• Blueshadow86
    1.7k
    Žao mi je ko psu na kraju. Iskreno, prije tekme bi potpisao neriješeno, ali kad sam vidio da naši grizu kao da su pušteni s lanca, organizirani kao vojska, požrtvovni...i razvojem događaja i konačnim rezultatom 2:2 nisam zadovoljan. Greške se događaju. Tužan sam, ali izuzetno ponosan na igrače i na trenera Bjelicu! Kapa do poda svima!
  • serbus
    4.2k


    Sve je u organizaciji vremena , eto nas 5 svi 40+ smo odustali od pive u birtiji računajući na loše vrijeme a piva ima na stadionu.
    Time smo ušli dosta ranije na stadion uzeli si mjesta pod krovom, pili pivu, neki pojeli kobasu i uspjeli dići koreografiju a bez ikakvih problema.

    Uvijek je bilo toga ja sam isto svjestan da 70% ili više današnjih dečki od 18god na sjeveru neće biti za 20god ali trenutno oni daju maksimalno za tribinu i drže ju na visokom nivou i treba poštivati njihovo vrijeme i trud.
    I sad pišeš kao da si sa indexa a ne već dugo član zone prvo nikad žena neće dobiti udarac na tribini,a drugo kad "mama" vikne i mi sa 40 smo tiho a kamoli klinci sa 18 :lol: a dobrodošla si tamo bilo kad.
  • Marley
    1.8k
    jesam mama, ali mladja od vas 40+ ekipe, tako da ne djelujem bas autoritativno :lol: Jednom me neki djedica pitao, a vi ste djevojka od nekoga od nasih? Reko nisam, ali hvala na komplimentu, valjda :chin: :lol:

    Mozda zvucim kao index, ok, ali evo bas sam se neugodno iznenadila citajuci ovo. Taman kad se skoro pa ohrabrim, ovo me obeshrabri. Mislim kak nece, pod normalno se pise o saketanju i samaranju ljudi, da bi im se nesto objasnilo. :roll:
  • serbus
    4.2k


    Rijetke su tekme sa koreografijama preko cijele tribine i još sa kišom na toliku masu ljudi svi su kako bi Ivković rekao malo više napetiji.

    Probaj iduću HNL tekmu doći ako ti se ne svidi ok poštujem, ali nemoj suditi o tribini po par upisa da kažem "maminih maza" kojima svaki znaš kaj smeta.
  • Crni72
    15
    Bio sam kisnuo na ZD ali nije mi žao ni sekunde. Navijanje super. Ekipa gine na terenu. To je Dinamo kakav želim gledati. Idemo dalje. Samo jako!!!
  • Boycie
    1.2k
    samo bi se nadovezao da ni puno veci klubovi i baze navijaca nemaju 3000 ultrasa... puno generacija je proslo kroz takav HC period zivota i puno ce ih jos proci, sve su to neke zivotne faze navijaca, ali nama je bitna sira baza inace bi se sve uvijek kretalo oko 2-3k... nismo ovi dole niti smo ikad naginjali tome da su pape i dida, odnosno stari i deda i svaki k BBB, ali mislim da su boysi puno vise od sire jezgre grupe. Svakako je to grupa koju treba gledati kao najzesce navijace dinama, ali isto tako u redu je i pozeljno da se neka sira masa poistovjecuje sa BBB, odnosno svi oni koji su nekad brijali zestoko, oni koji idu na gostovanja, oni koji nisu u samom radu grupe aktivni toliko ali su tu itd... a onda vec dolazimo do respektabilne brojke... + svi oni koji dolaze...
    Međutim i na ovakvom stadionu, ipak imas izbor 4 tribine, pa ako ne postujes rad trenutne aktivne jezgre i ne zelis sudjelovat, imas jos 3 opcije na ovakvim tekmama... jednostavno je...
  • Bosna86
    11.7k
    Nažalost to dobar dio ljudi iz “grupe” ne želi prihvatiti kao činjenicu i realnost.ZrnTSCHeZ

    Ma da, žive na oblacima, van svake stvarnosti… Mo’s misliti

    Jasno je da su teška vremena i da ljudi nemaju para… Ali onda je i normalno da staneš sa strane, kad već dolaziš na sjever… Ovaj gore piše da se netko zaletio na likove koji su stojali,citiram, 3 reda iznad bubnjara i zijevali… jbg, pogriješili su, trebali su ih ponuditi kafom i kolačima

    Dalje, svaka čast svima na zapadu i ostalim tribina sto su kisnuli, ali na navijačkoj, ponavljam navijačkoj tribini je to nešto normalno… Očekivati neko priznanje sto si došao po kiši je van svake pameti

    Jučer su ljudi od 7 ujutru bili na stadionu… Uzeli slobodan dan, preskočili faks, kisnuli i onda nekog moras moliti i ponavljati mu 5 puta…

    Nije normalno da se nekog sa istine tribine udara, ali nije ni sjever bas woke Disney
  • Bosna86
    11.7k
    Nažalost to dobar dio ljudi iz “grupe” ne želi prihvatiti kao činjenicu i realnost.ZrnTSCHeZ

    Isto tako, ovo vodstvo grupe je upravo tim običnim ljudima izašlo u susret vise nego ijedna generacija prije…

    Ruzno je ovo sto pišeš
  • Droljo
    8.2k
    Šteta za istok. Da radi nebi bilo nikakvih problema osim što bi na sjeveru bilo manje ljudi. Šteta
  • Dani Olmić
    296
    To je nazalost i moja prognoza :(
  • NKDZ86
    1.6k
    Trener Monaca zadovoljan bodom :grin: :
    -Čestitam svojim igračima na karakteru koji su pokazali, ali i Dinamu na dobroj utakmici. Nije bilo lako igrati u ovakvim uvjetima. Ne mogu reći da sam sretan i zadovoljan bodom, htjeli smo pobijediti, ali kad gubiš 0:2, onda na kraju ipak moram biti zadovoljan, rekao je strateg Monaca na konferenciji za medije nakon utakmice.

    Utakmica se igrala u teškim uvjetima.

    - Ni nama ni njima nije bilo lako igrati, ali ne može se protiv prirode. Primili smo gol u najgorem mogućem trenutku, na kraju poluvremena. U drugom dijelu Dinamo je bio bolji, ali mi nismo odustajali. U Ligi prvaka nijedan bod nije lako zaraditi, dodao je Hütter.

    Trenera Monaca novinari su pitali koga bi od igrača Dinama kupio kad bi mogao.

    - Kupio bih Petkovića, ali je malo prestar, rekao je Hütter sa smiješkom te dodao: - No, odigrao je sjajnu utakmicu.

    - I Baturinu bih kupio, ne samo zbog pogotka, već zbog toga što je pokazao da je s 21 godinom veliki talent. Radio nam je puno problema, izjavio je trener Monaca.
  • Marley
    1.8k
    znaci ja doslovno sad to ovako zamisljam:

    Dodjem probati sjever, iz rekla sam vec, financijskih razloga i jer bi htjela nesto ipak vise navijacko od zapada. Logicno, stanem sa strane, jer zelim se ukljucit u navijanje kad cu htjeti/moci, one pjesme koje znam (a ne znam sve). Ali isto tako ne mogu garantirati da cu uspjeti cijelo vrijeme navijati, i zelim pratiti i utakmicu. No, to nije dovoljno dobro i dolazi mi nabrijani i obrijani klinac od 15 godina, dere se i psuje, i jos bi se i tukao. Eto, to mi je trenutno u glavi sta je sjever. Karikiram malo naravno :grimace:

    Mislim stalno se ponavlja, joj daj sta ti je svi su dobrodosli na sjeveru...samo se malo potrudi slijedit pravila...pa nece nekog mlatit zato jer je krivo stao i ne zna pjesme.... a onda jutros vise upisa bas TAKVIH. Sta onda misliti?
  • marcio amoroso
    36.8k
    Monaco također ima top mentalitet u momčadi i to se mora priznati. Grizli su kao lavovi i vidjelo se da im je baš stalo. Ono slavlje nakon gola iz penala sve govori.

    Pišem ovo više iz konkteksta tekme u Salzburgu jer sam uvjeren sa Salzburg nema taj mentalitet, a ni taj kvalitet. Uvjeren sam da ćemo u Salzburgu imati itekako što za reći. Neće biti lako, trebati će sigurno i sreće, ali se imamo čemu nadati.
  • marcio amoroso
    36.8k

    Ajde ne paničarite i ne pišite o stvarima o kojima nemate pojma. Bio sam na brdo gostovanja i dosta puta na sjeveru. Nitko me nikada nije ni krivo pogledao. Ne ponašaj se kao Šaban i nećeš imati problema nigdje.
  • Dani Olmić
    296
    eh i tu vec nastaje problem… „imamo se cemu nadat“… moramo ic na 3 boda, mozda vise nego sto smo to jucer radili…s pobijedom nad monacom bi svi mi prihvatili i bod u austriji… ovako ce nam bod bit pre malo… ali idemo dalje, pa sta bude
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.