesecu je napunio 18 godina.

    Zagrebački Dinamo doveo je novog igrača. Modri dres od naredne će sezone nositi Ivan Težački, mladi stoper Varaždina.

    "Vrlo sam sretan. Ovo je ostvarenje mojih snova. U početku sam bio vrlo iznenađen, no velika je čast biti u tako velikom klubu kao što je Dinamo", rekao je Težački za Regionalni.com.

    Ovaj perspektivni stoper bio je nezamjenjiv u momčadi Miljenka Mumleka, trenera juniora Varaždina. Po dolasku na Maksimir, Težački će se priključiti juniorskoj postavi 'plavih'.

    "Preselio sam u Zagreb, započeo s treninzima i trenutno se adaptiram na njihov režim rada. Naravno da je san jednog dana stići do seniorske momčadi Dinama, no svjestan sam da je za to potrebno mnogo truda i rada", dodao je Težački.


    1596272617251.jpg
  • Kwedi
    3.8k
    Izlazni junior iz ekipe koja je peta u juniorskoj ligi i priključit će se - juniorima.

    Kakva je ovo pizdarija?
  • Beowulf112
    301
    Ma nema smisla placat obrambene toliko.Obrambene treba dovodit besplatno ili za kikiriki.Ili dati priliku mladim igracima.Pa nismo ni dilaveru ni katicu platili pa su ispali dobri.Par milijuna vrijedi bacit za napadaca ili nekog fantazistu ili eventualno krilo.Pa nemozemo si mi promasaje od par milijuna dopustat.
  • deda
    29.2k
    Zapelo je to oko Franca. Nije im dosta para vele. Moraju dati 20% od transfera San Telmu iz kojeg je došao. Independiente bi da Dinamo za toliko poveća ponudu.
  • Eduardo
    18.1k
    Ma nema smisla placat obrambene toliko.Obrambene treba dovodit besplatno ili za kikiriki.Ili dati priliku mladim igracima.Pa nismo ni dilaveru ni katicu platili pa su ispali dobri.Par milijuna vrijedi bacit za napadaca ili nekog fantazistu ili eventualno krilo.Pa nemozemo si mi promasaje od par milijuna dopustat.Beowulf112

    Tko ti garantira da nećeš promašiti s napadačem ili fantazistom? Evo ti primjer od nekih 300M€ promašaja od jednog jedinog kluba; Dembele, Coutinho, Griezman.

    Dobrim scoutingom možeš besplatno dovući i top napadača za naše uvjete, ma za bilo koju poziciju. Dovedeš ga besplatno, ali kompenziraš plaćom.

    Misliš da se u zadnje dvije sezone guralo mlade igrače na obrambene pozicije da bi rezultati bili kao što su bili sa Dilaverom, Perićem i KTC-om?

    Bacili smo milijun i nešto na napadača ove sezone. Što se dogodilo? Za sada teži promašaj. Imali smo stopera (Gabriel) prije tri sezone, nismo htjeli platiti 5M€ (razumljivo), da jesmo sad bi se lupali nogom u guzicu od sreće.

    U dobre igrače vrijedi riskirati o kojoj god se poziciji radilo. Nažalost, ništa ti ne može garantirati uspjeh. JBG, to je rizik posla i procjene. Nema tog kluba koji ne radi greške prilikom transfera, bilo ulaznih, bilo izlaznih. Da nema toga ne bi bilo zanimljivo.
  • Morales7
    184
    9.5 milja za Oršića nudi bilić
  • Dinamosvetinja
    38
    Ja bih prije dao vece pare za kvalitetnog stopera ili centralnog veznog nego napadaca.Razlog je jednostavno zato sto su to najbitnije pozicije i uvijek ti treba neko iskusan na tim pozicijama.Kada na poziciji npr stopera imas mladog igraca velikà je vjerojatnost da ce se usrat i radit neke greske protiv jacih ekipa a i u HNLu.Primjer je Benkovic protiv Bayerna ili Gvardiol u nekim tekmama u HNLu ili Moro protiv Benfice.Theophila smo npr doveli imao je iskustva iz Francuske i bio je jedan od glavnih igrača Bjelice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions