• Jos-Optimus
    2.4k
    Zamisli, pogriješio je. Kako komentiraš obranu koju je imao na 0-0? Da to nije obranio bi završilo 0-3
  • Toni90d
    584
    Može biti ne popularno. Ali mislim da je Nevistić kompletniji i bolji golman od Livakovića (koji mi je jedan od najdražih igrača ove igre). Nema golmana na svijetu koji neće primiti glup gol ili biti kriv za gol ( Neuer jučer, Ter Stegen krivac za crveni karton protiv Monaca, itd.). Neva će obraniti moguće i nemoguće, nebitno sa koje udaljenosti.

    Imamo velikog golmana na terenu.
  • Maxova dijagonala
    744
    daleko je on još od livija...livi nam je donosio 10-15 bodova po sezoni u hnlu i čupao nemoguće u lp. Neva je bolji igrom nogom ali ima loša istrčavanja sa crte kao i 99% naših golmana. O branjenju na liniji ne može u istu rečenicu sa livijem koji je tu na razini top10 golmana na svijetu. Mi smo protiv milana kad smo se raspali na maksimiru bili zreli za popit 9 komada ko u Minhenu ali nismo baš zbog livijevog elitnog branjenja na crti.
  • Toni90d
    584

    Poštujem, 3 godine su razlike između njih dva, nije puno na papiru, ali na iskustvu to puno znači. Ja sam uvjeren da će Nevistić preskočiti Livakovića. A što se tiče bodova, mislim da je Neva prošlu sezonu, pogotovo onaj drugi dio, odradio na jako visokoj razini, gdje je jedan od najzasluznijih za obranu naslova. + što sad ima prednost odličnog trenera, gdje može samo još rasti.

    Jer dvije utakmice pod Bjelicom su pokazale da igrači nisu zaboravili igrati nogomet, i te dvije utakmice su razotkrile Jakira kao trenera. Vjerujem da će on još više rasti kao i cijela momčad.
  • Maxova dijagonala
    744
    ma dobar je neva golman ali Livi je Livi...ona obrana Zapati na maksimiru,Kaneu na 3-0,protiv cska dupla obrana nakon slobodnog itd... Neva nema tu životinjsku reakciju u sebi sa kojom se rađaš i ne treba tražit od njega da bude nešto što ne može. Nek on obrani šta treba,nastavi dobro igrat nogom,nauči istrčavat i bit će dovoljno.
  • Mali Zeus
    13.6k
    Poštujem, 3 godine su razlike između njih dva, nije puno na papiru, ali na iskustvu to puno znači. Ja sam uvjeren da će Nevistić preskočiti Livakovića. A što se tiče bodova, mislim da je Neva prošlu sezonu, pogotovo onaj drugi dio, odradio na jako visokoj razini, gdje je jedan od najzasluznijih za obranu naslova. + što sad ima prednost odličnog trenera, gdje može samo još rasti.Toni90d

    Možda će ga prestići, ali trenutno je Livaković daleko najbolji vratar kojeg Hrvatska ima.
  • Tongo Doumbia
    4.3k
    Ja bih na ima, dodao i "la".

    Brzo mi u naletima euforije zaboravimo zasluge i kvalitetu nekih ljudi. Pa Livi je izvukao sve naše velike europske rezultate.

    Ja sam se neki dan uhvatio u vlastitoj izjavi da je Sučić bolji od More u njegovom razdoblju kod nas. I shvatio da griješim, koliko god mi je Pero drag.

    Ali to je i čar navijaštva i podrške klubu, ići do krajnjih granica i uvjeravati se u ono što nije realno. Recimo, sinoć su fanatici koji su bili, vjerojatno tvrdili da je Maksimir najbolji stadion u ovogodišnjem izdanju Lige prvaka.

    To su emocije, jebi ga.
  • Mali Zeus
    13.6k
    ↪Mali Zeus Ja bih na ima, dodao i "la".Tongo Doumbia

    Istina. Ladić, Subašić i Liva su top 3 s tim da je meni Liva najbolji.
  • Toni90d
    584
    Nitko nije rekao da je Livaković loš, dapače, slažem se da je trenutno najbolji golman Hrvatske, a možda i u povijesti. Ali Nevistić ima tu šansu njega preskočiti, a u mojim očima je kompletniji golman, ima stvari koje mora popraviti, ali ima i vremena da ih popravi. Možemo biti sretni da smo gledali Livija u našem dresu (možda se nekad i vrati), a isto tako možemo biti sretni da gledamo Nevu, koji će doći na level Livija i prijeći ga.
  • emilperska
    5.8k
    Nevistić je svojim kiksom usmjerio tok drugog dijela utakmice..
    Ali da je ono od Minamina ušlo, zavrsili bi s teškim porazom.
    Zato je za mene ovaj X velik kao kuća. Par cm dalje da je Japanac pucao, eto nas na gol razlici 2:12.
  • Draž
    1.3k
    Nevjerojatno je da dio javnosti krivi Nevistića za prvi gol u vidu da je kiksao i da je kikser. Doduše razumijem to stanje svijesti jer je 95% pratitelja nogometa upravo to... pratitelji. O samom nogometu je jasno da ne znaju ništa ili jako malo. Pogotovo kad čujem da zazivaju njegovu smjenu i guraju veterana na gol.
    Prvi pogodak je plod nesretne situacije, nikako pogreške vratara.
    Ide centaršut, savršeno za izlet vratara na sedam osam metara, pogled gore i prati loptu u zraku, ZAPINJE za nogu suigrača kojeg ne vidi (noga je dolje) i nakon toga pada.
    Gdje je tu kiks?!?!
    Svatko tko je imalo u nogometu, pogotovo oni koji ga treniraju ili treniraju druge znaju da je to čista nesretna situacija.
    Nevistić je nakon Livakovića najbolji vratar kojeg Hrvatska ima.
    Čak bih se usudio reći da je trenutno i ispred Livakovića, ali to je ipak moje subjektivno mišljenje i sudim samo o meni dostupnom pogledu jer Nevu gledam redovno, a Livu samo kad igra repka i kad vidim isječke na portalima.
    Inače sam trener i vratara, u tome sam cijeli "život" pa ću si dopustiti da imam za pravo na takvo mišljenje.
  • Jos-Optimus
    2.4k
    Jako volim Nevistića, ali baš tako sigurno reći da je trenutno bolji od Kotarskog?
  • Draž
    1.3k
    u tome sam cijeli "život" pa ću si dopustiti da imam za pravo na takvo mišljenje.Draž
    Subjektivno mišljenje o vrataru kojeg gledam dva, tri puta tjedno
  • Maxova dijagonala
    744
    ma bolji je Kotarski...momak je jedini naš golman koji igra nogom i istrčava bez straha. Vidi se da nije hrvatska škola golmana nego nizozemska. Naš najmoderniji i najkompletniji golman. Ništa protiv Neve volim ga i zahvalan sam mu na prošloj sezoni ali djeluje mi baš nesigurno na istrčavanju(često mu ispadaju lopte iz ruku). Neva nikad nije imo problema sa branjenjem lopti nego sa hrabrosti pri izlasku,kad to popravi bit će odličan.
  • MarK
    659
    Neva je u istrčavanju još slabiji nego Livi. Ne pamtim da je presjekao koji ubačaj iz kornera, pa i onaj zicer od Minamina koji je maestralno skinuo imam dojam da bi vrhunski vratar pokupio i loptu i igrača jer je nekako predugo putovala, a on ukopan na crti. Dobar je on ali fali mu osjećaja za izlazak baš dosta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.