• prefontaine
    591

    A šta je točno ovdje od njega "nerealni kiks"? To što je po ovakvom terenu ostao u raskoraku na rubu šesnaesterca? Evo uputit ću kontra pitanje. Da je još pod Jakirom, možda bi se u ovoj situaciji odlučio na fintu a ne na izbijanje, al ovako mu je Neno reko "Max izbij loptu čim dođe metar od tebe", i tko je onda sad kriv?
    On da ima sve ono što bi želite ne bi igrao u Dinamu već i Cityju
  • Dani Olmić
    296
    Steta, steta i steta.
  • Fanboy
    2.6k
    Ne pljuje nitko igrače, al oni koji kažu da nakon ovakve utakmice treba biti sretan sa bodom je sramotno jer Dinamo je igrom, pristupom i kvalitetom zaslužio 3 boda.
    Ovo je baš bilo žalosno i svi se osjećaju pokisli jer 2 banalne greške gdje Monaco nije stvorio jednu poštenu šansu čitavu utakmicu zabije radi spotaknutog golmana i penala..
  • Peškaman
    4.5k
    Nek' je sram svakog 'ko pljuje Nevistića,greška je,nema veze, idemo dalje.
    Sjetite se prvog poluvremena i one obrane.
    Da je netko ponudio bod,svako bi uzeo,je razočarenje nakon 2-0 ali napokon nekakva muda pokazana.
    Idemo u Salzburg po bodove!
  • don
    5.9k
    svaka utakmica za njega je kiks. Ja sam ga uvijek branio i cijelo vrijeme mislim da to mora proći jednom i da će pokazat kakav je igrač, ali ne, iz utakmice u utakmicu ista stvar se dešava.
  • San Lorenzo
    16k
    Nista nismo zakinuti, čisti faul u napadutigric

    Petković ukopan s obje noge na travi, onaj se zalijeće i udara ga u stopalo.
  • M94
    1.2k
    Koja jbna steta, dvije greske dva glupa gola.

    Al velika razlika u igri i pripremi, Bjelica je Mourinho za Jakira. Automatizmi i sama obrana je bila dobra, bez obzira na golove. Veliki plus za njega i borbenost ekipe.

    Pokisao dvostruko, jbg.
    Al buducnost je svijetla.
  • prefontaine
    591

    Bit će to sve dobro. Protiv RBS bude igrač utakmice ;)
  • MaliPizdek
    64
    Šteta... nitko se nemre sjebat kao mi sami, dali im dva gola a bogami i poklonili dva iz ničega, valjda drugacije neide

    Bruno zakurac danas, kolko ti šansi treba jebote zivot i zasto ga drzat do kraja? Pa daj Kuletu šansu u pm...
  • hardek
    2.9k
    To ti je nažalost ona siva zona VARa. Da je sudac sudio kao penal, VAR ga nebi zvao da pogleda ponovno jer nije očigledna pogreška suca. Ovako posto nije sudio, isto ga nizu zvali iz istog razloga.
  • don
    5.9k
    dao Bog da bude igrač sezone. Ali nadam se da ga nećemo ni vidjeti na terenu u nekoj važnijoj utakmici.
  • Dani Olmić
    296
    Kako bi se sad lijepo cekao salzburg. Tamo bi se sad mogao i sa bodom zadovoljit a ovako ti bod nece nikaj znacit
  • Nogo
    3.8k
    Meni se čini da je Nevistić branio ozlijeđen i eto.
    Onih godina Theo, sada Berni. Greške su dio sporta i mi moramo težiti da ih smanjimo na minimum. Da igramo svakih par kola ovakve utakmice, a ne HNL drugačije bi i igrali.
    Dečkima svaka čast na voljnom momentu i na kraju 1bod se piše.
    Žao mi je samo da Bjelica nije probao uvesti tipa Kulena umjesto Petka i 1-2 krila da probamo nešto ali dobro.
    Ovakav Dinamo želim gledati, ovo je rang lige prvaka! :fire:
  • kajjaznam
    46
    Žao mi je zbog rezultata,al najvažnije je da opet izgledamo europski.
    I sam još jedna stvar FAKIN MARTIN BATURINA...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.