• Kutina 1986
    15
    Ide li netko na trg pit sa Škotima?
  • masacusec
    3.6k
    Ide li netko na trg pit sa Škotima?Kutina 1986

    Ja se idem šibati s njima. Aj samnom!
  • Droljo
    8.3k
    Prvo ih istuć i onda pit s njima. To je posel...
  • serbus
    4.2k


    I obavezno zamijeniti dres s placa za orginal od Škota :rofl:
  • Droljo
    8.3k
    Kak je i red
  • Mr Anderson
    8.4k
    I obavezno zamijeniti dres s placa za orginal od Škota :rofl:serbus

    Podsjetio si me na '98 kad je Dinamo igrao sa Celticom. Nakon cjelonoćnog opijanja sa Škotima-Ircima ja ko klinac od 19 godina mijenjam dres od Prosinečkog s placa za original dres od Celtica s nekim pijanim Ircem od 4-5 banki.
  • Dino
    2.7k
    U Dalmatinskoj su uhitili lika koji je s ukradenim autom bjezao od murije i nakon kaj su ga uspjeli izvuc iz auta pretukli da je frajer krestao ko svinja na klanju, bas ono uzasno iskustvo za dozivjet.

    Nevjerojatno mi je nakon tog procitat komentare prosjecnog hrvata (citaj: retardiranog debila; namjerno napisano malim slovom) koji podrzava prekomjernu uporabu sile i zlouporabu polozaja zbog djela koje je uhicenik pocinio.

    Uvijek se u takvim situacijama sjetim teksta Nekog tipa nakon kaj su uhitili decke u Grckoj i pozelim svakom tom “bezgresniku, pravedniku, uglednom gradaninu i legalistu” kao i murjackom sljamu, koji uzivaju u tudoj kazni i likuju nad onima koji ce ionak dobit zakonsku kaznu, da ih se jednako licemjerno oguli do gole koze i pretuce za svako svercanje tramvajem, svaki kilometar iznad ogranicenja itd itd…
  • M94
    1.3k
    Da je taj debil pogazio tebe ili nekog tvog zbog svoje voznje trazio bi vise od par odgojnih.

    Policijski službenik s namjerom uhićenja vozača prilazi vozilu, a u trenutku kada ga hvata s ciljem izvlačenja iz vozila, vozač daje gas i nastavlja vožnju", javlja policija.

    U visini Tomićeve ulice policijski službenik se uspio osloboditi i pada na tlo. U nastavku vožnje i pokušaja bijega dolazi do Frankopanske ulice gdje je prema zasad utvrđenom ugrozio tri pješaka

    Kad ugrozavas druge jer si debil i ne zasluzujes vise nego da te se premlati.
  • Tom Hanks
    3.1k
    Čovjek je skoro zgazio više ljudi sa ukradenim autom,ne znam čemu se čudiš?A ni tog premlacivanja nema na videu,dali je šta u stanici poslje bilo ne znam.Ne možeš usporediti ovog majmuna sa švercanjem u tramvaju
  • Droljo
    8.3k
    Vukao je pandura po cesti sa autom. Vjv je dobio zbog kolege ozljeđenog malo po lampi....
  • jedan u nizu
    8.5k
    Da, najbolje da ga se pusti da napravi ovakvih 10 prekrsaja, sve pod 'zabranom upravljanja motornih vozila', po mogucnosti sa par promila, i da za godinu dana novine pisu o ogromnoj kazni koju je dobio (a nikad nece platiti) i da se u komentarima javljaju debili koji ce pljuvati po 'visokim' kaznama i punjenju drzavnog proracuna.

    Kultura u prometu se nikada nece promijeniti dok god mi ne naplacujemo kazne i dok te kazne ne budu toliko velike da godinama isplacujes taj dug.

    Meni je nevjerovatna cinjenica da kod nas mozes biti uhvacen 7 puta kako vozis pijan kroz crveno, a cijelo vrijeme imas oduzetu vozacku, a nakon toga dobijes samo 'jos jednu' novcanu kaznu.
    Stari moj, ako si dobio zabranu, a ulove te sljedeci put za volanom, samo zatvor i ovrha imovine, racuna, a ne ovako.

    Ovaj klinac ce biti na slobodi jako brzo, bit ce faca u drustvu i imat ce pricu za cijeli zivot, a za koji mjesec ce opet drpiti neki auto i izazvati jos koju nesrecu, a mi cemo i dalje raspravljati o losem hrvatskom pravosudu.
  • Oluja
    4.4k
    Mene zanima za koji zlocin je ovaj auto zapravo trebao posluziti. Nekako mi ne stima da je netko ukrao kineski auto tek da bi ga imao ili prodao.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    ja se stvarno čudim kako nikad u životu od zločeste policije nisam dobio ništa osim par sitnih kazni zbog prekoračenja brzine, a u izravnom ophođenju ništa osim: dobar dan, molim dokumente, izvolite, hvala lijepa, doviđenja i ugodan dan....
  • Droljo
    8.3k

    Jesi bio kad na utakmici? Išao busom/vlakom na gostovanje?
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Jesi bio kad na utakmici? Išao busom/vlakom na gostovanje?Droljo

    ne, nisam nikad bio na utakmici!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.