• Dinaminjo
    985


    Ne vidim te da navijas nego kakis (jel to dovoljno pristojno za tvoju pozadinu?)
  • jp23
    2.7k

    Nek dobijem ban, ali takav manjak civiliziranosti od nekog ko se naziva Purgerom, Gospodom i navijačem Dinama je sramotan"
  • Sibirski plavac
    1.9k
    zašto se ovo ne dešava nikome osim njemu? svaku utakmicu?don

    U strašno važnom dvomeču s Qarabagom koji su nam donijeli milijune i igranje LP ne sjećam se nijedne njegove greške. U Koprivnici i protiv Lokse također ne sjećam se da je bio išta gori od drugih.
  • don
    5.9k
    evo čitam šta pišeš i ne virujem. Manjak civiliziranosti jer kažemo da igrač nije za Dinamo? za koga navijaš ti? Sramota šta pišeš.

    edit: evo i Samovojska prigovara za Maxa. napišite mu (Samovojsci) da je stoka.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Jedini tko se postavlja iznad ste vi..
    Ako smijes kritizirat igraca, smijemo i mi tebe
    Dinaminjo

    Tko ste to vi ili još bolje, tko smo to mi?

    Ako cemo za kritiziranjem ičega u klubu biti proglašivani nekakvim Mamićevcima, mrziteljima i rušiteljima kluba onda se nismo pomakli uopće sa mrtve točke od one prije 10-ak godina, kada je klupski zalizani šinfonjer i familija menadžera ruku pod ruku sa klupskim predstavnicima svaku kritiku smatrao rušenjem kluba, zvanjem nehrvatima Hrvate, jugonostalgičari itd itd.. ništa drukčije onda nije, a tobože se priča o nekom i nečemu, kako ono, demokraciji?????

    Ma daj..
  • Sibirski plavac
    1.9k
    evo i Samovojska prigovara za Maxadon

    I napominje da se ista situacija desila KTC-u u Muchenu.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Prošlog si trenera recimo, kao pravi navijač i frajer, mogao nazvat Bosančinom, krkančinom, seljačinom, mišem.

    Ali, ali i ali, Dinamov navijač svoje igrače ne vrijeđ...
    Tongo Doumbia

    Prošle si trenere/a govnjivom motkom tjerao, i nazivao ih svakako i djelilo se šakom i kapom nazivi ko ispred trafike.. a sad na stranu to, došli smo do toga da osnove te zalaganje za demokraciju što se govori(isticanje mišljenja,činjenica ili nečeg) je zabranjeno, proziva se tu svakakvim nazivima, pa onda se nismo pomakli ništa, jelte od prošlo vremena..

    Fuj.
  • hardek
    2.9k
    Griješe i stoperi od 60 milja eura a di neće ovi od milju koje mi iskopamo u 2. francuskoj, 1. mađarskoj itd.

    Max je odigrao odličnih 94 minute, desio mu se brain fart koji nekada prođe nekažnjeno ali očito i on ima takvu karmu da ga kazni svaki jebeni put. Iskreno žao mi je dečka
  • Crusades1986
    12.6k
    Odigrao je više nego korektnu utakmicu.

    Šteta kaj njega uvek posere neka greška, nije zaslužio.
  • nemapredaje
    3.4k
    Branio sam ga do sada jer doprinosi u otvaranju igre, ali nije igrač za Dinamo.
  • Danko
    1.1k
    Kaj nije takav isti penal napravio šutalo protiv milana u gostima?
  • Dinaminjo
    985


    Buhuhu
    Cry me a river

    Netko se ne slaze s tobom pa ces cmizdrit i zazivati babe roge.

    Da, igrac se smije kritizirati.
    Ali cekat gresku koja se dogada svima, da gledamo 90 minuta nadem ti vise od 3 Batine greske, samo kako bi se napadalo igraca koji ti se ne svida nije ok.

    I ako ti netko to veli, onda budi muskarac i probaj bar nesto smisleno reci, a ne po floskulama
  • M94
    1.2k
    Nije ga vidio jbg, uletio mu na udarac punom, nema se tu sta puno prigovarati. Ne smatram ovo nekom greskom.
  • Jaro
    7.5k
    Kaj nije takav isti penal napravio šutalo protiv milana u gostima?Danko

    Yep, nesto slicno. Isao izbiti i igrac mu skinuo loptu, on umjesto lopte pogodio igraca... jbg, samo nakon toga on nije razapet...
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Purgerom, Gospodomjp23

    Kakvi purgeri, kakva gospoda. Gospoda se ne rađa nego se postaje. Kakvi purgeri? Purgeri(pravi, ne ovi što znaju reć ko koje kakva picika "kaj", a korijeni su im negdje sa žitne ravnice ili kamena, krša masline vina i gange ili dalmatinske močvare) su manjina u Zagrebu, svijet se mjenja pa tako i Zagreb.

    To fejk i imaginarno izigravnje nekakve gospode dovela nas je u podređen medijski položaj, jer ne bi se šteli mešat gospoda eto ne komentira sudačke odluke, ne izlaze u mediji, jer eto gospoda pusti da ide, ne komentira ništa negativno i kritizira i ne ruga se nikom, al dozvoljajemo da svi pišaju po nama?

    Manite se tog lažnog gospodstva iza kojeg se krije klaunizam i krkanija, imali smo takve u klubu ne tako davno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.