• Kwedi
    3.8k
    Čestitke upravi i stručnom stožeru.

    Kulenovića srpdali Poljaci prilikom odlaska, a ovaj mali napravio odličnu statistiku u Bravu.

    Dajte sad desnog beka dovedite.
  • Neki tip
    21.3k
    Kulenovića srpdali Poljaci prilikom odlaska, a ovaj mali napravio odličnu statistiku u Bravu.Kwedi

    Ne kažem da si ti, no dosta je ljudi na Zoni itekako pozdravljalo dolazak Kulenovića. Osobno nisam niš u njemu vidio ni tada, ali nisam ja nikakvo mjerilo naravno.
    Baturina je trebao dobiti kakvu takvu priliku, mogu se složiti, ali ne vjerujem da je u njemu kalibar budućeg Gavranovića, Petkovića, odnosno razine potrebne za europski respektabilni Dinamo.
    Naravno, trebalo ga je vidjeti u HNL-u. Doveli ga ko klinca, igrao je stalno, solidno, bio dobar na posudbi, svakako nema smisla škartat ga bez prilike u prvoj momčadi.
  • Kwedi
    3.8k
    Napamet ne znamo, al Petko je npr gradio karijeru u Seria B.
    Do Dinama karijera mu je bila više potencijal ala Barnabas Stipanović.
    Dok ovdje imamo klinca koji polusezonu odigra odlično i pusti ga se van, a istovremeno čeka se nemoralna ponuda za Petka, imaš Kulenovića koji je (zasad) promašaj, Gavrana koji se pozdravio i izljubio sa svima pa vratio(što isto govori o stanju u klubu) i srpskog Konana koji u Inkeru ispao loš.

    Ista stvar sa Šemperom kao usporedba.

    Mali je trebao dobiti bar priliku.
  • SAS1987
    14.7k
    Da, bilo bi bolje da su ostavili Baturinu kao talenta (3 napadač) a Kulenovića posudili npr Olimpiji u koji bi utrpao 15+ golova i prodali ga za koji milijun, dva.
  • deda
    32.7k
    Meni je fascinantno kako niti jedan ozbiljan engleski medij, novinar, reporter nema informaciju o ponudi WBA za Oršića, ali ju jebeni Index ima. Nevjerojatno. Netko bi na guzicu propjevao da može.
  • Kwedi
    3.8k
    Meni je fascinantno kako niti jedan ozbiljan engleski medij, novinar, reporter nema informaciju o ponudi WBA za Oršića, ali ju jebeni Index ima. Nevjerojatno. Netko bi na guzicu propjevao da može.deda

    reciklirali vijest od prije sedam mjeseci
  • deda
    32.7k
    Vrlo vjerojatno
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Ovi valjda traže sad 6 miliona dolara za Franca, ja bi im se zahvalio i reko da si nabiju nogu u dupe... 5.1 milion eura za stopera upitne kvalitete ja ne bi dao, ali Maminjo mlađi je ekspert u pranju novaca tako da dobrodošao Franco...
  • Morales7
    184
    Evo odustali smo od Franca
  • Maki17
    217
    Za 4 milijuna možeš naći u Europi stopera vrhunske klase
  • NORTE
    11.5k
    Pozdrav Roko, hvala ti na 14 minuta seniorskog nogometa za prvu momčad.deda

    Uzuni i Baturina su tek dio onoga što će Fradi i ostali mađarski klubovi uzet iz Dinama i Hnl-a već ovog ljeta.
  • xavier
    12.1k


    Lako za Uzunija i Baturinu, ali spominju Mađari i Ademija. Bojim se da je samo pitanje dana kad će Mađari početi kupovati jako ozbiljne igrače iz HNL-a.
  • deda
    32.7k
    Pojest će vas Mađari braćo Hrvati :lol:
  • Krizy
    43.5k
    Ne srljajte kao guske u maglu!
  • SAS1987
    14.7k
    Lako za Uzunija i Baturinu ali spominju da mađari vec rade na reverse engineeringu stadiona Maksimir.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions