• Jurki
    11.8k
    do jucer se za Torrentea mislilo da je panjina i teski promasaj.
    Max zna igrati nogomet i mislim da je zasluzil da ga ocijenimo nakon ove sezone pod trenerom koji zna kaj zeli od ekipe i koji zna kak to dobiti.
    Mozda se bus iznenadil na kraju sezone.. jer osrednji trener ne zna iz igraca izvuci maksimum.. dok dobar trener zna iz osrednjeg igraca napraviti prvotimca.
  • Zg123
    347
    ne znam tko je to mislio za Torrentea da je panjina kad je covjek odigrao 1 tekmu protiv Gorice i kup protiv Banjola. Nikad ne pljujem igrace na malom uzorku utakmica ali Maxu se precesto dogadjaju ovakvi kiksevi, ali ok zivi bili pa vidjeli, prvi cu se posut pepelom ako Max zasluzi prolaznu ocjenu na kraju
  • immerwieder
    1.4k
    nakon ovoga bi možda i klub trebal reagirati,
    a ne bi škodila niti uskrata akreditacije za utakmice,
    ovakvo eksplicitno prozivanje je neumjesno i besprizorno,
    tzv. novinarstvo produbljuje dno iz dana u dan
  • Zagi
    7.9k
    Za mene je Max prolaznu ocjenu zaslužio na temelju prošle sezone.
  • deda
    32.8k
    Mnogi od vas su zaboravili što je ova novinarska žgadija radila KTCu godinama izgleda. A taj KTC je veća legenda i veći igrač Dinama od Modrića, Bobana, Šukera i Mandžukića zajedno.
  • Maxova dijagonala
    614
    Već vidim Brunu kako opet pokazuje srednjaka novinarima ali ovaj put zbog Maxa
  • Mali Zeus
    13.5k
    Mnogi od vas su zaboravili što je ova novinarska žgadija radila KTCu godinama izgleda. A taj KTC je veća legenda i veći igrač Dinama od Modrića, Bobana, Šukera i Mandžukića zajedno.deda

    Tako je. Ono gaženje i mrcvarenje za vrijeme pregovora oko ugovora je bilo degutantno. Plus kaj se i za njega uhvatila etiketa kiksera davno koja se kod nekih održala do dan danas. A tu etiketu su novinari spremno pumpali.
  • Jurki
    11.8k
    ovo za Torrentea sam napisal na temelju upisa na Zoni, koje mores lako naci. Ne velim da si to ti napisal, vec kakav je generalni stav bio o njemu.
    Vrijeme je najbolji pokazatelj vrijednosti igraca za momcad.
    Naravno, treba i trener koji zna posel.
    Maxove musice se mogu ako ne maknuti, onda sigurno mogu korigirati na najmanju mogucu mjeru.
    Koliko analfabeta je treniralo Dinamo i koliko je igraca unisteno putem.. jbg.

    malo offtopic.. nadam se da sam u krivu i da se nebu desilo da jednog dana kad se KTC oprosti.. da ga bumo od blata pravili
  • Jurki
    11.8k
    Isprike na duplom postu.
  • Maxova dijagonala
    614
    Ljudi moji to je nogomet svaki gol pada iz nečije individualne greške. Šta bi bilo da Šarlija nije naivno kreno na Petkovića koji je to iskoristio i zabio gol ili da je Labrović normalno postavio živi zid na Rujevici ili da Goda nije udario Špiku laktom u 95 minuti? Pa vjerojatno bi dva jučerašnja strijelca bila pod rubrikom bivši igrači i treneri i izvještavali bi o njima sa utakmica Coma i Fiorentine a mi bi gledali utakmice sa Noahom i takvima a ne Monacom. Meni je draže da su Max i Neva jučer kiksali nego da su kao Labrović,Šarlija i Goda kiksali u odlučujućim hnl utakmicama.
  • Peškaman
    4.5k
    Podrška Maxu,pljuvanja nogometnih znalaca u obliku sportskih novinara me ne zanima!
    Zaboravljate izbijanje lopte s gol crte na Poljudu i mnoge druge dobre trenutke!
    Zaboravljate kada je u zadnjoj trećini prvenstva odigrao ekstra utakmice i koliko toliko dao svoj obol u osvajanju lige!
  • Dr Hofmann
    1.3k
    Mogu slobodno reći da stopera s tako dobrim dugim loptama se ne sjećam kad smo vidjeli zadnji put u Dinamu. Tek kad si na utakmici vidiš kako su mu dobra dodavanja.

    Ima li grešaka u njegovoj igri? Ima, ali se baš preuveličava nekad.

    Pogledajte jučer što je Conceicao iz Juventusa napravio obrambenom Leipziga kod 2-2 i još imaju igrača više. I mali milijun primjera na svakoj jebenoj utakmici
  • Orc123
    8.2k
    solidne novce? Placen je isto ko i Stefulj, Cabraja, Juric....a odigrao je za godinu dana vise nego duplo kvalitetnih utakmica za Dinamo nego ova trojica svi skupa! Da ne potezem paralelu sa Sutalom kojeg smo platili 4 puta vise a imao je vise nego dupla primanja!
  • Captain America
    17.8k
    Ovaj lik je nasljednik Moharramija među navijačima jer je nekima simpatičan i kažu da ima veliko srce. Mislim da bi i najvećim fanovima Moharramija sad pao mrak na oči da se ukaže na desnom beku umjesto Rilea ili Pjera. Nadam se da će doći pošteni stoper da se na ovu stoperčinu u potpunosti zaboravi.
  • nemapredaje
    3.4k


    Da nije bilo stoperčine ovog proljeća tvoj “liebling” bi i puno ranije otprdio s klupe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.