• Mali Zeus
    13.5k
    jurišiću jesi to ti?
  • Zagi
    7.9k
    Zivkovic naravno nije pokazao da ima kvalitete za biti stoper Dinama, ali bome nije ni Max koji je btw puno vise igrao od Zivkovica i imamo veci uzorak tekmiZg123

    Misliš da su tu negdje po trenutnoj kvaliteti pa je stoga bolje gurati mlađeg?
  • Paggini
    22k
    Zivkovic naravno nije pokazao da ima kvalitete za biti stoper Dinama, ali bome nije ni Max koji je btw puno vise igrao od Zivkovica i imamo veci uzorak tekmiZg123

    Misliš taj Max koji je nosio obranu protiv dva Betisa, domaću PAOK, dva poljuda koja smo dobili, Rijeku u kupu i na Rujevici, uz igranje svih utakmica na proljeće kad nismo imali nijednu izgubljenu? Taj Max nije pokazao kvalitete jel? :chin:
  • Zg123
    347
    imas ti neke argumente osim satiricnih komentara i ad hominem napada?
  • Daliban
    1.7k
    Ma stvar je u tome da se prikazuje da non stop kiksa, doslovno je jedan rekao svaku tekmu, pa onda popizdim kad vidim takve generalizacije pa si možda ti naletio. :DMali Zeus

    Pa ja sam to rekao. I stojim iza toga. Možda mrvicu hiperbolično i nije baš doslovno svaku utakmicu, ali našim stoperima se regularno dešavaju ozbiljne individualne greške. Najčešće čak i ne primimo gol iz toga, ali baš ono neki potezi da se zapitaš.

    Pričamo o neforsiranim greškama, poput onog KTC-ovog propuštanja lopte protiv Qarabaga gdje Juninho izlazi 1v1 s Nevistićem, Mmaeeu svaku utakmicu ljudi bježe u petercu jer čovjeku jednostavno fali koncentracije i previše je reaktivan, itd.
  • Mali Zeus
    13.5k
    ↪Mali Zeus imas ti neke argumente osim satiricnih komentara i ad hominem napada?Zg123

    Nemam. Moj argument je da pišeš slično ili isto kao i Jurišić pa sam se malo sprdao na taj način. Ono čovjek je loš, iz 2. francuske lige je i loš je, a Živković bi bio bolji jer je bar domaći. Jurišićevi 'argumenti' do u slovo.
  • Sven123
    24


    vjerujem da gosponu treba pomoci da prepozna Maxove kvalitete, pa evo da imate
  • Jurki
    11.8k
    kakvi su igraci proteklih 20 i kusur godina bili glavni stoperi.. Max je za njih igracina.
    Igrali smo s klincima ligu prvaka i svi znamo kak je to zislo.
    Bolje imati Maxa kojeg mozes ubaciti u tekmi LP.. nego klinca kojeg mores cist lako psihicki unistiti ... ako nekaj sjebe na takvoj razini.
  • Mali dioničar
    15.5k
    Zivkovic naravno nije pokazao da ima kvalitete za biti stoper Dinama, ali bome nije ni Max koji je btw puno vise igrao od Zivkovica i imamo veci uzorak tekmiZg123

    Za Živkovića nemamo "veći uzorak tekmi" možda zato jer ga je Duje Čop u 45 minuta silovao do mjere da je bilo očito da bi Dinamo završio treći na tablici sa Živkovićem na stoperu.

    Sa Bernauerom je prošao Betis i bio prvi.
  • Marley
    1.8k
    Ako slucajno potajno citas Zonu, par rijeci samo i ovdje.

    "gospodine predraze", sad si zaista pretjerao.
    Ovako na prvi pogled, ne djelujes bas kompetentan iz svoje fotelje procjenjivati je li neki igrac na razini ili nije.
    Kad vec ocjenjujemo i pricamo o prihodima, ne cine se ni tvoji clanci vrijedni niti centa.
    Maxime Bernauer je veci profesionalac u svome poslu i veci covjek, nego sto ti mozes i sanjati da ces ikad biti.
    Ne znam sto vam je on skrivio, to znate samo ti i onaj tko je u pozadini ovoga vjerojatno.
    Ali u svakom slucaju, teska sramota. Sramocenje svoje profesije. Novinar, ne Max.

    Mene je tesko raspizdit online, ali ovo fakat ne mogu, n e m o g u.
  • Zg123
    347
    po meni je pogresno da se placa odsteta za igraca iz druge francuske lige da bi bio 4-5 stoper u hijerarhiji, to je potpuno promasena transfer politika.

    Sreca pa se trenutni SD ne razbacuje novcima i ide na low risk transfere, tako da se nadam da ovakve transfere necemo vise gledati.
  • Zg123
    347
    sto se mene tice mozemo dovesti igraca iz Tunguzije, ako je dobar i pokaze kvalitetu.
  • Mali Zeus
    13.5k
    ↪Mali Zeus sto se mene tice mozemo dovesti igraca iz Tunguzije, ako je dobar i pokaze kvalitetu.Zg123

    Al iz prve lige Tunguzije, ne druge ili treće.
  • Zagi
    7.9k
    Zeus je danas u formi :rofl:
  • Mali Zeus
    13.5k
    To kaj nije dobio mail.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.