• Mali Zeus
    13.6k
    Neva je u istrčavanju još slabiji nego Livi. Ne pamtim da je presjekao koji ubačaj iz kornera, pa i onaj zicer od Minamina koji je maestralno skinuo imam dojam da bi vrhunski vratar pokupio i loptu i igrača jer je nekako predugo putovala, a on ukopan na crti. Dobar je on ali fali mu osjećaja za izlazak baš dosta.MarK

    ta lopta se odbila i našla kod Minamina u trenutku, reagirao je najbolje i najbrže kaj je mogao. Za ostalo se slažem. Malo previše voli biti na liniji.
  • Maxova dijagonala
    744
    ponekad imam osjećaj da se boji bacit pod noge igraču i pokupit loptu rukama. Primjerice gol Slavena za 2-1 mogao je stić pokupit loptu prije suparnika.
  • MarK
    659
    da, tih stvari se nismo kod njega nagledali. Mogao bi malo poraditi na tome. Refleks ima svjetski, igra nogom solidna.
  • fuckin
    1


    I ja baš gledam i ne vjerujem. Nevistić je super golman, nema mu se kaj zamjerit. Livi je već sada zadužio i Hrvatsku i Dinamo, ali najveći potencijal po meni je Kotarski.
  • scooniepenn
    3.4k

    Ne znam kome uopće Zagorac može i u primisli biti ikakva opcija. Filipović mi je dvije klase bolji golman i po meni bi trebao biti alternacija neprikosnovenom Nevistiću.
  • Marley
    1.8k
    jel se zna mozda u cemu je fora s Filipovicem? Je li on doveden kao treci? Ili je doveden s ciljem da bude drugi, pa je ta ideja kasnije propala. Mislim, zamjena je Zagorcu u Kupu, pa ne kuzim.
    Steta.
  • scooniepenn
    3.4k
    U startu sam shvatio da je doveden kao zamjena Nevisticu jer em je mladji, em igra puno bolje nogom od Zagorca sto je tada Jakiru, ali i onome sto Dinamo treba bilo bitno. Ne znam sto se u medjuvremenu promijenilo odnosno kako ce to Bjelica vidjeti.
  • Marley
    1.8k
    Mozda @Miro Vugrinec ima kakvu info o tome, zivo me zanima sto je s Filipovicem po pitanju statusa :smile: ?
  • nemapredaje
    3.4k
    Mislim da je Filipović nominalno drugi vratar, ali iz poštovanja prema Zagorcu je on branio protiv Banjola.

    Moguće da će se u kupu njih dva izmjenjivati.
  • ShanKu
    815
    Filipović ima status ko i mi u Dinamu, član :sweat:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.