• blubach
    325
    medutim odes u Maticni Ured, i oni ti vele u 99 posto slucajeva da oni to ne zele upisat, pa mozes jedino preko Suda trazit svoje pravo.ZGBhoy

    Jel ovo sigurno znaš ili je to "Trust me bro"? Jer velim, ovaj jedan kojeg sam pitao ima funkciju u jednom gradu (iako ne blisko vezano sa matičnim uredom) pa možda ni ne zna 100% a ne želim ga maltretirat da provjerava gluposti
  • Noel
    6.5k

    Ak tak oni kažu ja ti vjerujem!
  • Krizy
    44.5k

    Aj ohladi, tvrdio si da je zakonom zabranjeno.
    Ali nije i nisi u pravu, ne znam šta ti nije jasno.
  • DrawTube
    5k
    U pivovari Medvegrad u Ilici preko noći poskupili za 30-60 centi i ukinuli popust na kriglu od litre

    Stvarno se danas pivu samo isplati uzet u konzumu i pit na klupici
  • Noel
    6.5k

    Da ohladim? Moji upisi su kulturna rasprava ovdje što se da pročitat iz povjesti istih. Djetinjasta prepucavanja i raspravljanja i svađanja sa imaginarnim neprijateljima su stvar za par jedno te istih ljudi ovdje. Tako da sam ja ovdje vrlo hladan bez brige.
  • Kruno
    358
    Odgodili novi fm 25 do 3 mjeseca.
  • Paggini
    22.2k
    Da ohladim?Noel

    Brate, zadnje tri stranice udaraš po tome da se u njemačkoj ne može dati ime Adolf, stvarno nije toliko bitno da ne puštaš raspravu na miru unatoč svim dokazima da se može dati ime Adolf...
  • Noel
    6.5k

    Eto može se dati ime Adolf. Iako je u skoro 100% slučajeva to nemoguće. Ja sam da je zakonom zabranjeno još napisao neki dan a danas je neko drugi odlučio pokrenut tu raspravu ne ja. Totalno nebitno i ne znam čemu tolka rasprava iako se dokazalo da sam i ja u krivu koji tvrdim da je zakonom zabranjeno i u krivu je onaj koji tvrdi da se u Njemačkoj ime Adolf može dat sasvim normalno kao i svako drugo ime.
  • Dzoni
    684

    Ono što sam vidio od FM-a do sad ne sviđa mi se. Ženski nogomet, nema reprezentacija.., mislim da preskačem ovaj FM
  • Kruno
    358
    Ma i meni je to cista glupost.
  • masacusec
    3.6k
    Čudim se da si onda jedan Nijemac ne mora odrezati jedno uho s obzirom da je AH imao dva uha.
  • Omake
    3k
    imam osjećaj da će i u trećem mjesecu biti gori od prosječne bete
  • Kruno
    358
    Ma ja vjerujem da ce tek Fm 26 na nesto licit. Od ovog nemam prevelika ocekivanja.
  • Jaro
    7.6k
    zenski nogomet jednostwvno ignorirati kao i u RL, a repke mi nikad nisu bile privlacne.
    FM25 ce ocito biti fail sam po sebi, pa mislim da cu cekati 26...
  • ZGBhoy
    1.7k
    Jel ovo sigurno znaš ili je to "Trust me bro"?blubach

    Provjerio sam prije nego sto sam napisao
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.