• Filip 91
    804
    Pa nema garancije svakako ali postoje velike šanse jer Salzburg je pomlađena i prilično neiskusnija ekipa od Dinama, Celtic je u gostima itekako ranjiv, a Slovan je uvjerljivo najslabija ekipa u LP, usudio bi se reći na razini Konferencijske lige
  • dinon7
    933

    A kaj bi bilo da ti isti ljudi nisu bili na tribini?
    Kaj bi onda bilo s koreografijom? Snjeguljica i 7 patuljaka bi držali koreografiju?
    Da ista ta osoba koja je popila šamarčinu nije bila na sjeveru, koreografije nebi bilo. Tako da ovo nema apsolutno nikakve veze i ne opravdava ponašanje pojedinaca
  • Dani Olmić
    296
    Da .. sto ne znaci da ce to sve tako zavrsit kako ocekujemo… nadam se da ova 2 boda na kraju neće falit

    Mi smo ekipa koja moze svakome uzet bod ali s druge strane i protiv losijih ekipa od sebe prokockat bodove… i toga se najvise bojim… da onda igras X u slovackoj i austriji
  • Nemrem igra Dinamo
    2.2k
    Galamili su i na mene kao klinca da pjevam glasnije, da gasim cigaru, da se pomaknem, da ovo, da ono, pa nisam nijedan šamar, čušku ni nešto slično na tribini pokupio.

    A i uzmite u obzir pritisak koji ljudi koji to sve organiziraju imaju, pa to sigurno pojačava tenzije. Nije ovo koreo protiv Gorice, nego na prvoj domaćoj tekmi u LP, pritisak je to.
    Paggini

    Slažem se s tobom oko ovoga, puno se truda uložilo i pritisak je veliki bio da uspije koreo. Dodao bi samo da su stvar pristupa i komunikacija ključni. Osim šaketanja, svjedočio sam i totalno kontra sceni da je jedan stariji Boys došao ekipi kaj je stajala ispod krova skroz iza zadnjeg reda stolica između dva stupa na SD te ih mirno i lijepo zamolio da siđu dolje, popune mjesta kako bi koreo uspjela, da se puno truda uložilo, da odrade 5 min pa neka se vrate gore. I jedno 15-ak ljudi se spustilo i napravilo tak.
    Ali kad se mangup od 17-18 godina prijeti liku od 50+ koji je prošao gostovanja po cijeloj Jugi, govori mu kam da ide ili ne smije ići i glumi frajera, ne bu to dobro... Nek se balavurdija malo dovede u red.
    Osobno nikada nisam imao problema na tribini, jer se ne pravim pametan, poštujem pravila, poderem grlo i ne k.... se. Nismo svi isti, neki ne prate fanatično Zonu, Telegram i slično, ljudi jednostavno ne znaju i treba takve educirati, samo smireno i lijepo.
    A ovakvim scenama nije mjesto na tribini i to treba glasno reći, kaj god netko mislio o tome. Pa nismo divljaci da se međusobno šibamo!?
  • Ivan0302
    504
    ja kažem šta sam ja vidio
  • don
    5.9k
    golovi;

  • Svi na Sjever
    2.3k
    Nevistić je odličan linijski golman, ali ima problem sa izlascima na dubinske lopte (Belupo slicna situacija),kad se sjetim koliko se Livija prozivalo zbog toga.

    Meni je veca greška što nije izašao na tu dubinsku loptu, prije nego sto je Torrente dobio duel,jer je kalkulirao,nego samo posrtanje pri golu.

    Na ovakvom terenu gdje svaka dubinska lopta dobiva ubrzanje moraš puno više lopti pokupit kao korektor, samo da si 2-3 koraka naprijed.
  • doubletrouble
    1.3k
    Pogađate, na youtubeu arene nema sažetka. Naravno da su sve ostale utakmice objavljene.
    Sjećam se da je protiv Bayerna objavljen vjerojatno u istoj sekundi kada je i sudac svirao kraj

    Toliko su jadni da mi ih je više neugodno spominjati
  • NitkoBitan
    17.9k
    Zasto ljudi placaju Arene kada cetnicima ide novac u dzep? Bolje otic u kafic ili stream pogledat.

