• Morales7
    184
    Što mislite o Perici? U Belgiji 16 nastupa-8 golova i jedna asist. Njega dovest Kule na posudbu i imao odličan napadački trojac
  • Eduardo
    18.1k
    Mislim da je u početku karijere napravio pogrešan odabir. Kao i mnogi naši mladi talenti nije ispunio potencijal i očekivanja. U kakvom je stanju trenutno ne znam niti mogu reći na osnovu šture statistike. Ali, da sam mu se nekada nadao u dresu Dinama - jesam.
  • Morales7
    184


    Ima par takvih primjera koji su krivi put izabrali,ali Perica me privlači jer je visok, jak a mislim da ćemo mi igrat da napadač zadrži loptu i na krilo kao što sa Petkom igramo
  • De Oliveira
    1k
    Cemu tri vrhunska i skupa napadaca? Klinac uz Petkovica i Gavranovica. Ne treba nam vise.
  • nkdz
    829


    pouceni dosadasnjim iskustvom, cim Mamici kazu da netko sigurno ostaje (Petkovic) on ce vjerojatno otici...
    zato se prica o napadacu
  • Morales7
    184
    Đira i Čuže u Lokosima
  • Krizy
    38.4k
    Na snetu netko napisao i Gvardiol. Vidjet ćemo što je sve istina.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Đira i Čuže u LokosimaMorales7

    Ćuze vjerovatno kao zamjena za Kastratia, a Đira umjesto Jakića, sve nešto imam neki osjećaj da bi i Kulen mogao kao zamjena za albanca
  • Kwedi
    3.8k
    Croatian defender Josip Pivarich does not exclude the possibility of returning to Dynamo Kiev. 
    - All possibilities are open. I am in no hurry, the transfer period is just beginning, I will seriously weigh all the proposals. 
    - Is it possible to return to Kiev?
    - Why not? If the new coach is interested in me, I will talk to the club management. If we agree on the terms, I can return to Kiev. 
    - And to Dynamo Zagreb?
    - This club is always open to me. But the situation is the same as with the people of Kiev, - said Pivarich.
  • Krizy
    38.4k
    Navodno Ferencvaros i Hannover žele Hajrovića.
  • deda
    29.4k
    Mađari popizdeli. Samo nek nose naš otpad
  • Infinity
    15.4k
    Voljan sam sudjelovati u humanitarnoj akciji u kojoj ce se skupljati novci kojima ce netko kupiti Hajrovica.
  • Majki2111
    2.8k
    Izvor SN, klub prihvatio 7 milja za Moru od Dinama Kyjeva. Moro ih odbio.
  • NORTE
    9.8k
    Mađari popizdeli. Samo nek nose naš otpaddeda

    Ferencvaroš kreće s ogromnim ulaganjima, prva meta su mu Dinamo i Hnl.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions