• AC1593
    503
    Moze to svakako i jos bolje.
  • DZGIS
    1.3k
    Kako li je vjernim mrziteljima Dinama i svega oko našeg kluba, sigurno ih guše jako ovakvi prizori :meh:

    Screenshot-20241007-183326-Instagram.jpg
  • dinamozivivjecno
    2.1k
    a kako ce im tek biti kad ce Neno dobiti pljesak punog trga na proslavi naslova :cool:
  • mali M
    5.3k
    ja imam nekad osječaj, da nas pol ne pjeva
    — ShanKu

    Tak i ja..al to je ocito zato kaj su nam stadioni/tribine neakusticne
    Jurki

    Ma nije, zbilja nas pola ne pjeva samo je naša polovica tolko glasna da nadoknađuje. Kad se sjetim kraja prošle sezone 90% tribine je pjevalo, živcirali su me ovi pojedinci koji šute i mudruju. Ove sezone, uvijek sam desno, mrvu gore od kopa(gledajući sa terena), i ja se ponekad osjećam ko budala, nas 2-3 solo urla, ostali sjede, šute, tipkaju... Al ono masa ljudi, ne pojedinci...al eto, očito nadoknađujemo
  • NKDZ86
    1.7k
    Tetris igraju dečki.
  • Mali Zeus
    13.6k
    zato mi se u prvom mandatu sviđalo da je puno više miksal sastav nakon europske tekme pa su ovi odmorni i gladni gazili HNLom...nakon teške tekme na još težem terenu ne treba za par dana odmah raubati dalje Mišića, Batija....daj ozbiljnu šansu i minutažu Rogu (bez obzira kaj ga možda izgubimo na zimu, ali treba nam dok je tu i u srijedu odlično odigral te bil generator drugog gola), KačavendiZrnTSCHeZ

    S obzirom da je reprezentativna pauza nije bilo štete da se igra sa skoro najjačim sastavom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.