• Navijač Dinama
    7.3k
    Novu prvenstvenu utakmicu igramo u gostima protiv Rijeke,kao i prošla utakmica, tako je i ova utakmica novi ispit za trenera Jovičevića. Baš kao i prethodne utakmice poslje pandemije , tako i ova nam ništa ne znači osim utakmice u kojemu igrači mogu steći dozu samopouzdanja i vratiti se na pobjednički niz, koji bi navijači rado vidjeli . Domaćin ulazi u ovu utakmicu sa must-win situacijom, jer su prošlo kolo izgubili od ekipe (Osijek) koja se baš kao i oni bore za 2.poziciju na tabeli koja vodi u kvalifikacije za LP.

    Dinamo je dobio na raspolaganje za prodaju u Zagrebu 135 ulaznica za gostujući sektor stadiona Rujevica.
    Na dan utakmice, 5.7. nema prodaje ulaznica u Zagrebu. U Rijeci nema prodaje ulaznica na dan utakmice.
    1. Kakav rezultat ocekujete? (34 votes)
        pobjeda Dinama
        50%
        Neriješeno
        35%
        pobjeda Rijeke
        15%
    2. Idete li u europsku prijestolnicu kulture? (34 votes)
        da
          6%
        ne
        94%
  • bbb medimurje
    2.9k
    DERBI NA RUJEVICI
    RASPRODANE ULAZNICE ZA NAVIJAČE DINAMA
    Za derbi utakmicu HNK Rijeka - GNK Dinamo (nedjelja, 5.7., 21:05h, stadion Rujevica) rasprodano je svih 135 ulaznica za gostujuću tribinu (tribina jug) koje je Dinamo dobio za prodaju u Zagrebu.
  • Eduardo
    17.1k
    Na utakmicu su igrači krenuli danas, a ne dan prije kao što je bio običaj. Kažu iz kluba da se radi o malim mjerama štednje, da nema potrebe trošiti novac na hotel i noćenje, jer je Rijeka ipak relativno blizu Zagreba.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Predikcija danas, pobjeda Dinama minimalnim rezultatom ili pobjeda Rijeke 2-1..
  • marcio amoroso
    31.8k
    Predikcija danas, pobjeda Dinama minimalnim rezultatom ili pobjeda Rijeke 2-1..Navijač Dinama

    Ili remi.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    čisto sumnjam, Rijeka igra podobro, mi smo kriminalistični, ali ako pobjedimo ne vjeruejm da ce bit velika pobjeda, a ako izgubimo u slučaju onda da nećemo past bez ispaljenog metka,
    Jedna stvar koja me brine je kakvu ce postavu marioneta izvest na teren
  • Neki tip
    18.8k
    Predikcija danas, pobjeda Dinama minimalnim rezultatom ili pobjeda Rijeke 2-1..Navijač Dinama

    Ili remi.marcio amoroso

    :lol:
  • marcio amoroso
    31.8k

    Tako “podobro” igraju da su zadnjih 5 izgubili.
  • Dino
    2.2k

    Nek smo zato mi zadnjih pet tekmi oderali sve zivo
  • Navijač Dinama
    7.3k
    nismo ni mi nešto "dobri" spali smo na to da se mucimo sa Belupom i Interom pa jbm.led nešto nije uredu u ekipi, ili je do trenera, ili jednostavno igrači imaju "potajni" bojkot nešto jest, vjv ovo prvo.
    Vidjet cemo sve predvečer,kao i većina , nadam se pobjedi našeg izloga :smile:
  • Infinity
    15.1k
    Rijeka igra lose, Rijeka pet utakmica u nizu nije pobjedila s tim da imaju tri poraza u nizu. Usudio bih se reci da su uz Inter i Hajduk jedina ekipa u ovom trenutku protiv koje ovakav Dinamo jednostavno mora pobjediti.

    S druge strane, ovo je derbi, ovo je utakmica koja nece prikazati kakvi su Rijeka i Dinamo bili do sad, kao ni kakvi ce biti sutra. Mislim da i jedni i drugi zbog losih igara protivnika njuse krv i da ce veceras dati sve od sebe. Jovo moze bit los koliko hoce, al igraci vole ovakve utakmice i odigrat ce bolje nego sto su do sad igrali. Ocekujem na kraju pobjedu Dinama.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Ja se nadam samo nekom Horvatinčiću u blizini plivača ZM.
  • deda
    27.3k
    Noge su nam teške
  • Guinness
    1.9k
    Na utakmicu su igrači krenuli danas, a ne dan prije kao što je bio običaj. Kažu iz kluba da se radi o malim mjerama štednje, da nema potrebe trošiti novac na hotel i noćenje, jer je Rijeka ipak relativno blizu ZagrebaEduardo

    Sva "ušteđevina" ide put međugorja.
  • Gelipter
    3.4k
    Poskupio je plavi dizel, za Mamićevu barčicu treba skupiti. :lol:
    Kaj se tekme tiče bojim se opet će trebati imati istrenirani želudac al na jedvite jade dobivamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.