• Maxova dijagonala
    615
    a mislio je prevelik s obzirom na njegove kapacitete. Tim novinarima bi bilo puno da max igra za 800 eura mjesečno i 2 topla obroka dnevno koliko ga cijene...
  • Benito
    919
    Dakle ovaj Predrag Jurisic je ili skroz bolestan u glavu ili zlocest do srzi.Marley

    I jedno i drugo
  • Daliban
    1.7k
    Izvući ćeš mini greške koje se događaju doslovno svakom obrambenom na svijetu... Pitam baš grandiozne kikseve koji su nas koštali bodova i krivica su samo Maxa, zbog kojeg je i dobio taj prefiks "kikser"Paggini

    Ma mene uopće ne diraju bodovi u ovom kontekstu. Normalno da više boli ako izgubiš bodove zbog toga, ali kiks je kiks neovisno o ishodu. Jednostavno ima loših procjena i šlampavih reakcija i postavljanja, pogotovo na visoku loptu, a to se dešava dosta regularno. Vrline su mu iskakanje i čitanje igre, mnogo je manje pasivan od nekih drugih stopera.
  • Dr Hofmann
    1.3k
    Evo ja smatram da Predrag Jurišić ima prevelika primanja s obzirom na kvalitetu tekstova i broj klikova. Što se ne pruži šansa nekom mlađem novinaru? Dokle Hanza Media misli tolerirati njegove loše partije?
  • Mali Zeus
    13.5k
    Dinamo je, eto, prokockao golemih 2:0, tu je prednost držao do 74. minute, ali na kraju je osvojio samo bod. Poglavito zato što se opet ukazao Max Bernauer, kod prvoga je pogotka zasmetao Nevistiću (koji je morao biti oprezniji u tom istrčavanju), a onda je nekontrolirano i glupo skrivio kazneni udarac.

    Dakle ovo je strahota. Ovaj debeli smrad od novinara Maxa sasvim ozbiljno krivi za prvi gol. Pa ovo je skandalozno.

    Isto tak piše da Dinamovi navijači nisu sretni što ga gledaju na terenu. Jurišiću ti ne bi znao što Dinamovi navijači misle da ti to padne drito na glavu.
  • Daliban
    1.7k
    Dakle ovo je strahota. Ovaj debeli smrad od novinara Maxa sasvim ozbiljno krivi za prvi gol. Pa ovo je skandalozno.Mali Zeus

    To je agenda, a ne ovo moje.
  • Mali Zeus
    13.5k
    To je agenda, a ne ovo moje.Daliban

    Što je tu agenda? Možeš li pojasniti?
  • Zg123
    347
    Tko je spominjao prodaju djece o cemu ti?
  • Daliban
    1.7k
    Što je tu agenda? Možeš li pojasniti?Mali Zeus

    Pa krivljenje Maxa za Nevistićev kiks. Suludo.
  • Sibirski plavac
    1.9k
    Što očekivati od portala koji je nakon njegovog sjajnog nastupa u Bakuu di je sjajno proigrao Sučića za 2 0 ,dao ocjenu 6,5 uz napomenu "jedan odličan blok, iako je imao neke manje sigurne reakcije"

    Čak ni siroti Mihajličenko ili J. Sosa nisu bili ovoliko napadani od strane novinara, a donijeli su nam puno manje od Maxa (Mikha je bar skupio par asistencija, Sosa apsolutno ništa).
  • Mali Zeus
    13.5k
    Pa krivljenje Maxa za Nevistićev kiks. Suludo.Daliban

    A to da. Bolesno nešto. A najgore je da su neki i ovdje to pisali.
  • Daliban
    1.7k
    A to da. Bolesno nešto. A najgore je da su neki i ovdje to pisali.Mali Zeus

    Zato što je Max ljudima dežurni krivac. Meni nije, volim Maxa i simpa mi je. Samo sam realan oko njega općenito kao igrača. Mislim da ljudi moje izjave ovdje doživljavaju previše crno-bijelo.
  • Jurki
    11.8k
    pa ti si spomenul da treba gurati mlađe igrace.. pa taman i pod cijenu vise kikseva.
    To smo gledali godinama unazad.
    Da se razmemo ne zanima me dal je igrac mlad ili star.. vec dal je dobar ili nije.
    Zivkovic se pokazal da nije jos uvek dosel na razinu da moze participirati u prvoj ekipi Dinama.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Zato što je Max ljudima dežurni krivac. Meni nije, volim Maxa i simpa mi je. Samo sam realan oko njega općenito kao igrača. Mislim da ljudi moje izjave ovdje doživljavaju previše crno-bijelo.Daliban

    Ma stvar je u tome da se prikazuje da non stop kiksa, doslovno je jedan rekao svaku tekmu, pa onda popizdim kad vidim takve generalizacije pa si možda ti naletio. :D
  • Zg123
    347
    napisao sam da bi radje gledao potentne klince nego lika iz francuske druge lige koji je jos i placen solidne novce, sto ne znaci da je i ova moja teza dobra, ali kad vec moramo birati onda bi birao ovo moje. Zivkovic naravno nije pokazao da ima kvalitete za biti stoper Dinama, ali bome nije ni Max koji je btw puno vise igrao od Zivkovica i imamo veci uzorak tekmi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.