• Sibirski plavac
    1.9k
    Jebiga, s jedne strane odlične tekme protiv Betisa i Hajduka, s druge strane Plzen i Monaco. Treba nam netko pouzdaniji u obrani apsolutno, Da, Bernauer nije igrač za dinamo u ligi prvaka ili bilo kojem europskom natjecanju, ali nije ni taraba kakvom ga se predstavlja. Gdje su ovakvi komentari bili za razne "stoperčine" preije njega koje su griješile ili bile prosjek. Nadam se protiv Slovana i Salzburga stoperskom paru KTC Torrente, a Maxa koristit u hnlu protiv ovih sa dna tablice.
  • Zg123
    347
    Blago klubu kojeg Simic i Biscan kao i njihova pojacanja zaobidju. Sreca pa nam nisu mogli jos skarta dovesti, bar nesto korisno od kafe kuharice sto im je blokirala potencijalna “mega pojacanja”.
  • Maxova dijagonala
    615
    Nije me naživciro penal koliko sugeriranje Nevistiću gdje da se baci.
    Stari nisi autoritet ko Mascherano da to moze rec ter stegenu nego pogni glavu,šuti i nastavi dalje.
  • mosad
    464
    odakle si se ti sad stvorio
  • Sibirski plavac
    1.9k
    bar nesto korisno od kafe kuharice sto im je blokirala potencijalna “mega pojacanja”Zg123

    Zato su transferi kuharice i tatte bili velikani ove igre Taravel,Addy, Matel, Goncalo, Moubandje, Čabraja.. Eh da je vratit ta vremena.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    On sa dugim loptama i oke brzinom za visinu može biti upola Misic, al građa i neke odluke stoperske gdje griješi malo malo ili ga odnose u duelu koda je moj bivši kolega sa fakulteta, da ga ne imenujem sada.. je horor, i to ne traje od večeras, nego otkako igra, na stranu Betis koji je odigro dobro, al kasnije te Mudražija i Sotiček prave budalama, oni iz Varaždina, itd itd.. obregon i livaja te odnose, bjrži ti Franjo Ivanović

    A sad nek neki ovi famozni ljubitelji statistike tu zalijepe kako on ima jako puno dobijenih duela, vauuuuuu, iako protiv svake bitne ekipe glavnog napadača čuva Teophile, ovaj se fajta sa Nikom fucking Jankovicem koji izgleda ko špageta, ćelavim gmazom Kalikom, ili onim undesized Bušićem itd itd.
  • Borovljanin
    104
    Šteta. Toliko grešaka se ne događa slučajno. Nije lošu utakmicu odigrao zapravo, osim tih grešaka koje su nas skupo koštale.
  • prefontaine
    591
    Aj odjebite od čovjeka! Tako ste i Théophileu srali poslije Šahtara a sad svršavate na njega.

    Kažu nismo isti. Naravno da nismo, gori smo
  • Zg123
    347
    imas ti neki drugi argument osim etiketiranja nekoga da pripada Mamicevom taboru?
  • Tongo Doumbia
    4.2k
    Ajmo još jednu rundu "tatta" vs "demokrati" okršaja i usporedba dovedenih igrača, zbog kiksa nekog od spomenutih. Dosađuje se s tim dobrano.

    Dečko je teški kikser. I da, istina je da kiksa svaki stoper. Ali on kiksa tako diletantski. Uvijek i iznova. I nema to veze nikakve ni sa čim. Ima veze s tim da smo popušili tri boda večeras.

    Neki dan sam pisao, Neno voli jednostavne stopere, jake na nogama. Hvala ti na dugim loptama koje mogu pomoći kad probijamo Rudeš i Istru. Ovo je za opasne frajere i dečke koji daju sve za tri boda.

    Briga me za emocije, suze i tješenje nakon tekme. Tko je tješio Boška Šutala? Laku noć.
  • Dinaminjo
    985
    Ponekad me sram ovog foruma

    Lopta se odbila prema njemu, u raskoraku je zauatavio loptu i suparnik je bio brzi. Zato neki igraci vrijede desetke.

    Pogledajte reakciju Petka nakon kornera kada je promasio loptu.. To je bilo amaterski, pa ne znaci da je amater
  • Sibirski plavac
    1.9k
    Samo ističem da se ne sjećam ovoliko kenjanja po nekom igraču u ovoj količini, a bilo je ohoho gorih. Rekao bih svi ovi gore navedeni. Također ako si do kraja čitao, napisao sam da za LP želim KTC-a i Torrentea a Maxa za hnl.
  • jp23
    2.7k
    Koliko serete po dečku, nećete vi ikad bit navijači Dinama, sa takvim smecarskim stavom prema igraču Dinama
  • Jaro
    7.5k
    Sram me u kaj se ovaj forum pretvorio... index.hr i facbook komentatori
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.