• don
    5.9k
    Ako je koreografija razlog da se ljude tuče po tribini, ukinite koreografiju. Pomiješali ste prioritete.The Undertaker

    a koji je problem bio uopće? Ako može netko ukratko.
  • Paggini
    22k
    Ako je koreografija razlog da se ljude tuče po tribini, ukinite koreografiju. Pomiješali ste prioritete.The Undertaker

    Iako se u globalu slažem i nisam svjedočio ovome danas pa ne mogu sati svoje viđenje, mogu samo reci da sam dosta puta svjedočio i pametovanju tih "običnih" koji glumataju neki kurac i ne razumiju da ako im se nešto kaže na "glasan" ili "autoritativan" način da to nije napad na njih, nego način funkcioniranja tribine, neće sigurno ljudi dolaziti do njih i ljubazno ih zamoliti da se pomaknu.

    Galamili su i na mene kao klinca da pjevam glasnije, da gasim cigaru, da se pomaknem, da ovo, da ono, pa nisam nijedan šamar, čušku ni nešto slično na tribini pokupio.

    A i uzmite u obzir pritisak koji ljudi koji to sve organiziraju imaju, pa to sigurno pojačava tenzije. Nije ovo koreo protiv Gorice, nego na prvoj domaćoj tekmi u LP.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.2k
    Žao mi je kaj sam potrošio pol vure na čitanje debilnih komentara i vrijeđanje igrača. Pojedinci, sramite se!
    Da, danas smo izgubili 2 boda, ali smo isto tako osvojili jedan veliki. Naravno da ostaje veliki žal nakon 2:0, i sam se osjećam kao govno, međutim igračima treba samo zapljeskati, reći bravo i hvala na ovoj predstavi večeras. Tako se bori i brane boje kluba!
    Ej, pa jedan Milan i Leipzig nemaju niti jedan bod nakon dva kola... Danas smo dobili Dinamo kakav smo sanjali, što se terena i zalaganja tiče, Dinamo s velikim mudima. Siguran sam da bi nas 90% prije tekme potpisalo ovaj rezultat, isto tako sam siguran da nakon 2:0 nas 100% ne bi potpisalo X.
    Kaj je, tu je, idemo dalje jako, očekujem trobode kontra Slazburga i Slovana pa se pošibati na Maksimiru sa Celticom za top 24. S ovakvom igrom se ne brinem za to!

    Dok na terenu srce ostavljaš... :heart:
  • Ivan0302
    504
    problem je bilo što ekipa nije dala na sredinu to jest srednje sektore da se popune na početku, pa je par pojedinaca se protivilo ušlo se malo u konflikt, ali sve je ostalo na riječima.
  • NitkoBitan
    17.9k
    a koji je problem bio uopće? Ako može netko ukratko.don

    Gospodi treba 10 puta rec da popune mjesta koja su prazna, onima koji su u zadnja 2 reda pod krovom (islo se na to da su ta mjesta manje bitna od nekih drugih).
  • ZGWest
    571
    vrlo jednostavno, zato sto ima pun k padobranaca koji ocito ne znaju di si dosli.
  • Nogo
    3.8k

    Ljudi napali Nevistića, a da je ovo ušlo pitanje kako bi se utakmica odvijala do kraja.

    Svima treba skinuti kapu jer Bjelko je proporodio ekipu u par dana.
    Rekao sam dajte sve od sebe pa makar izgubili, a danas su dečki pokazali muda i kako se igra za sveti dres!
    Bod po bod, pobjeda po pobjeda! Samo neka puste srce na terenu! :clap:
  • Mathiasovi Chageri
    2.9k
    Majko draga što je ovo bilo večeras? Trebalo mi je pola sata kipućeg tuša da vratim krv u sebe. 12.400 luđaka na ovom vremenu na tribini, dolje borba u kost i klasični Dinamo.

    Ovo je baš Dinamo, da smo zadržali vodstvo to ne bi bilo to. Ovo je baš naš stari dobri Dinamo. Jednostavno moraš prosuti dva gola u 15 min, jednostavno moraš primiti u 90. iz poludvojbenog penala nakon što tebi ne sude isti. Jednostavno ti mora suditi sudac debitant koji zadnjih 15 min perfidno sudi nama žuti na svaki start, a nama jedva sudi faul, jednostavno mora biti potop da trećina ekipe ne dođe na stadion. Jednostavno mora biti Dinamo.

    Bilo bi mi lako da te ne volim, možda bi bio manje mokar. Ajmo dalje, treba tući Varaždin i Istru, pa probati srušiti Salzburg.
  • IstokKa96
    701
    Hvala svima i na terenu i na tribinama, sve je bilo super, šteta zbog dva kiksa.

    Gledajući tekmu sa SG, shvatio sam da je Uprava povukla vrhunski potez s jeftinijim ulaznicama jer je omogućila ljudima kojima se ne navija mirno praćenje.

    Kaj se tiče SD i koreografije, zbilja nisam za nasilne metode, ali tko dođe MORA poštivati upute pa makar i po ovakvom vremenu jer ako se ekipa u 20:40 ležerno prešetava hodnikom, pijucka pivu, jede kobase i krevelji se u društvu, moli ih se preko megafona da zauzmu svoja mjesta, onda možda treba i proliti koju pivu kako bi se shvatile neke stvari pa i pod cijenu da ti navedeni 'odsele' sa SD na SG ili ZD ili gdje već takvo ponašanje prolazi.

    Jedina sitna zamjerka je dečkima koji su možda prežestoko upozoravali na SG za snimanje i slikanje jer s te tribine se realno na donju ništa ne vidi, a ljudi su si htjeli neke uspomene napraviti.
  • Keyser Soze
    10.1k
    Plus je kaj se nakon ove utakmice osjećam jebeno ponosno i uopće nemam neki žal jer su igrači dali sve. Puno bolji osjećaj nego protiv Aeka i Sahktara.
  • don
    5.9k
    mislim da nismo ni svjesni da nismo primili ni jedan gol iz neke timske greške, da nas je Monaco nadigrao ili slično. Baš steta ali ne triba žalit više za prolivenim mlijekom. Idući je Varaždin.
  • SjevernaStrana
    1.9k
    Hvala nebesima na kiši i čestitke dečkima na borbi. Sve ostalo je bespredmetno komentirati.
  • kajsitilud
    384
    a jesi baba. 12 tisuca ljudi kisne i drzi koreografiju dok ti histericno imas 19 upisa po minuti doma iz kauca. Onda se ko zadnja baba javljas i zanimaju te sranja koja se dogadaju.
  • don
    5.9k
    19 po minuti? :lol: svaki je bio samo odgovor.

    Onda se ko zadnja baba javljas i zanimaju te sranja koja se dogadaju.kajsitilud

    šta reći o ovome, nekad je bolje šutit.

    12 tisuca ljudi kisne i drzi koreografijukajsitilud

    edit: di je poveznica ove rečenice sa mojim upisom? Jesam nešto rekao protiv koreografije? Odmah sam napisao pohvalu za istu.
  • Zagabria
    253
    Dečki su uložili puno truda vremena i novaca da bi to propalo radi nekog kome se ne kisne.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.