• Droljo
    8.3k
    ali valjda Kule moze to odradit kako spada.Marley

    Treba i Mbukua probati u špici...
  • NitkoBitan
    18k
    Ni pod razno riskirat sa igracima, opekli smo se u proslosti po tom pitanju. Jos nam samo fali da netko preskoci Salzburg ili Bratislavu jer se ozljedio na utakmici sa Varazdinom.
  • hardek
    2.9k
    Jesi mi spustio svaka ti čast, dat ću ti i lajkić da se osjećaš ispunjeno.
  • mali M
    5.3k
    Ja sutra u prvoj očekujem barem jednog klinca, najvjerojatnije bi to mogao biti Pavić. U drugom poluvremenu očekujem minute možda za Mikića i da napokon vidimo Oliverasa.Borovljanin

    Jer je Varaždin smješna momčad koja ne zaslužuje igrati prvu ligu? Možda i kojeg juniora da ubacimo?
  • Borovljanin
    110


    Molim? Od 13.09. protiv Hajduka igramo svaka 4 dana utakmicu. Pretpostavljam da bi mogli tako što vidjeti. Moguće je da ćemo ići i s udarnih 11, ali nekako mislim da će barem 1 igrač koji se nije naigrao dobiti priliku u početnoj postavi. Nisam rekao da izađemo s 11 juniora. Ako jedan nemre upast protiv Varaždina…
  • Neron53
    682
    Hvalimo se sa sirinom klupe a pri tome ne mislimo na juniore.
    E pa sad da vidimo tu sirinu .
  • Dinamosaur
    1.5k
    Možda i kojeg juniora da ubacimo?mali M

    Zakaj ne?
    Bilo je par klinaca koji su i na pripremama bili dobri
  • JakovK6
    33
    Ne znam dal mi je bolje smjesna ekipa koja bi riskirala s Petkovicem protiv Varazdina, ili ekipa koja se boji stavit, na primjer Pavica. Ljudi moji pa treba rotirat i odmarat igrace. Ovi koji su u Dinamu nisu uzalud u Dinamu. Bilo kojih 11 od 20 i nesto igraca da istrce danas, moraju pokazat da su za Dinamo i pobjedit Varazdin.
  • IstokKa96
    703
    Nevistic - RPG, Torrente, KTC, Ristovski - Sučić, Mišić, Baturina - Hoxha, Cordoba - Kulenović/Petković (ovisno o stanju ozljede)

    Zadovoljan s bilo kakvom pobjedom, a volio bih lepršavu igru i pobjedu 0:3.
  • Dinamosaur
    1.5k
    od tebe nebi tricu nikad ocekival, 4 vec moze :lol:
    Nevistic - RPG, Torrente, KTC, Ristovski - Sučić, Mišić, Baturina - Hoxha, Cordoba - Kulenović
    Da, na Sofi je samo razlika Petkovic u prvoj postavi. Ipak se nadam barem Pavicu u prvoj
  • ZrnTSCHeZ
    195
    Nevistic - RPG, Torrente, KTC, Ristovski - Sučić, Mišić, Baturina - Hoxha, Cordoba - Kulenović

    Odmoril bi ja svakako i RPGa, Baturinu, čak rekovalescente (KTC, Mišić).

    Znam da ne bu tak istrčal, al htel bi videti (experimentalnu) postavu:

    Neva - Rile, Max, Torrente - Špikić, Pavić, Rog, Ogiwara - Cordoba, Kačavenda, Kule
  • IstokKa96
    703
    @Dinamosaur ne pratim Sofu tako da ih ne mogu komentirati, a 'trica' je faktor iznenađenja :wink:
  • mali M
    5.3k
    Ne znam dal mi je bolje smjesna ekipa koja bi riskirala s Petkovicem protiv Varazdina, ili ekipa koja se boji stavit, na primjer Pavica.JakovK6

    Nije problem uopće Pavić, njega bi bez razmišljanja stavio kao i Oliverasa. Nego mi je problem kad ekipa napiše post kao da igramo sa nk Studentski grad... Rotacije naravno, ali sa najbolje moguće izbalansiranom momčadi, najgori mi je stav "ako klinci nemogu Varaždin pobjedit nemaju šta radit u Dinamu", a prema tome upućuje gornji upis. Ja bi svaku tekmu u HNL-u stavljao po jednog od klinaca da se navikavaju na tu visoku razinu... Doslovno mi u HNL-u ne postoji tekma gdje bar jedan mlađi nebi dobio priliku
  • Borovljanin
    110


    Doslovno sam to ja napisao. Da u prvih 11 očekujem Pavića, a u nastavku možda Oliverasa ili Mikića. RPG i Ristovski su zadnje tri tekme odigrali svih 90. RPG zna imati problema sa sitnim ozljedama. Ogiwara ide za 3 mjeseca i nema ga smisla više stavljati, bar po meni. Bolje možda Oliverasa vidjeti. Nitko tu nije, barem do sada, napisao da trebaju samo juniori igrati protiv Varaždina.
  • Izet Hajrović
    2.2k
    U prvom Bjeličinom mandatu rotirao je kompletnu postavu za europske i HNL utakmice sve dok se nije dogodila Atalanta-Varaždin. Tada je promijenio kompletnu postavu za Varaždin kao i inače te smo izgubili tada u Varaždinu i, ako se dobro sjećam, neki su tada završili na hlađenju, jedan od njih bio je i Majer tako da ne smijemo podcjenjivati Varaždin, klub koji je ove sezone u samo 2 poluvremena primao golove, a u ostalih 14 ostao čiste mreže.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.