• BigZ
    395

    S bonusima i do 3.7 milijuna eura uz 10-40% od iduceg transfera, ako sam dobro shvatio. Navodno nova uprava Independientea ne zeli ni cuti za ponudu ispod 4.3 milijuna eura (5 milijuna dolara).


    https://www.youtube.com/watch?v=lzAZbmi9Udw
    Znam da se ne moze donijeti neki zakljucak preko youtube videa, al meni se svida. Naravno, tek bi trebalo potvrditi da zasluzuje nositi status pojacanja.
  • Kwedi
    3.8k
    neka lova je kapnula od lovrena, negdje ko da sam vidio da se radi o milji eura, moguće da lupam gluposti
  • Infinity
    15.4k
    Nekih 3-4% tu imamo. Pola milijuna je mozda kapnulo.
  • Krizy
    38.4k
    Čak 64 igrača su se spominjala u medijima u kontekstu Dinama u zadnjih godinu i pol (naravno, bez forumskih želja):

    GK: 0/4
    Kahlina
    Sluga
    Lindner
    Šehić

    LB: 1/10
    Moubandje

    Pivarić
    Ibanez
    Natanael
    Ricca
    Soares
    Doumbia
    Alvarez
    Čabraja
    Čivić

    CB: 1/9
    Milić

    Šutalo
    Sportelli
    Rose
    Sa
    Nogueira
    Marešić
    Sigali
    Franco

    RB: 2/6
    Karačić
    Pinto

    Nikolić
    Balliu
    Elabdellaoui
    Boakye

    DM: 2/8
    Jakić
    Burton

    Topić
    Traore
    Žaper
    Lepinjica
    Aogo
    Adem

    AM: 1/6
    Ivanušec

    Kanga
    Ćorić
    Jevtić
    Lincoln
    Cardoso

    LW: 0/6
    Nwaorisa
    Dolček
    Fernandes
    Hakšabanović
    Lovrić
    Vergara

    RW: 1/5
    Kastrati

    Gando
    Murić
    Marković
    Soudani

    CF: 3/11
    Kulenović
    Godoy
    Tueto

    Okereke
    Niakate
    Čolak
    Čatić
    Muci
    Buksa
    Lopez
    Bajamich
  • Infinity
    15.4k
    Od njih 64 tesko je 4 izdvojiti :rofl:
  • majstor-dzg
    25
    Osobno ne bi nikoga dovodio jer mislim da nema potrebe..od stopera imas 4 jako kvalitetna-katarina,dilaver,peric i gvardiol (znam da mamic nije u dobrim odnosima s dilaverom);bekovi-moharami,karacic i pinto (stojketa bi prodao), leovac,moubandje(dao bi mu jos koju priliku ima neko iskustvo);veza-ademi,moro,ivanusec,majer,dira;krila-orsic,marin i kastrati,kadzior,hajrovica bi prodao;napad-gavro,petkovic(u slucaju njegovog odlaska bi definitvno odrijesio "kesu") i cuze a golmani naravno-livakovic(ako ode definitvno bi doveo grbica),zagorac i josipovic..reagirao bi samo u slucaju prodaje nekog od igraca a ionako kukaju kak nema para..a u dinamo 2 i u19 imaju igrace s kojima bi mogli popunit roster..da ne zaboravim kulenovic definitvno na posudbu..u principu ista momcad kao prosle sezone uz par mladih i mislim da mogu opet dobro odigrat nisu zaboravili..ostali po posudbama i prodaje..moje misljenje..
  • deda
    29.2k
    Znam da svi spavate, ali upravo čitam da je izgleda dogovoren transfer Alana Franca za da li je moguće 5 milja Eura? :scream:
  • nkdz
    829


    di si našao?

    mislim da vec i sad imamo dovoljno stopera, potrebniji je lijevi bek a jos pogotovo za tu lovu (valjda je tonu bonusa unutra)
  • deda
    29.2k
    Pratim argentinske medije, kažu da su pregovori još samo u detaljima.
  • deda
    29.2k
    Ovi su u teškim financijskim problemima i treba im hitno keš. Pitanje je samo koliko će biti konačni transfer, a ovisit će o udjelu koji će Independiente imati od daljnje prodaje.
  • nkdz
    829


    znaci da ce dilavera definitivno torpedirati iz kluba...
    vjerojatno ce cifra biti nekih 2.5-3 unatoc medijima i valjda neki bonusi i postotak od prodaje
  • Bosna86
    11.6k
    Odmah sam aktivirao jednu latino djevojčicu da mi prevodi... Juce su 2,6 ponudili, danas 4,3
  • Majki2111
    2.8k
    Alan Franco? Neki dobar igrač?
  • Krizy
    38.4k
    "Really solid at marking, interceptions and everything related with pure defense. Needs to work on his passing, aerial abilities and positioning, if he improves those aspects he has the potential to play in Argentina’s NT some day."

    Ovako je Franca opisao navijač Independientea na moje pitanje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions