• Dr Hofmann
    1.4k
    Jebemu Sunce, pa zamisli kako je njemu sad, svi smo se znali iskenjat po igračima, ali golman kad kiksa je jebi ga...Spasio nas je prošle sezone nebrojeno puta, a i danas je skinuo zicer Minaminu na početku utakmice.
  • Ali
    2.2k
    Danas je Torente imao vise obrana od Nevistica !
    To je cinjenica
  • Paggini
    22.2k
    Svakome se dopušta navijati za Dinamo...
  • Kruno
    358
    Nevistic je dobar golman i ne treba ga micat.
  • Ali
    2.2k

    O Kim Il Sun oprosti, mozetw li mi izdati dopustenje za svoje.misljenje ?
    Da sam se javim na Goli Otok ?

    Sad sam gledao na snimci i uvjerio se, lopta duga ide iz njihive polovice, njihov igrac starta u u trk sa 40tak i vise metara od gola, Torente ima prednost par metara, lopta odskace na cca 25, i Neva se povlaci unutar peterca i naravno jos dva puta odskoci i Torente nema sto nego gurne u aut. Da sam u pravu je i sam Neva priznao jer se ispricavao sa dignutom rukom u zrak i iz kornera gol. Ok popiknut se svatko moze , ali dizati ga u nebesa da nas je spasio sorry decki ni blizu.
  • skener
    1k

    Neki ocito podrazumjevaju da golman to treba obraniti, ali mu nikako ne mogu oprostiti prvu gresku nakon pola godine
  • Crusades1986
    12.7k
    Da sam se javim na Goli Otok ?Ali

    Sa takvim mišljenjem slobodno. Ravno za Pyongyang.
  • Dinaminjo
    989
    Pogledajte Neuera kod gola
  • Dudu9
    824
    Kod prvog gola je i Mišić loše čuvao igrača cijelo vrijeme samo gledao di je igrač a ne di je lopta da je gledao mogao je izbiti
  • NBC
    37
    Napravio je grešku, ali je i obranio zicera. Sve u svemu dobar, a bit će i bolji.
  • Zambatine škude
    2.7k
    Mislim da je prošla sezona i onaj težak period baš ostavila posljedice.

    Kad mora instinktivno reagirati, kada nema vremena za promišljati posljedice, pruži najbolju obranu koju sam ikad vidio od nekog Dinamovog golmana.

    Kad lopta dugo putuje i on u glavi iskalkulira što se može desiti ako ju krivo procijeni, zblesira se i pusti Torrentea da 40 metara šprinta za loptom i izbaci ju u korner. I onda se kasnije desi to što se desi jebiga.

    Ima sve što treba jedan odličan golman imati, ali nikako da se odkoči do kraja.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Nevjerojatni komentari na našeg ponajboljeg igrača i ključnog igrača u osvajanju naslova prošle godine. Već je bio dobio nepovjerenje pa smo gledali Zagija na golu, ali očito neki ovdje nisu ni gledali te male HNL utakmice pa nisu vidjeli da Zagorac ne može biti rješenje. Nisu gledali ni Varaždin prošle sezone kada nas je Neva izvukao sa bitnim bodovima. Koliko zicera je branio koje ni Zagorac, ni Čavlina, ni Filipović ne bi nikad obranili... Da Neve protiv Bayerna nije bilo, teško mi je to reći, ali onda mislim da ne bi srušili samo rekord po primljenim golovima u LP, već i najteži porazu LP ikada uvjerljivo...
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    Ima negdje video obrane Nevistića nad Minaminom
  • Mali Zeus
    13.6k
    Danas je Torente imao vise obrana od Nevistica !Ali

    Čekaj, kaj?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.