• Baneki
    733
    Evo jedan citat o dosljednosti političara i biračima od prije 100 godina!
    Javnost se u tolikoj mjeri priviknula na isprazno i prijevarno blebetanje da joj je iskrena dosljednost nešto naprosto neshvatljivo — i zato odvratno!
  • Neki tip
    19.6k
    Nego, u pravu je bio onaj koji se pitao kupujem li plejku zbog sebe ili klin(a)ca.. Ispostavilo se da sam se brzo navukao. :)

    Skoro 20 godina nisam igrao igre, valjda od Commandosa 1, i eto me sad zakačenog na God of War ko da nema sutra.

    U to ime, je li igrao netko? Isplati li je se proći 2x? I ima li neka slična za preporučiti?
  • TrnskoU18
    271

    Ak voliš avanturističke igre,Uncharted ti je bomba igrica za takav žanr,čak ima i više nastavaka
  • Eduardo
    18.1k
    onako iz glave što su brat i frend igrali mogu predložiti;
    • God of War III: Remastered (2015)
    • Uncharted cijeli serijal
    • The Last of Us
    • Dante's Inferno mislim da je na PS3, provjeri svakako
    • Horizon Zero Dawn
    • Red Dead Redemption 2

    nisu isti žanr (izuzev Dantea), ali baci pogled na YouTube, posebno Uncharted i The Last of Us.
  • Neki tip
    19.6k


    Uncharted djeluje zanimljivo, a onda i The Last of Us i HZD. E, sad, bitno mi je da nisu neki "svemirci", nisam fan SF-a. Fantasy moze, mitologija i, pogotovo, "stvarni" sukobi.

    Ne volim čiste pucačine (tipa Doom ak se netko sjeca), radije neku priču, misterije i 3. lice..

    Zainteresirao me i Green Hell, @TrnskoU18, valja li ta?
  • Neki tip
    19.6k
    Bemti život, do prije pol godine sam se smijao frendu da kaj troši život na valjda tisuću sati igranja različitih nastavaka Civilizacije, i evo me sad na forumu kak se raspitujem kaj bi mogao igrati nakon "Boga rata".. :lol: :yikes:
  • Baneki
    733
    Djeca igraju Uncharted i morao sam im kupiti sve nastavke. Ja se na plejku nisam baš navukao, ali jesam na Clash od clans na mobu, i igrao sam ga barem tri godine svaki dan. Djeca su više na Brawl starsu, ali ih jako nervira kad gube "trofeje". Plejku mogu igrati danima na miru, a s ovom igrom su brzo u djećjoj sobi uzrujani. I koliko čujem to je dosta uobičajeno kod djece.
  • Eduardo
    18.1k
    onda obavezno probaj Uncharted. TLOU bih preporučio da ne propustiš, a s HZD je frend oduševljen (ali ja nemam pojma što se tu točno zbiva, nisam upoznat s igrom iz prve ruke), možda još Tomb Raider.
  • Dino
    2.3k

    Ipak nije bilo zabune, i ja bih se pridruzio ovim misljenjima o Uncharted i The last of us, i jos bih pridodao Assassins creed (bila su nedavno prva tri dijela na PS storeu za 150kn, nadam se da jos uvijek ima)
  • InatiseSlavonijo
    479
    Ja sam odigrao nekih 70 ak igrica za PS4 pa preporuka: Kingdom Come Deliverance - RPG, srednji vijek, Češka, teška u pocetku ali ostavio preko 100 sati na njoj. Serijal Assasins Creed, pogotovo Origins, isto 100+sati. Uncharted serijal, avanturistički, odlican. Upravo igram Red Dead 2, zasad super.
    Za djecu: Boy and his bloob, nekih par kn kosta, mali bio oduševljen (ima 3 godine), Rachet and Clank, Rayman.
  • Neki tip
    19.6k
    Kingdom Come Deliverance - RPG, srednji vijekInatiseSlavonijo

    Ovo dobro zvuči!

    Assasins sam pogledao malo na YT, nakon preporuke @Dino i odmah se zainteresirao. Uncharted i The Last of Us vec stavio na popis.

    Već vidim da neko vrijeme neću imati što napisati u onu kategoriju "filmovi i knjige za preporuke" :monkey:
  • Dino
    2.3k
    Meni su se najvise dopali Assassins creed dvojka trojka i četvorka, price su povezane s nekim povijesnim dogadanjima, cak je i sve to dosta dobro smijesteno u vrijeme i “prostor”.


    Već vidim da neko vrijeme neću imati što napisati u onu kategoriju "filmovi i knjige za preporuke"Neki tip sa Zapada

    Vrijeme je za otvorit temu “gejmerski kutak” :grin:
  • TrnskoU18
    271

    Za Green Hell sam ti slabo upućen o ćemu se radi i kakva je,koliko znam više ti je istraživanje i pustolovina samo kao takva,ima neku priču iza sebe,ali ništa bosebno,zaista nisam siguran tak da vidi još malo o njoj,a imaš i igre slične tom(znam za The Forest)
  • TrnskoU18
    271

    Još mi je jedna igra pala na pamet,Far Cry,za mene jako dobra igrica,imaš više djelova,ali svaka ti je priča za sebe.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    @Neki tip sa Zapada

    Jedina preporuka ti je od mene da ne uzimas Fifu 20 nego godinu prije(19) mnogo je bolja, sto se ovqko igre iz glave, Infamous Second Son se zove igra čini mi se , ok igra

    A kolega Eduardo ti je rekao jedne od boljih naslova, nadodao bi možda jednog Betmena/Spider man, a ovo ostalo šta ti paše
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.