• don
    5.9k
    Ajmo još jednu rundu "tatta" vs "demokrati" okršaja i usporedba dovedenih igrača, zbog kiksa nekog od spomenutih. Dosađuje se s tim dobrano.

    Dečko je teški kikser. I da, istina je da kiksa svaki stoper. Ali on kiksa tako diletantski. Uvijek i iznova. I nema to veze nikakve ni sa čim. Ima veze s tim da smo popušili tri boda večeras.

    Neki dan sam pisao, Neno voli jednostavne stopere, jake na nogama. Hvala ti na dugim loptama koje mogu pomoći kad probijamo Rudeš i Istru. Ovo je za opasne frajere i dečke koji daju sve za tri boda.

    Briga me za emocije, suze i tješenje nakon tekme. Tko je tješio Boška Šutala? Laku noć.
    Tongo Doumbia

    :100:
  • Zg123
    347
    ne znam sta je zabranjeno napisati da je kikser?
  • Rakovica1986
    670
    Max je imao svojih uspona i padova u tekmi, ali je odradio vrlo bitnu rolu u brzom dolasku naprijed po osvojenoj lopti.
    Penal i vođenje dijela utakmice je sramota UEFE, pa ne znam čemu takvi napadi na stopera Dinama koji je na raspolaganju za igru.
  • don
    5.9k
    Koliko serete po dečku, nećete vi ikad bit navijači Dinama, sa takvim smecarskim stavom prema igraču Dinamajp23

    tako je, smećarski stav jer govorimo da nije igrač za Dinamo. Zašto ste smećari bili prema Bošku Šutalu? Daj molim vas. Navijam za Dinamo a ne za igrača. Činjenica je da se nije odigrala utakmica bez njegovog kiksa.
  • miro
    4.5k
    Max je bio super danas
  • Nino Bule
    13.9k
    Jedino je bitno koliko je bjelica zadovoljan i koliko ce ga koristit, navijacka histeriziranja su potpuno nebitna, imamo hrpu utakmica do zime da pokaze jel vrijedi ili ne
  • Sibirski plavac
    1.9k
    Nije zabranjeno, naravno, ali mi nije u redu da mu se greške gledaju više nego valjda bilo kojem stoperu u zadnjih xy godina. Kao što sam već rekao,jedva čekam tekme sa slovanom i salzburgom i KTC-om i Torrenteom/ Mmaeom u prvih 11.
  • Maxova dijagonala
    615
    Pa i ona Nevina top obrana je njegov kiks
    Nonšalantan je previše...raul bi onu loptu odma napuco i ne bi doslo do penala.
  • jp23
    2.7k
    Jer nemate trunku poštovanja prema igračima ovog kluba, jer ste neodgojena razmažena stoka, koja si je umislila da moramo imati bezgresnog maldinija u primeu. Shvatite da to NIKAD nećemo imati, shvatite da su igrači naši tu sa RAZLOGOM. I naučite se za ime Kristovo mrvicu poštovanja pokazati
  • Navijač Dinama
    8.4k
    bas zato sto smo navijači Dinama imamo pravo kritizirat kao i pohvalit, a ne pravit od igraca trenera ili bilo koga u klubu nebitno prije ili sada neke svece,gospodu Spasitelje itd itd...

    NITKO NIJE IZNAD KLUBA niti će ikad bit!
  • Kujtim Shalla
    3k
    Odlican je bio do te greske koja je otela 2 Boda. Glupost , Ali sta ces i Neva je pogrijesio pacerski. A nemozes ocekivati na ovakom nivou da nema gresaka. Nema druge idemo dalje. Ka greskama se uci. Odbrana top danas :heart:
  • Dinaminjo
    985


    Jedini tko se postavlja iznad ste vi..
    Ako smijes kritizirat igraca, smijemo i mi tebe
  • Tongo Doumbia
    4.2k
    Ti si nešto zamijenio.

    Prošlog si trenera recimo, kao pravi navijač i frajer, mogao nazvat Bosančinom, krkančinom, seljačinom, mišem.

    Ali, ali i ali, Dinamov navijač svoje igrače ne vrijeđ...
  • miro
    4.5k
    Ali ljudi, bez zajebancije Bernauer je odlično odigrao danas, super iskakao iz bloka, penal ću pogledat sad doma, ali jebiga, nije to nepojmljivo u nogometu
  • don
    5.9k
    Jer nemate trunku poštovanja prema igračima ovog kluba, jer ste neodgojena razmažena stoka, koja si je umislila da moramo imati bezgresnog maldinija u primeu. Shvatite da to NIKAD nećemo imati, shvatite da su igrači naši tu sa RAZLOGOM. I naučite se za ime Kristovo mrvicu poštovanja pokazatijp23

    bolje editiraj poruku prije nego moderatori vide da ne dobiješ ban.

    mi smo stoka jer pričamo da jedan igrač nije za Dinamo? stoka? molim? pročitaj šta si napisao. zašto se ovo ne dešava nikome osim njemu? svaku utakmicu? Uozbilji se i kreni mislit i navijat za Dinamo, a ne igrača.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.