• eol12
    613
    Ljudi su odigrali odličnu utakmicu i zaslužili su pobjedu, a odličnu utakmicu odigrao je i Nevistic jer da su ovi poveli u 12 minuti tko zna kako bi bilo, a nije nit Ben bio preloš, ali eto tako je kako je, ja sam prezadovoljan bodom, al još vise preobražajem igre, čestitke i Bjelici, vidi se u tako kratko vrijeme druga igra i totalno drugi mindset igrača i s tim trebamo svi biti zadovoljni! Ajmo naprijed!!
  • Zagreb1992
    1.7k


    Nije bio penal na Petku ..Bruno ga je prije dolaska do lopte lupio po nogama
  • Mrvica
    4k
    Šteta za 3 boda, nakon one prve utakmice bi potpisali bod protiv Monaca (80% predictora) i sad ajmo srat po njima. Ono na Petku nije bio a ovo je, smijurija. Krivi smo za prosute bodove ali isto tako se ne može reći da sudac nije navlačio za njih. Idemo dalje! Bjelica je drugu tekmu na klupi i već su sad promjene vidljive.
  • Praskaton
    2.3k
    Glavu gore,sigurno da je gorak okus nakon ovakve utakmice al imamo bod.Bjelica je tek dosao ako cemo ovako izgledat mozemo se nadat necemu.
    Ima tu jos puno neiskoristenog potencijala bit ce to dobro.

    Kad vidim da igraci ovako gore za rezultat sve greske su oproštene.Pa jedino i to smo trazili veceras,da pokazu zube i da nas nitko nece vise gazit.

    Idemo o pozitivnim stvarima.Misic,Baturina,Petkovic,Sucic nisu odigrali ovako zadnjih 20 utakmica.
    Dva pojedinacna kiksa su nas koštala.

    Bas se veselim kako ce ovo izgledat nakon mjesec dana rada pod Bjelicom
  • seljak86
    2.6k
    Najbolje je što se sada imamo čemu nadati u LP
  • Izet Hajrović
    2.2k
    ona obrana kola u prvom poluvremenu je isto pad u formi? Greslška se dogodila, sapleo se u Bernauera i što sad, radio je i Livaković takve greške, npr. kad mu je pala lopta protiv Hajduka pa tovar zabio za pobjedu u prvom kolu prošle sezone. Šteta, ali remi bismo potpisali i orije utakmice, dečkima kapa do poda kao i Bjelici. Dobro je rekao Baturina, kako je ono Bernauera penal, a na Petkoviću nije? Minimalan dodir u oba slučaja.
  • Markelo
    2.6k
    Jbt mi ko da smo prvi put u ligi prvaka pa eto imamo povijesni bod. Padali su ovdje i Chelsea i Atalanta i Tottenham. Trebao je i Monaco al Dinamo sa Bjelicom na klupi u ligi prvaka ima takvu pegulu da to nisu istine
  • don
    5.9k
    Idite u kurac svi koji serete po igračima nakon ovakve utakmice, po bilo kojem igraču, vi ste kurac od ovce, a ne navijači dinama, nabijem vas na kurac sve do jednog.

    Ovo danas je bio pravi pristup i pokazali smo kao se bori za dinamo, ponosan sam i tuzan što nismo uzeli pobjedu koju smo zaslužili.
    Heisenberg1986

    upravo vi niste normalni, a ne mi.

    Max je amaterskim potezom izbio klubu, kao sto je kolega rekao 1,5miliona. I da, nema veze, kiks kao kiks desit će se svakome. Ali ljudi dragi, čovjek SVAKU ali svaku utakmicu ima nerealne kikseve koje pukom srećom ili reakcijom drugih igrača ne primimo gol.
    Dinamo je ogroman klub koji to ne može i ne smije trpiti.
  • MarK
    656
    Taktički jako dobro. Dvije skupe individualne pogreške su ostavile gorak okus na kraju. Inače bilo je fajterski, srčano, s puno trke i presinga. Svaka čast dečki. Ovo je pravi primjer kako igrati u Europi. Nema smisla kriviti pojedince, svi znamo za neke njihove mane, najbitniji je pristup. Samo jako dalje!
  • Dani Olmić
    296
    Velika steta… sad smo mogli imat 3 boda na racunu… bolja momcad ispusti 2 boda steta…

    Prije tekme potpisao bi X, al kad sam ju pogledao, bas i ne… steta

    Al nazalost nam se ovako nekaj cesto dogadja
  • Kaktus Car
    578
    Koliko puta smo već isti film gledali? Koliko puta se teškom mukom izborilo golove i vodstvo samo da bi ih se prosulo amaterskim greškama, jeftinim poklonima?

    Zašto samo 2 zamjene?! Kulenović? Pjaca?
  • Time
    876
    Bravo momci super igra idemo po 4ti bod u Salzburg... greska nevistica teska ali da smo primili onu priliku sto je obranio u 1 pol izgubili bi 3 0...max kao Max osim tog penala medu boljim danas
  • IstinaZaDinamo
    2k

    Je sigurno, pa vidilo se da ne moze bas na lijevu nogu. Mislim da je to od one obrane Minaminu.
  • Jos-Optimus
    2.3k
    samo se ti smiri i unormali, nije ti ovo ciganija
  • sport
    3.4k
    Čestitke igračima i stožeru na prvom bodu a još više na tome kaj smo izgledali i igrali kao ekipa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.