• Dani Olmić
    296
    danas smo uzeli bod ekipi s kojim netko cak nije ni racunao… al problem je da cemo mozda i ispustit po koj bod protiv ekipi gdje se na nekaj i racuna… to je malo zajebano..
  • Bosskovitz
    12.1k


    Upravo to. Bjelica je okrenuo momčad za 180 stupnjeva u manje od tjedan dana, igrači su se borili cijelu utakmicu i dali sve od sebe, tribine su bile tu po jebenom pljusku, a to na terenu je opet bio onaj pravi Dinamo koji može i izgubiti utakmicu, ali ne može izgubiti obraz i ne drhti pred nikim, pogotovo na ovoj ruševini “koja dom je svima nama”.

    Srce mi je kao kuća, preponosan sam. Trebao bih, ali uopće ne mogu žaliti propuštenu pobjedu. Ovo je Dinamo, od slojeva mokre odjeće na tribinama i promuklih glasova do svakog starta na potopljenom terenu i svake kapi znoja pomiješane s kišom.

    Samo ponos, ništa drugo ne osjećam.
  • Fanboy
    2.6k
    Kad su već neki psovali Boga, reću ću onda sa jedne propovjedi kako je naglašeno kod ljudi čim nam se nešto lijepo dogodi da odmah očekujemo nešto ružno...

    Ja osobno mislim da nam ova 2 boda ne budu nedostajala, već radi ovog žala će momci još više dati od sebe i da će nam se ovaj bolan remi vratiti jednom prilikom kada ne budemo bolji, a bude nam trebalo.

    Ništa negativa, idemo dalje. Čestitke svima, bio je takav dan, al ne sumnjam da će nam se vratiti kada će biti najpotrebnije.
  • Noel
    6.4k
    Ponos,ponos i samo ponos. Pravi konkurentni, kompetitivni europski Dinamo. Bravo Bjelica,bravo igrači. Loše danas neću komentirat jer su danas svi do jednog ostavili muda na terenu. Kad se tako igra i bori ni poraz nije težak a kamoli bod protiv Monaca.
  • Hectorharatti
    100
    Nenad Bjelica:
    "Žao mi je što nismo pobijedili pa da pobjedu posvetimo Sergeju Jakiroviću...Ovo je sjajno selektirana momčad što je njegova zasluga..."
  • serbus
    4.2k
    Nemam zamjerki drago mi je da zapad uključen u navijanje i treba ih još jače uključiti...

    Igrači to je to da izgubite 50 0 ovakvim pristupom od mene bi dobili pljesak...
  • Keyser Soze
    10.1k
    Šteta, ali osjetilo se da nećemo dobit, baš smo pali zadnjih 15 minuta.
  • Peškaman
    4.5k
    Uopće me nije briga,mene što raduje je to da smo mi današnjom predstavom prikazali svima da pripadamo natjecanju zvanom Liga Prvaka!
    Ovi što se naslađuju bilo čime,spadaju u prosječna natjecanja,mi smo 2 levela iznad!
  • The Undertaker
    5.5k
    Evo sa utakmice. Šteta bodova ali baš sam zadovoljan prikazanim. Bili smo veći dio utakmice bolji protivnik. Ima u ekipi još baruta i nećemo biti kanta za napucavanje. Nejasno mi je zašto Bjelica nije više mijenjao jer je bilo očito da smo jako pali zadnjih 20 minuta.
  • marcio amoroso
    36.8k

    A gle, koga će mijenjati? Dva vezna je mijenjao, a za trećeg nema zamjene. Obrana je bila top i bilo je glupo nešto mijenjati, a Bruno je naprijed zadržao bezbroj lopti. Tekma je bila takva da nije više imao šta mijenjati.
  • Mr Anderson
    8.4k
    Momcima svaka čast, bore se danas i idu 300 na sat. Ali po ovom terenu uopće ne bih bio senzacionalan i pričao da izgledamo kao da pripadamo negdje u Europi. Ponavljam svaka čast za borbu i za pristup, ali o kvaliteti igre ekipe i igrača za ovu utakmicu nemam sta reci. Jedino se može čestitati na borbi, a za prosudbu kvalitete treba pričekati ostale utakmice gdje će teren biti normalan.Po ovom terenu ni Real nas ne bi nadigrao. A momci u drugo pol samo tako dalje borbeno po 3 bodaMiro Vugrinec

    Kak bi Pervan rekao, sušta inteligencija iz tebe govori.
  • Zambatine škude
    2.7k
    A gle, koga će mijenjati? Dva vezna je mijenjao, a za trećeg nema zamjene. Obrana je bila top i bilo je glupo nešto mijenjati, a Bruno je naprijed zadržao bezbroj lopti. Tekma je bila takva da nije više imao šta mijenjati.marcio amoroso

    Ma uvedeš Kulenovića da tri faula napravi i dobije žuti, ako ništa drugo. Ionako su se ovi toliko otvorili da si taj prostor mogao napadati i bez sidruna.
  • Mr Anderson
    8.4k
    Jedini koga je mogao mijenjati zadnjih 10 minuta je Petković. Ostalo nije imao što mijenjati.
  • GaijiZG
    1.3k
    Jel Bjelica propušta Salzburg?
  • The Undertaker
    5.5k
    Pa mogao je staviti Kulenovića mjesto Petka koji stvarno više nije mogao ili Hoxhu umjesto Sučića. Čisto da dobije na agresivnosti i trci. Mislim, to su detalji ali se vidio naš pad. Ti neki sitni detalji u LP odlučuju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.