• marcio amoroso
    36.8k
    Otvaram temu za tekmu u Varaždinu. Krizy će editirati ako stigne.
    1. Kakav rezultat očekujete (127 votes)
        Pobjeda Varaždina
        17%
        Neriješeno
          3%
        Pobjeda Dinama
        80%
    2. Dolazite na utakmicu? (127 votes)
        Da
        24%
        Ne
        76%
  • ShanKu
    785
    Ulaznice su kod mene, lakše se diše... idemo po 3 boda!
    Kaj se tiče nogometa, teško gostovanje, ne smijemo podcijenit Varaždin (četvrti su, mi treči)
    Kaj se tiče navijanja, atmosfere, pive i gemišta u potocima (Macuba) ne treba previše govorit. Največa mana im je ulazak na tribinu, jedan po jedan. Tako da, treba ranije krenut na tribinu... (govorim za jug) :cheer: dobar vikend vam želim
  • IceMan
    2.1k
    Mislim da je svima jasno da je ovo strahovito bitna utakmica. Bitnija i od Monaca, jedino je ona vrijednija (zbog novaca koji daje UEFA za pobjedu/neriješeno).

    Mi ovo jednostavno moramo dobiti radi same atmosfere oko kluba. Eventualnim kiksom opet se vraćamo u krug oko kiksanja u HNL-u, sumnje u ekipu, trenera, sportskog itd.

    Jednostavno, protutnjati Varaždinom i skinuti nekakvo “breme” teškog gostovanja ovdje jer u zadnjih par godina nismo baš glatko dobivali.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Bas malen postotak Zonasa ide u Varazdin, znalo je to bit oko 50% a sada je tek oko 30% :grimace:

    Idealan termin, najavljeno lijepo vrijeme, za sad stanje na tablici konkurentno...

    A za 2-3 tjedna ce bit drz nedaj za Salzburg.
  • zg041
    50
    bez pjace u Vž..osjetio mišić na treningu
  • Nino Bule
    13.9k
    I na slikama je treniro odvojeno sa stojkovicem
  • ShanKu
    785
    Svi smo vidjeli u dvije-tri utakmice kakav talent je Stojković i baš ga muče te ozljede u pm... šteta, ali nadam se da ga napokon krene l
  • Mr Anderson
    8.4k
    10 ljudi od 84 glasalo za pobjedu Varaždina? Jel to peta kolona ili zajebancija?
  • doubletrouble
    1.3k

    Meni je prst pobjego, štono se kaže :rofl:
    Kako sam stisnuo prvu opciju za odlazak na utakmicu tako sam automaski slučajno stisnuo prvu opciju u pitanju iznad
  • ZrnTSCHeZ
    146

    Bas malen postotak Zonasa ide u Varazdin
    Zaprepašten i razočaran ovim podatkom :gasp:

    Nadam se da bude se to promjenilo do nedjelje pa da bu kak i proljetos plavo i na (jugo)istoku i (jugo)zapadu

    Bil na karatani u VŽ u utorak i nije bilo gužve, bil opet danas i sad je već bil red od cca 100 ljudi

    Dvajst karata je u džepu, nadam se da budu svi od mojih mogli doći na kraju.

    Btw. reprezentativnu pauzu dinamo je na mini pripremama u Međimurju malom plavom i u četvrtak 10.10. je u 15h tekma na najsjevernijem igralištu u HR...dobrodošli :love:
  • rioda
    4.9k
    Btw. reprezentativnu pauzu dinamo je na mini pripremama u Međimurju malom plavom i u četvrtak 10.10. je u 15h tekma na najsjevernijem igralištu u HR...dobrodošli :love:ZrnTSCHeZ

    S kim se igra?
  • IceMan
    2.1k
    Btw. reprezentativnu pauzu dinamo je na mini pripremama u Međimurju malom plavom i u četvrtak 10.10. je u 15h tekma na najsjevernijem igralištu u HR...dobrodošli :love:ZrnTSCHeZ

    Di točno i protiv koga?
  • ShanKu
    785
    Poznato je da je Nenad Bjelica aktualni trener GNK Dinama veliki prijatelj Međimurja, Svetog Martina na Muri koji je ne tako davno s NK Osijekom odradio pripreme te bio oduševljen gostoljubivošću domaćina te sjajnim uvjetima za rad.

    Tako će aktualni hrvatski prvak i sudionik UEFA Champions League GNK Dinamo Zagreb iskoristit reprezentativnu stanku te će u utorak, srijedu i četvrtak boraviti u Svetom Martinu na Muri gdje će uz treninge odigrati u četvrtak od 15. sati i prijateljsku nogometnu utakmicu s NK Poletom/SMNM.

    Tako će mnogobrojni navijači Dinama imati priliku da u svome kraju vide svoje ljubimce. Trening u utorak je u 16. sati, a srijedu u 11. sati, dok će se u četvrtak od 15. odigrati prijateljski susret s Poletom.

    ...kopirano s medjimurje. net. hr
  • mali M
    5.2k
    Meni je prst pobjego, štono se kaže :rofl:
    Kako sam stisnuo prvu opciju za odlazak na utakmicu tako sam automaski slučajno stisnuo prvu opciju u pitanju iznad
    doubletrouble

    Nevjerojatno al meni isto... Kad sam kliknuo "vote" sam automatski viknuo neeeeee ali je bilo gotovo :rofl:
    Službeno je, postao sam petokolonaš :lol:
  • NitkoBitan
    17.9k
    Po trenutnoj anketi 24% Zonasa ide u Varazdin na poprilicno reprezentativnom uzorku od 120+ glasova.

    Bas malen postotak, slozio bih se sa kolegom i rekao razocaravajuc.

    Nedjelja (neradni dan), termin idealan da se stignes vratit doma u razumne sate, cijena karte normalna, prodaja omogucena i prije same utakmice... Momcad u naletu, novi trener - nova igra, lica i taktike, napeto na tablici...

    Evo stvarno ne razumijem. Jbg kada kritiziramo teren i sve u i oko kluba onda valjda i sebe mozemo malo pospotat.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.