• Facke
    3.6k
    Uopce mi nije jasne cemu tulike negativnosti i nasih "novinara" prema Bernaueru. Ima sjajnu dugu loptu, dijagonalu, loptu u dubinu. A sad jos jedna stvar de se Bernauera cesto kritizera a nije mi jasne zbog cega.
    A to je duel igra. Tu Maxime nije nist losiji od nasih ostalih stopera.

    Maxime je ovu sezonu osvojil 69% duela.
    KTC je osvojil 53% svojih duela.
    Torrente u ono male kaj je igral 73% duela osvojil.
    A Mmaee je na 48% osvijenih duela.
    Ove su vam brojke za HNL.

    A mene se Mmaee male zameril. Njeguv govor tijela i igranje ko jebiveter mi se ne svida. Iak se to pod Bjelicu ne premeni onda mu se sprema klupa ili tribina.
  • Nino Bule
    13.8k
    Prognoziram mu odlazak već na zimu.The Undertaker

    Ovisi sta pokaze u bjelicinom sistemu, bjelica voli direktan nogomet i cesto preskakanje igre, u tom dijelu max u zadnjoj liniji je bogom dan, isto tako bjelica voli beton obranu i malo primat, kako ce se max snac u defanzivno poslozenijoj momcadi di svi igraju obranu je za vidjet jer mi 12 mjeseci gadno osciliramo defanzivno i tesko je procjenit ijednog stopera
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Pitanje je i koja su ocekivanja igraca, jel spreman bit rotacijski stoper il zeli negdje gdje ce bit prvi izbor. Ja mislim da Bjelica nije lud da se rjesava takvog stopera koji moze promijenit tok i situaciju na terenu iz zadnjeg reda. Da, moze zakuhat i u drugom smjeru, al to moze svaki stoper.
  • Silvek1986
    28
    Onakve lopte kroz protivnicke linije ne mogu dati stoperi od 20mil €, solidan igrač, voli riskirati, nekad prođe nekad ne. Bolje i to nego svaku loptu vratit golmanu pa da umremo od dosade.
  • Omake
    2.8k
    Jučer dueli 4/4, bez načinjena prekršaja. Čop se nije vidio vijeku utakmicu. Progresija standardno liga petica. I kompleksaš mu dadne 5 u SN.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Mislim da je mnogo ljudi i ovdje pod utjecajem novinara. Govori se tu o dobroj utakmici, solidnoj, a covjek odigrao bez greške. Zna imat nekad greške, ali ko od nasih stopera ih nema? Uz to lik uvijek nam odigra kad je najbitnije i igramo znatno bolje kad je on na terenu. Hvala Max, a novinare i nas ko jebe.
  • Sibirski plavac
    1.8k
    Evo čak i na članku o Torrenteu na Germanijaku, nije izostalo pljuvačine po Maxu...
    Čak i kada je glavna tema članka drugi igrač, obavezno se mora spomenuti i Maxa. :roll:
  • Zagi
    7.7k
    U tekmi protiv Slavena jedini koji je odigrao za prolaznu ocjenu.
    Sve se raspalo oko njega ali Max je bio dobar.

    Ova cijela hajka na njega je baš deplasirana i čudna.
    Do te mjere da ako povežemo da su isti ti novinari prije par mjeseci pisali o novom stoperskom čudu na posudbi u Kajzerici i jednako neutemeljeno sada pišu o Maxovim "odlukama", ne bih se previše čudio da iza svega stoji tata Živković.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.