• San Lorenzo
    16k
    Nevistić je zajebo već što nije istrčao na dubinsku loptu koja je prethodila korneru...istrčavanje na korner je za nekomentirati.
  • Facke
    3.7k
    Ja sem sokeran absolutne sokeran.....
  • Krulek
    473
    Jedan glupi gol i jedan penal i eto ti ga. Svaka čast dečkima na borbi, šteta što nisu izdržali još koju minutu, ali to je nogomet.
  • Slush
    661


    Nismo osvojili bod nego smo izgubili 2 zahvaljujuci perverznom pojacanju iz druge francuske lige.
  • markoli
    1.7k
    Za početak nije loše. Ova kiša nam je bila na korist, šteta da nismo do maksimuma iskoristili.
  • Jaro
    7.5k
    Gadljivo, bas gadljivo citat ove komentare. Usrali ste forum svojim logiranjem ovdje. Napravili sportnet i index komentare od njega. Pljujete po svakom igracu nakon svake greske. Psujete Boga igracima. Uzas. Nek mi se napusi kurca svaki od vas koji je pljucnuo po Nevisticu i Bernaureu veceras. Zaboli me kolki cu ban dobit.
  • rioda
    4.9k
    Nevistić mora puno raditi na izlaženju. Protiv Belupa je tako griješio, danas nije pokupio laganu loptu i zakuhao korner na kojem je omda tek zakuhao gol...

    Ali svaka čast svima na borbi i Bjelici na pripremi. Naravno da sad ostaje žal, ali prije utakmice bismo bili zadovoljni ovim rezultatom.

    Odlične utakmice KTC-a, Torrentea, RPG-a, Mišića, Sučića, Baturine.

    Bravo, Dinamo! :strong:
  • Orc123
    8.2k
    naporan si s tim naglasavanjem odakle je!
  • don
    5.9k
    tako je, a sljedeci put cemo ovakav gol nakon amaterske greške primit protiv Gorice i šta ćemo onda govoriti?
  • Oluja
    4.4k
    Ostaje zal za 3 boda ali da je netko ponudio bod prije tekme s jos uvijek svjezom sramotom iz prvog kola svi bi ga potpisali. Sve u svemu dobro je.
  • Jos-Optimus
    2.3k
    likovi kao ti trebaju poceti drugi sport pratiti, Petko je bio brutalan, pa naravno da nekad fali snage od silnih šprinteva i duela, sve je ekipi podredio, dijelio lopte kao na pladnju
  • GOAT
    1.3k
    Jel ovaj reporter stvarno pitao Baturinu nakon sto je dao gol i asistenciju "bi li potpisao podjelu bodova"
  • Delirislav Tremens
    63
    Moglo je bit bolje, bilo je grešaka ali dečki su odigrali sa jajima i ja sam sretan, vidi se da je Bjelica donio samopouzdanje u ekipu
  • Heisenberg1986
    236
    Idite u kurac svi koji serete po igračima nakon ovakve utakmice, po bilo kojem igraču, vi ste kurac od ovce, a ne navijači dinama, nabijem vas na kurac sve do jednog.

    Ovo danas je bio pravi pristup i pokazali smo kao se bori za dinamo, ponosan sam i tuzan što nismo uzeli pobjedu koju smo zaslužili.
  • Jos-Optimus
    2.3k
    I da, bravo dečki, svima duboki naklon, falilo je i malo normalnog suđenja i sreće
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.