• Neron53
    682
    Eto...malo smo povisili postotak :)
  • Ivan0302
    507
    Pozdrav, treba mi prijevoz za sutra iz Velike Gorice ili Zagreba.
  • don
    6.1k
    Petković upitan za sutra.
  • Nogo
    3.8k

    I Pjaca je najvjerojatnije OUT + Mmaee i Stojković.
  • hardek
    2.9k
    Bome neće bit lako. Pretpostavljam da će to onda biti:

    Neva-RPG-Torrente-KTC-Ristovski-Misic-Sucic-Baturina-Hoxha-Cordoba-Kule. Malo me strah da je stoperski par Torrente-KTC prespor za Šegu i Dabru...
  • tp1997
    531
    Ako nisu bili prespori za Minamina, Baloguna i ostatak ekipe, mislim da Šego i Dabro neće biti problem
  • hardek
    2.9k
    Nije isto da li se braniš u niskom bloku ili igraš presing. U presingu ako ti protivnik razbije prvu liniju stoperi ostaju na širokom prostoru sa protivničim napadačima, to su situacije u koje mi protiv Monaca nismo ni mogli doći a za očekivati je da se protiv Varaždina dese
  • Maxova dijagonala
    744
    Ma stisnut će Bruno zube on 50% utakmica odigra pod tabletama. O tome je pričao Ivanušec u podcast inkubatoru. Samo je pitanje kako će izgledat tako izrauban...volio bi da Pjaca i Bruno otkažu reprezentaciju za ovu akciju da se zaliječe do kraja svakako ih Dalić ne cijeni previše.
  • tp1997
    531
    Bjelici je jedan od glavnih postulata igre izbjegavati da stoperi ostaju na brisanom prostoru, i mislim da će se presing igrati dovoljno kalkulirano da se maksimalno izbjegnu tranzicijske situacije Varaždina
  • ZrnTSCHeZ
    196
    ma uzimamo tri boda bez stresa sa 1-3
  • Crni86
    4.1k
    Poznavajuci nenu i njegovu teoriju da igraju smao igraci koji su na 100%, ne vjerujem da ce petko sutra pocet. Mi i bez petka imamo momcad koja mora rijesit varazdin sa 60%. Ocekujem isti pristup kao protiv lokosa i da dobijemo jos nekog igraca poput mbukua i da cordoba vise zabi gol.
  • Borovljanin
    110
    Ja sutra u prvoj očekujem barem jednog klinca, najvjerojatnije bi to mogao biti Pavić. U drugom poluvremenu očekujem minute možda za Mikića i da napokon vidimo Oliverasa.
  • Marley
    1.8k
    iskreno se nadam da nece Bruno nista stisnut zube. Suludo mi je to pustanje nacetog igraca da sam odlucuje jel moze odigrat ili ne.
    Vidjeli smo prosle sezone kud nas je to dovelo, bas s Brunom kojem eto nije problem igrat pod blokadama.

    Ne podcjenjujem Varazdin nimalo, ali valjda Kule moze to odradit kako spada. Nek opravda onaj hype koji smo nedavno svi skupa stvorili oko njega :wink:
  • BBB Mataa998
    1.8k

    Brzo nekakav kontakt izmedju tebe i Bjelice da mu objasnis gdje vreba opasnost
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.