• BBBaranja
    2.6k

    Vjerojatno neka ozljeda,u prvom poluvremenu protiv Monaca mu se ukazivala pomoć
  • Toni90d
    584


    Na utakmici sa Monacom je šepao, nakon nekog udarca, čak je i liječnička ekipa bila kod njega na terenu, pa je vjerojatno neka ozlijeda u pitanju ili odmor za svaki slučaj.
  • Sajla
    5.3k
    ma da, ali nije spominjan na presici (ili sam propustio) pa se pitam je li se kaj pogoršalo ili je nekaj novo
  • Blueshadow86
    1.8k
    Sviđa mi se prvih 11. Najbolje i najspremnije što trenutno imamo. Ajmo plavi!
  • tigric
    298
    Varaždin bez Sege i Dabre. Zanimljivo...
  • Maxova dijagonala
    744
    Ogi očito ispada iz svih Neninih kombinacija i mislim da će tražit na zimu ozbiljnijeg beka.
    Od dovođenja Ogija sam se čudio kako je takav igrač zalutao u Dinamo.
  • Omake
    3k
    Teški bunker Varaždina. Vjerojatno se nada izdržati prvo pa u drugom Šegu i Dabru Ubaciti.
  • don
    6.1k
    5-4-1 Varaždina. ovo mi sve više i više smrdi na užasno tešku utakmicu, da ne kažem kiks.

    0-1 dovoljno.
  • Noel
    6.5k

    Nemoj pričat bezveze gluposti. Nađi mi jednog lijevog beka koji je igrao za Hrvatsku reprezentaciju zadnjih 10 godina (da nije stoper Gvardiol) koji je jednom asistirao ko Ogiwara Xoxhi na Rujevici na kraju prošle sezone ili koji ima brzinu ko Ogiwara. Nije najbolji bek na svijetu al pisat da je zalutao u Dinamo je baš smiješno.
  • tigric
    298
    Utakmica u kojoj ce Varaždin živjeti od tranzicije, on igra bez Šege. Svašta
  • Maxova dijagonala
    744
    nađi mi jednog beka pokraj kojeg je Alen Grgić izgledao ko Robben kao protiv Ogija...
    Svaka mu čast na toj asistenciji ali po meni Dinamo treba imat ozbiljnijeg beka od njega. U napadu je čak korektan ali pozadi je katastrofa.
    Jedan Max po kojem svi udaraju je duplo bolje strano pojačanje od Ogija.
  • IstinaZaDinamo
    2.1k
    Nadam se da Nevina ozljeda nije ozbiljnija i da ce nakpn stanke nazad na gol. Inace bih danas dao sansu Filipovicu prije Zagorca... Ovako ispada da smo doveli treceg golmana a vec imali Krkalica pa i Rajica u juniorima.
  • Kruno
    358
    Po meni bolje da je Filipovica stavio.
  • Captain America
    17.8k
    Lajkam odabir stopera :kiss:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.