• Dani Olmić
    296
    Danas smo super odigrali i mogli smo se proslavit…protiv slovana celtica itd ce sve bit druga igra… ko zna kako cemo tad izgledat, ko ziv ko mrtav…
  • Mihaljević
    10k
    Osvojili smo bod protiv Monaca a ne protiv Slovana!Orc123

    Šta smo mi Toulouse da nakon 2:0 protiv Monaca budemo zadovoljni sa X? Ova dva boda će nam biti krucijalni za knockout fazu. Nemam dečkima i treneru šta zamjeriti, samo sportskom sektoru što pojedini imaju na ovakvom levelu imaju ozbiljnu minutažu.
  • Jaro
    7.5k
    I poseban pozdrav ekipi koja je Ademija pljuvala od prve minute, kako se samo osjetio njegov izlazak...
  • db-izbjeglica
    15.5k
    A ne znam, osjećam se kao govno, pun mi je kufer više ovih prosipanja pobjeda.

    Odigra se savršena utakmica, zabiješ 2 prekrasna, savršena gola, igraš odlično...

    I onda gore pokloniš dva gola, dopustiš im da zabiju, što bi repeša rekao, na bazi kurca. Čisto pomračenje uma...

    I vidjet ćete, nakon 8 kola, kad se podvuče crta, falit će nam ova dva boda, opet!
  • Omake
    2.9k
    S ovakvim pristupom ćemo ispuniti sve ciljeve u ovoj sezoni. Ponosan sam.
  • Boysica
    512
    potpisujem prije tekme rekla bi X ko kuća i bila bi sretna al nakon ovakve igre teško se miris sa ovim bodom
  • Infinity
    16.5k
    Dok smo vodili 2-0 sve je izgledalo kao san. Ni u jednom trenutku nisam strepio da ce biti neka panika. Ocekivao sam lagano privodjenje kraju, jer je stanje na terenu ukazivalo na to. Cim su ovi zabili za 2-1 bilo je jasno da cemo mozda cak i tesko uzeti bod. Gol je glup i preglup. Panika se uvukla, ovi poletjeli i drugi gol je dosao sam od sebe. Najgore je to sto prije utakmice ne bih rekao da sam zadovoljan bodom i sad imamo bod nakon sto smo vodili 2-0. Ovo mi zvuci kao smak svijeta.
  • hardek
    2.9k
    Kakva knedla u grlu nakon ove utakmice. Dečkima apsolutno ništa za zamjeriti, dali su sve od sebe. Primili smo gol iz kornera koji se realno mogao vratiti golmanu da izbije ili bacit u aut i penala koji je trenutak dekocentracije.

    Najviše sam žalostan zbog toga što mislim da bi ova pobjeda pogurala ekipu do kraja polusezone u psihološkom smislu. Ovako me strah da ne potonemo iako smo izborili OK rezultat.
  • Toni90d
    556
    Svim igračima kapa do poda. Odlično odigrana utakmica, od prvog do zadnjeg. Nema nikakve zamjerke ni Nevi ni Maxu. Sudac nas je ubio. Ali je rezultat dobar, 95% bi nas prije utakmice potpisalo da bude neriješeno. Promjena trenera je dala rezultat, izdržati do priprema sa ovim disanjem na škrge od 70min. Nadam se da će nakon toga sve biti na svom mjestu.
  • Agramc
    11
    nećeš ti meni govoriti da se smirim nego se ti unormali i ne bezobrazni. Nije ciganija, a nije ni seljacija. Rekao sam sta mislim i ak ti se ne sviđa scrollaj dalje.
  • Beowulf112
    332
    Meni se cini koliko sam vidio da je ono sumnjiv penal ali smo svakako zakinuti za penal na petkovicu
  • tigric
    298
    Nista nismo zakinuti, čisti faul u napadu.
  • vjeko1701
    8.6k
    Polako dečki, bit će sve ok. Nikad nisam bio sigurniji u to.
  • sebenico
    599
    Ja samo želim čestitati našim dečkima na odlično odigranoj utakmici i borbenosti. Bod u Ligi prvaka je velik iako je mogla i trebala biti pobjeda. Nadam se da ćemo ovako nastaviti dalje. Bravo...
  • skener
    994
    Naravno da smo svi sad ljuti, ali

    Prije 15 dana smo dobili 9 komada, pa jos 4 par dana kasnije

    Ovo veceras je bilo neusporedivo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.