• Kwedi
    3.8k
    Hassan je povukao vlastiti amandman o privatizaciji Dinama na gradskoj skupštini usred sjednice gdje se raspravljalo o preoblikovanju (gdje je imao podršku oporbe) da bi se prodao Bandiću za par mjesta u gradskom uredu za kulturu
  • Neki tip
    21.3k
    ok, ne znam detalje, referirah se na načelo.. ako je tako, njemu na dušu.
  • Kwedi
    3.8k
    Istovremeno svi oni koji mrze Dinamo su bili spremni glasati za taj njegov prijedlog i na slijedećoj sjednici nakon kaj se trgovalo s Bandićem, opet je išao amandman i opet je mrzilačka oporba glasala protiv preoblikovanja iako je ovaj iz velike ljubavi prema Dinamu radije povukao prijedlog nego da i ljevica i desnica zajedno sjebu Bandića i HDZ oko teme Dinama.

    Isto tak kad je Bago radio prilog o njemu jasno je rekao da nema problem s Mamićem
  • SAS1987
    14.7k
    Uz dužno poštovanje, važnije od stava prema Dinamu mi je ipak to što im koalicijski partneri najavljuju "pravednu preraspodjelu" štednje u bankama. ;)Neki tip sa Zapada

    imaš pravo ali to je največi i najvažniji forum navijača Dinama pa je red da se razgovara i o tome što nama u teoriji nosi izbori :smile:
  • SAS1987
    14.7k
    https://www.nogometplus.net/lokalni-izbori-u-zagrebu-stav-kandidata-za-gradonacelnika-o-dinamu-maksimiru-lokomotivi/

    Izjave Sladoljeva i Tomaševića o Dinamu iz 2017 prije izbora za gradonačelnika.
  • Bosna86
    11.7k
    Istovremeno svi oni koji mrze Dinamo su bili spremni glasati za taj njegov prijedlog i na slijedećoj sjedniciKwedi

    al0m63coaxgx32pl.jpeg

    Radilo se o interesima koji su se preklopili sa Dinamom, nikakve tu ljubavi nema
  • Kwedi
    3.8k
    Jasno da nema ljubavi, jebe se njima za Dinamo.

    Samo bar nema nekog foliranja o velikim Dinamovcima, a onda se proda za kikiriki Bandiću ko Kartelo.
  • Infinity
    16.4k
    Svake dvije godine oni taj isti grad teroriziraju hrpom plakata, billboarda, pa cak i ruznim natpisima sprejom po zidovima. Naravno, kad tu bagru treba promicati onda je to OK, a kad se promice Dinamo onda je teroriziranje. Da se na neki grafit napisalo ŽNK Dinamo mozda bi joj srce bilo na mjestu, glupa feministica.
  • deda
    32.7k
    Teroriziraju kvartove grafitima :monkey:
  • Bosna86
    11.7k
    Ja nemam problema s tim da netko ima takvo mišljenje o Dinamovim grafitima, nemam problema ni s promicanjem njihovih ideja, to je demokracija jednako kao sto je i demokracija da mi kažemo da nam se to ne svidja... Problemi počinju onda kada se te i takve udruge financiraju iz javnog proračuna, a taj isti proračun financiraju ti koji ga ‘’teroriziraju’’.... Izadji na tržište, skupi donatore i promici sta hoces, ali odjebi od javnog novca da bi promicao stavove male skupine ljudi... Na tržištu te udruge ne bi tjedan izdržale, a promiču te stavove kao ispravne.... Nešto sto je ispravno bi valjda okupilo dovoljan broj da ih podrži... Da ne bude zabune isto mišljenje imam i za udruge s druge strane političkog spektra
  • Infinity
    16.4k
    'To je sve uz podrsku grada' i tuzni smajli... @Eduardo daj neki paket smajlica gdje ima facepalm, al da ruka prolazi kroz celo :rofl:

    Tko god ima glupu izjavu, uvijek jos gluplji bude onaj tko ga podrzi.
  • Bosna86
    11.7k
    2lml12bdkx8ofo8t.jpeg

    Ista objava, drugi komentar.... Uvijek može ludje
  • Infinity
    16.4k
    Nije problem misljenje. Problem je sto svakodnevno mozes sresti nekog tko ce reci 'nogomet je glup, ne trebamo stadione itd.'. Sutra ce zavrsit na nekom odmoru u Barceloni i sav odusevljen objaviti pet slika s Nou Campa. Isti slucaj je sa grafitima gdje ljudi govore da se tim bave samo klosari, a sutra na instagramu osvane slika iza LA s krilima na zidu iza. Tad je to fora, nisu klosari to radili. Problem nije misljenje, problem su dvolicni ljudi. Ovim sto tu komentiraju i seru se sigurno moze naci nesto, al nije da su mi bitni u zivotu da bih se tim bavio. Kao sto kazes, zive na drzavnoj sisi, seru okolo i to im je sav smisao zivota. Da se bave nekim poslom ne bi imali vremena baviti se grafitiranjem. Jos su tuzni sto to grad dozvoljava. Sutra tu da osvanu srp i cekic bili bi odusevljeni. Cudno da im ne smeta Branimirova. Bas cudno!
  • Neki tip
    21.3k
    Problem nije misljenje, problem su dvolicni ljudiInfinity

    U sridu. Lako meni za sve ljevičare, desničare, ideologije svih boja i oblika. Daj samo malo dosljednosti..

    Alergičan sam na "domoljublje" onih koji rade sve da ovu državu učine siromašnijom i tužnijom i na "tolerantnost", "ljudskopravaštvo", "progresivnost" i "miroljubivost" onih koji u svakoj testnoj, ideološki neodgovarajućoj im situaciji dokazuju da su lažljivci, nevješti manipulatori, light boljševici zatvorena uma i gotovo u pravilu vrlo ograničenih sposobnosti.
  • Dino
    2.7k

    Jedna od Hasanovih ubijacina, mogli su nabavit nekog malo zesceg protivnika jer ova RB nema veze s vezom.

    Kaj se tice politike i Dinama, meni je to sve najiskrenije smijesno...kad dode vlast koja ce u svakom segmentu zivota i vlasti prakticirat postenje i transparentnost, imat cemo i stadion, a kolko mi se cini ovi spomenuti gore nece nikak tome pridonijet osim mozda bivsih i sadasnjih navijaca ili simpatizera iz redova Domovinskog pokreta i MOSTa. “Vjerodostojno”, “restart”, “lijevozeleno” itd mene vuce na povracanje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.