• XXVI-IV
    247

    Ruke i noge mu se pozlatile tko god je.
    Ako nakon X ponavljanja ne ide na lijepo, hoće ovako pa nek misli i on i onaj tko je vidio hoće li slušat ljude koji se trude da koreografija uspije.
  • cibona
    3.1k
    A 20 sekundi kasnije lik je napisao da Bernaoer nikad neće biti igrač za Dinamo :lol: :lol:
  • jedan u nizu
    8.5k
    MAKAR IZGUBILI 5-1 AKO NETKO PRIGOVORI NESTO IGRACIMA TRIBA BAN DOBIT!don

    moj Nevisticu... nikad klasnog golmana od tebe dok ovo ne rijesisdon


    E MOJ BERN ZATO NIKAD NECES BIT IGRAC HA DINAMOdon

    ajde branite i dalje ovog amatera od igrača.don

    Max grijesi od kad je dosao u Dinamo. Amater.don

    Ali ljudi dragi, čovjek SVAKU ali svaku utakmicu ima nerealne kikseve koje pukom srećom ili reakcijom drugih igrača ne primimo gol.don


    Molim te ostvari ovo sto si napisao, jer tvoje ADHD tipkanje za vrijeme utakmice je tesko gledati

    nikad vise necu pogledat nogometnu utakmicudon
  • Paggini
    22k
    Ikona, zaziva banove svima koji kritiziraju i onda ih opere kao deda sa zapada
  • Mr Anderson
    8.4k
    Valjda je na sebe mislio za ban
  • don
    5.9k
    ako primiš 6 golova, primio si, nema veze, vidjela se borba i zalaganje. a poslije utakmice sam napisao o glupom penalu odnosno kiksu koji se dešava redovno i gdje ispašta cijela ekipa.

    igračima treba skinuti kapu.
    don

    evo da vam ne objašnjavam ponovo, jedno je pljuvanje igrača a drugo je kad kažem da netko nije igrač za Dinamo. Čudo kako neke to boli.
  • cibona
    3.1k
    Legendarni Plavac je uskrsnuo :lol:
  • jedan u nizu
    8.5k
    Replycibona

    mislim da je javna tajna da je don zapravo plavac, samo se pritajio i promijenio nacin pisanja neko vrijeme. Vec neko vrijeme sam siguran da je to on, ali nisam se htio zamarati opet s njim :D
  • don
    5.9k
    Ikona, zaziva banove svima koji kritiziraju i onda ih opere kao deda sa zapadaPaggini

    ne, evo tebe Paggini stvarno poštujem kao forumaša. Ali gdje si ti vidio kod mene neko vrijeđanje igrača i sl? Napisao sam, kao i većina, da on nije igrač za Dinamo po meni i to je to. Gdje je tu ikakva uvreda ili slično? Zar moramo svi uvijek svakoga hvaliti? ako po meni nije igrač za Dinamo, to ne znači da ga ne poštujem. meni prvome je Max jako drag i vidi se na njemu da je jedna od pozitivnijih osoba u svlačionici i slažem se da su nepravedne kritike prema njemu baš u svakoj utakmici, i kad odigra dobru utakmicu uvijek kritičari ispadaju iz rupa , ali jedno je da po meni nije igrač za Dinamo, isto kao što nije B. Šutalo kojem bi isto to pisao da je idalje tu i da igra, a drugo je vrijeđanje i govorenje ljudima da smo mi kojima on nije za Dinamo stoka od navijača. Ne znam da ga je itko uvrijedio.

    na to sam već odgovorio.
  • Slush
    661
    jedno je pljuvanje igrača a drugo je kad kažem da netko nije igrač za Dinamo.don

    Tesko nekim ljudima za shvatiti. Evo imam X upisa necu rec E NEVISTICU sjebao si gol. Obranio je cudo u prvom poluvremenu nemamo mu sta prigovoriti. Protiv Bayerna primio 9 golova, a imao najvise touchesa i obranio X zicera. Cinjenica je ta da Bernauer NIKAD, ali NIKAD nece biti igrac za Dinamo. Nema pljuvacine tu.
  • jedan u nizu
    8.5k
    Svaka čašt Boysima na pokušaju organiziranja koreografije, ali šamaranje (doslovno šamaranje) i udaranje ljudi rukama i nogama jer ne žele stati gdje im oni kažu je sramotno i baca ljagu.
    Da ne kažem da već treći put kraj mene izbija sranje
    dinon7

    slozit cu se s ovim.
    Mozda ce biti nepopularno misljenje, ali danasnje organiziranje koreo po ovoj kisi nije dobro sjelo vecini 'obicnih' navijaca na sjeveru.
    Sad ce opet price, 'ali sjever je navijacka tribina' bla bla... naravno. Ali tjerati nekoga sat i pol prije tekme da stoji po kisi nije bas lijepo. Bas je bila nervoza oko toga, medu vecinom ljudi koji tamo nisu ultrasi i totalno ih razumijem.
    Shvacam da je prva domaca tekma u Lp i da je idealno da koreo bude odlicna i sve, ali vrijeme je bas bilo za kurac.

    Da se razumijemo, ja sam u 19:20 bio dole na kisi i izasao mokar sa stadiona, ali nisu svi za to.

    Ima sad ona pjesma koja ide 'ne dvoumi se, niti dvije sekunde, sad te zove dinamo'. I onda se netko odazove na poziv i dobije samarcinu i saku u glavu jer nije sjeo gdje mu je netko drugi rekao da sjedne.
    Mislim da se sljedeci put nece odazvati 'pozivu'
  • Paggini
    22k


    A brate, pa ne moraš se za svaku opravdanu ili neopravdanu prozivku pisati paragrafe, pojedi govno jbg i to je to, pisao si u afektu, jbg.

    "Nije igrač za Dinamo" je ogromna uvreda za igrača koji je danas, a i protiv Betisa dvije tekme odigrao kao Nesta. Zbog takvih narativa, koje propagiraju i mediji koje i on sigurno čita, dođe do manjka samopuzdanja kod igrača koji pokazuje i da zna i da može i da je izvrstan igrač u postavljenom sustavu.
  • Mladi Starac
    193
    Za kraj, tko nije bio na stadionu nek mu bude žao. Maksimir, kišni ambijent, 12000 luđaka koje ni uragan ne bi zaustavio te Dinamo koji se bori za svaku loptu - čista romantika.King

    Upravo to!
    Romantika u plavom!
  • don
    5.9k
    pa ne moraš se za svaku opravdanu ili neopravdanu prozivku pisati paragrafePaggini

    slažem se i to je i meni išlo na živac ali kada određeni ljudi vrijeđaju nas da smo stoka jer smo to napisali moram barem argumentirati zašto sam to napisao, ali ne vrijeđanjem poput nekih.

    Nije igrač za Dinamo" je ogromna uvreda za igrača koji je danas, a i protiv Betisa dvije tekme odigrao kao NestaPaggini

    zašto je uvreda obično osobno mišljenje koje ne treba i ne smije biti nikome relevantno osim meni samom?

    koje propagiraju i mediji koje i on sigurno čita, dođe do manjka samopuzdanja kod igračaPaggini

    a jbg, to je drugi par čarapa. Ovdje smo da pišemo vlastita mišljenja.
  • The Undertaker
    5.5k
    Ako je koreografija razlog da se ljude tuče po tribini, ukinite koreografiju. Pomiješali ste prioritete.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.