• Infinity
    19k
    Od njih 64 tesko je 4 izdvojiti :rofl:
  • majstor-dzg
    25
    Osobno ne bi nikoga dovodio jer mislim da nema potrebe..od stopera imas 4 jako kvalitetna-katarina,dilaver,peric i gvardiol (znam da mamic nije u dobrim odnosima s dilaverom);bekovi-moharami,karacic i pinto (stojketa bi prodao), leovac,moubandje(dao bi mu jos koju priliku ima neko iskustvo);veza-ademi,moro,ivanusec,majer,dira;krila-orsic,marin i kastrati,kadzior,hajrovica bi prodao;napad-gavro,petkovic(u slucaju njegovog odlaska bi definitvno odrijesio "kesu") i cuze a golmani naravno-livakovic(ako ode definitvno bi doveo grbica),zagorac i josipovic..reagirao bi samo u slucaju prodaje nekog od igraca a ionako kukaju kak nema para..a u dinamo 2 i u19 imaju igrace s kojima bi mogli popunit roster..da ne zaboravim kulenovic definitvno na posudbu..u principu ista momcad kao prosle sezone uz par mladih i mislim da mogu opet dobro odigrat nisu zaboravili..ostali po posudbama i prodaje..moje misljenje..
  • deda
    38.6k
    Znam da svi spavate, ali upravo čitam da je izgleda dogovoren transfer Alana Franca za da li je moguće 5 milja Eura? :scream:
  • nkdz
    1k


    di si našao?

    mislim da vec i sad imamo dovoljno stopera, potrebniji je lijevi bek a jos pogotovo za tu lovu (valjda je tonu bonusa unutra)
  • deda
    38.6k
    Pratim argentinske medije, kažu da su pregovori još samo u detaljima.
  • deda
    38.6k
    Ovi su u teškim financijskim problemima i treba im hitno keš. Pitanje je samo koliko će biti konačni transfer, a ovisit će o udjelu koji će Independiente imati od daljnje prodaje.
  • nkdz
    1k


    znaci da ce dilavera definitivno torpedirati iz kluba...
    vjerojatno ce cifra biti nekih 2.5-3 unatoc medijima i valjda neki bonusi i postotak od prodaje
  • Bosna86
    12.3k
    Odmah sam aktivirao jednu latino djevojčicu da mi prevodi... Juce su 2,6 ponudili, danas 4,3
  • Majki2111
    4k
    Alan Franco? Neki dobar igrač?
  • Krizy
    58.9k
    "Really solid at marking, interceptions and everything related with pure defense. Needs to work on his passing, aerial abilities and positioning, if he improves those aspects he has the potential to play in Argentina’s NT some day."

    Ovako je Franca opisao navijač Independientea na moje pitanje.
  • Infinity
    19k
    Spominje se Bastos u slucaju da Franco propadne.
  • marcio amoroso
    43.3k

    Pa nije neka bomba po tom opisu.
    Sve nešto “if”, “needs” itd
  • xavier
    12.1k
    Pa nije neka bomba po tom opisu.
    Sve nešto “if”, “needs” itd
    marcio amoroso

    A nema baš 18 godina nego uskoro 24...
  • marcio amoroso
    43.3k

    Očekivao bi da ga hvale na sva usta, možda je ipak samo netko tko ga baš i ne voli.
    Mi smo ovdje imali kolegu koji se ulogirao samo da pljuje Stojketa. Možda je ovaj gauchos mrzitelj Franca.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.