• prefontaine
    591
    Boli me kurac i da izgubimo 1:4 od mene ste prošli i skidam kapu. I igračima i treneru. Odo popit još 2,3 da ovo lakše izguram
  • Krizy
    44.2k
    Pretrčani kilometri nakon 70 minuta:
    Dinamo 87.5 - 82.3 Monaco

    Preko 5km više smo pretrčali od Monaca.
  • Miro Vugrinec
    5.2k
    Treneru čestitke na motivaciji igrača, na odličnoj taktici i svemu. Minus za zamjene, vađenje najboljeg igrača uvjerljivo na terenu, a ostavljanje najnespremnijeg igrača na mjestu špice. Trebao je uci Kulenovic, a Martin ostati u igri. Ali nema veze, potpisali bi bod 99 posto nas prije tekme tako da čestitke Nenadu. Samo jako dalje
  • don
    5.9k
    Čestitke treneru. Ne zamjeram ti Maxa u prvih 11 jer ih nisi mogao dovoljno upoznati. Nadam se da si sada vidio tko smije a tko ne igrati u Dinamu.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Hahaah mr. Koje je vidio gubit doma :rofl: Trenercina.
  • vjeko1701
    8.6k
    Obećavajući početak. Samo tako dalje.
  • Kujtim Shalla
    3k
    Svaka cast treneru koji je digao momcad . Decki su pretrcali ludu utakmicu, Sucic preko 13 km. Miško koga sam toliko kritizirao,BRAVO majstore. Nakon svega biti nezadovoljan nakon boda je ludo nakon potpora u minhenu. Ali opet sam tuzan zbog trenera ,zbog momcadi. Sekunda je falila da ostvarimo 3 zasluzena Boda. Bravo i samo jako. Eto kako se vidi i motivira momcad. Da su svi zalosni,tuznii nakon Boda protiv Monaca je slika da mi mozemo,da imamo samopouzdanje , da mozemo trcati i boriti se sa velikima. A sve to je govor tjela trenera. A ne idemo uzivat bla bla
  • Jaro
    7.5k
    Sranje je kaj nece bit na klupi u Salzburgu (jel to sljedeca?)
  • Yovitssa
    708
    Čestitke treneru. Ne zamjeram ti Maxa u prvih 11 jer ih nisi mogao dovoljno upoznati. Nadam se da si sada vidio tko smije a tko ne igrati u Dinamu.don

    Realno, nije niti imao izbora. Imali smo tri zdrava stopera i sva trojica su startali danas.

    Nestvarbo je koliko je podigao momčad nakon ponora otprije tjedan dana... Stvarno je mag!
  • don
    5.9k
    jel Bjelica crveni mora odraditi u LP?
  • hardek
    2.9k
    Martin je istrčao svaku kontru na utakmici s 2 igrača na leđima. Neno ga sigurno nebi vadio da je ovaj imao i malo snage više.
  • Mali dioničar
    15.5k
    jel Bjelica crveni mora odraditi u LP?don

    Ne, u kupu ZNS-a.
  • don
    5.9k
    evo ti lajk za humor u pokušaju
  • Krizy
    44.2k
    Bjelica: Svi igrači su odigrali odlično

    "Odigrali smo kvalitetnu utakmicu tijekom 95 minuta. vodili smo 2:0 i ništa nije upućivalo da bi nas protivnik moglo ugroziti. Čestitao sam igračima na pobjedi ovo je pobjeda, iako ne vrijedi tri boda. Imamo što za reći u Ligi prvaka.

    Protiv nijednog protivnika nećemo biti inferiorni. u Najmanju ruku ćemo biti kao ovdje protiv Monaca. Odigrali smo perfektnu utakmicu. Kad ostavite Monaco, ekipu koja je pobijedila Barcelonu, na dvije šanse, onda ste napravili dobar posao.

    Da je bio bolji teren, možda ne bi Nevistić pogriješio d gola, ali možda bi i neke naše situacije bile drugačije. Taktički smo biti perfektni, bez treninga. To su inteligentni igrači kojima sam samo rekao što želim, a oni to naprave.

    Nemam nikome što za zamjeriti. Svi su bili odlični. Ekipa je u novom sustavu pokazala da može biti konkurentna. Radujem se sljedećim utakmicama u Ligi prvaka.

    Najveće su zasluge od Sergeja Jakirovića. On ju je selektirao i trenirao. Posvetit ću mu ovaj bod, žao mi je što nismo pobijedili da mu posvetim i pobjedu. Kad nasljeđujete nekoga, nasljedujete i njegov rad ili nerad.

    Isključenje? Dobio sam žuti jer je skočila klupa. Drugi put sam tražio prekršaj. Ne razumijem, ali dobro. podsjetilo me to na situaciju protiv Benfice u Lisabonu. Ali dobro, prihvaćamo odluku sudaca.

    Čovjek koji je sa mnom pričao prije pet mjeseci u Njemačkoj, četvrti sudac, pričao je sa mnom na engleskom. Rekao sam mu da može i na njemačkom. Naučio sam njemački nakon 20 godina života u Austriji
  • cibona
    3.1k
    Samo je jedan pravi profa, a to je gospodin Bjelica!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.