• Zagi
    7.8k
    Ovako danas Krušelj započne osvrt na prvu utakmicu pod Bjelicom ...

    Impresivni Bruno Petković i depresivni Max Bernauer, najkraći je rezime prve povratničke utakmice Nenada Bjelice u drugom maksimirskom mandatu. 53-godišnji Osječanin zatekao je Dinamo u izdanju kakvog sadržajno šarenog kataloga: na jednoj stranici raskošne bravure prvog napadača, na sljedećoj borba s nogometnom abecedom indisponiranog stopera

    Ovo fakat nije normalno.
  • Maxova dijagonala
    493
    ja uopće nisam vidio šta je u njegovoj igri bilo toliko grozno. Imo je jednu sumnjivu reakciju kad je mišketa napuco loptom u glavu i to je to. Svi koji udaraju po njemu sjetite se njegove reakcije na poljudu kako je tovare zadržo u minusu. Možda nije stranac ranga sigalija,ktca ili lauritsena ali nije ni debil kakvim ga idu prikazat.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Jebte, pa ovaj je pobjedio Betis i PAOK, a skovaca je. Torrente je nakon jedne utakmice di je njegov igrac zabio gol cudo koje kuca na vrata pocetne 11torke. Postoji neka agenda na Maxa, e sad iz kojeg izvora..
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Evo ja stvarno ne znam vise otkud povod za ovakve tekstove... "depresivan" i "borba s nogometnom abecedom indisponiranog stopera" je sve osim opisa njegove igre na utakmici. Mozda je depresivan jer je blijed? Mozda je borba sa abecedom to sto nije dodao 4554 puta Nevisticu i Torrenteu nego je slao duge lopte.

    A mozda i ono sto vjerujem da je istina je da niti jedan od ovih dnovinara nije ni gledao utakmicu nego pogledali rezultat, statistiku i ajmo napisat da je bacio par dugih lopti bez potrebe, dok je partner zabio dva gola pa je automatski odigrao bolje.
  • San Lorenzo
    16k
    Od novinara koji svoje ekskluzive pronalaze čitajući forume ni ne treba očekivati da će znati ponešto o nogometu.
  • Zagi
    7.8k
    Olivari u SN podcastu spekulira o startnom stoperskom paru protiv Monaca i nabroji sve potencijane kandidate uključujući Rileta i RPGa.
    Osim naravno, Maxa.

    Slučajna omaška, jamačno.

    Moram priznati, sada me već zaintrigirao ovaj slučaj "mediji vs Max" .
  • cibona
    3k
    Još bi shvatio da se radi o nekom buntovniku, provokatoru i populistu, ali Bernaoer je tako pozitivan, drag i simpatičan lik, nikada nije stvarao dramu ili dizao nepotrebne tenzije...

    Evo stvarno ne znam koji je razlog medijskog terora i zašto dnovinari svoje osobne frustracije liječe na njemu. Baš mi se gade.
  • rioda
    4.9k
    Vjerojatno je neka menadžerska pozadina, ali uopće ne mogu dokučiti koji je točno cilj. Ne vidim da bi se nekog probalo gurati prije Maxa. Baš me zanima i njegov status kod Bjelice...
  • tp1997
    486
    Možda je naprosto tatičarska pozadina.

    Jedan od najdražih argumenata tatičarima je kako su Bišćan i Šimić uzeli "bofl robu" Bernauera ispred "već dogovorenog" Omeragića.

    Što, da se razumijemo, nije nužno ni argument bez pokrića, u smislu kvalitete igrača - ali čini mi se da se sad to nastavilo na potpuno nerazumno bacanje drvlja i kamenja po Maxu koji je i dalje solidan i zahvalan igrač.
  • Dzoni
    641
    Sve što nije iz HNL-a(čitaj Rijeke) ili ako nije neko liga petica poznatije ime automatski se mora pljuvati po njemu jer se odmaklo od tattićeve šprance dovođenja igrača, što naši vrli novinari ne mogu podnjet.
    Samo jako Max, pokazuj im svaku utakmicu tko si i kaj si
  • Zagi
    7.8k
    Nema napada na ostale strance tako da nije samo to.
    Ovo je ili osobno ili vezano za poziciju desnog stopera.

    Za sada su mi prvi sumljivci tata Živković ili Srđan Lakić (Niko Galešić) , možda menađer onog drugog stopera Rijeke ...
  • Medvedgrad
    273
    Dođem doma sa tekme super zadovoljan Maxovom igrom i onda pročitam ovdje na Zoni ovo kaj su novinari pisali, od ocjene 5/10( i to u tekmi koju smo dobili 5:1) pa nadalje...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.