    To nisu obicni Srbi to su pakosni cetnici koji ne mogu smislit Dinamo.
  • blue heart 72
    1.7k
    Evo došel i ja doma, pa da dam sad svoj ovrt, a ujutro bum čital kaj ste pisali

    Prije tekme sam imal neki osjećaj da ovu tekmu izgubili nebumo, čak sam bil više mišljenja da bumo dobili, nego da bu x.
    Ponosan sam na sve naše dečke (od stručnog stožera, preko igrača, pa do ostalih čimbenika) koji su odigrali zaista odličnu tekmu, kao i na nas 12-13 tisuća koji smo došli na stadion.
    Ljudi govore da su emocije zajebana stvar i to se danas još jednom potvrdilo. Jednostavno ne mogu opisati moje nakon tekme. Ponosan na dečke i njihovu izvedbu, ni tužan, ni razočaran rezultatom, nego doslovno neopisivo PRAZAN nakon zadnjeg sučevog zvižduka. Pretpostavljam da su se iz nekih razloga nakon tekme najviše provlačila 5 imena, pa ajde da i ja(ako sam u pravu) dam mišljenje o njima. Ajmo po redu po poziciji a. Neva - strašna obrana koja nas je u ranoj fazi održala na životu, te kasnije neodlučnost i ne izlaženje na dubinsku loptu i iz čega je nastao nepotreban korner i nes(p)retpni gol za 2:1. Max - perfektna tekma do tog nespretnog penala. Torrente - odličan, sjedi 5. Baturina - KOLOSALAN, te na kraju Bjelica. Sjajna priprema, izvrsno vođenje tekme, ali je bar po meni trebao napraviti još dvije zamjene i nije si smio dozvoliti da dobije drugi žuti, samim time crveni karton.
    Ima jedna stvar prije tekme koja mi se nimalo nije svidjela, ali radije ne bi o detaljima

    A ništa, slijedi nam Varaždin vidimo se u baroknom gradu i tamo moramo uzeti tri boda pod svaku cijenu
  • Dinamosaur
    1.5k
    Dojam nakon pogledanih par sekvenci na tv-u u suhim gacama ostaje isti kao dojam sa tribine u mokrim gacama.
    Ekipa je dala sve od sebe i zasluzila je ovakvu podrsku sa tribina.
    Al onog Ceferina treba ispratiti ako se opet ukaze u lozi. Kriterij sudenja je blago receno bio pristran do bola. O njihovim golovima ne treba previse, nase greske
  • ShanKu
    786
    Da iduču dobimo, a nadam se i jako želim prvu pobjedu ... ulazimo u zonu za prolaz :ok:
  • Dinamosaur
    1.5k
    Žao mi je samo da Bjelica nije probao uvesti tipa Kulena umjesto Petka i 1-2 krila da probamo nešto ali dobro.Nogo

    Jesi ti gledao tekmu ili slusao na radiju? Petko borac na svakom dijelu neterena. Poplave uzduz bokova, krila tu ne mogu nista
  • NitkoBitan
    17.9k
    Petko je generalno odradio dobar posao, nisu stoperi Monaca bauk. Zanima me kaj ce radit klincima iz Salzburga.

    Stvarno nema potrebe za izdvajanjem slabih karika jer ih nije bilo.
  • Jos-Optimus
    2.3k
    Svi su bili maestralni, ali moram napomenuti da ne shvaćam ljude koji govore da je Petko bio loš...frajer je bio zvijer, trener Monaca je nakon utakmice rekao da bi njega uzeo iz Dinama, ali da je prestar :lol: On toliko puno znači za našu igru da je to abnormalno. Baturinu je nemoguće opisati. Rile je bio onaj stari, Ademi je predodio borbu, Torrente čudo...Bila je ona jedna sekvenca kad je Theo očistio 3-4 puta zaredom, Mišić wow..ma svi, bez obzira na kikseve - sudac nas je pokopao jer je bio penal kao kuća za nas. Dečki,ovo je Dinamo i imamo se čemu nadati, bravo!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.