• Filip Međimurje
    2
    Glavu gore, dečki. Da je netko prije tekme ponudil 2:2, vjerojatno bi nam bil ok rezultat.
    Monaco je po pojedinačnoj kvaliteti sigurno jača ekipa, a mi slabija. Kaj bi značilo da naši dečki više put nakon fizičkog i emocionalnog pražnjenja (tu mislim da ih je poneslo nakon vodstva) griješe. To moramo prihvatiti... Da nije tak, onda oni ne bi bili kod nas, nego negde v boljim klubovima.
    Dal se napredak bilo kakav vidi? Po meni da, a to me veseli. Ajmo sljedeću sa Salzburgom opet junački pa kaj bu bu. Samo Dinamo!
  • dzis
    820
    Ovakvim pristupom prolazimo dalje..ja zadovoljan.
    Decki glava gore
  • ivosivo
    199
    Meni se cini da je Nevistic vecinu tekme igrao ozlijeđen...
  • prefontaine
    591
    Od jebenog Šahtara se nisam ovako jadno osjećao... Ajmo sad, pokazali ste da možemo, ovaj put smo sami sebe pobijedili
  • vjeko1701
    8.6k
    Sjebano je. Osjećaj da se ovo moglo dobiti. Bili smo bolji, bolje smo se snašli. Oni ni sami ne znaju kako su izjednačili.

    Al kapa do poda dečkima. To smo tražili, to smo dobili. Borba, požrtvovnost, energija. Bit će to super. Imamo sad dvije utakmice u kojima idemo u borbu za bodove.

    Ajmo zbit glave. I ovo je nogomet. Ne znam tko može biti pesimističan nakon ovog.
  • Jura
    229
    Dečkima svaka čast na borbi, tako se gine za Dinamov dres
  • Zagreb1992
    1.7k
    2 gola Monaca nisu nastali radi neke njihove kvalitete nego radi greške naših igrača ...Naravno da treba biti ljut jer olako ispustiš 2-0 ..I ono najgore Bjelica out za sljedeću tekmu u Austriji koja nam je jako bitna
  • Boysica
    512
    Nek mi neko kaže na Petku nije penal a ovo je sad je to i Bati komentirao ...
    Zaslužili smo pobjedu ovaj bod mi je uf nakon ovakve igre Dinama ...
    Sudcu želim sve naj gore kaj se može nekome poželjeti .. smrad crko dabogda
  • San Lorenzo
    16k
    Hoću kurac biti zadovoljan bodom kad 15 minuta prije kraja imamo dva gola prednosti.
  • maki
    52
    Opet ću napisati, bravo dečki, bravo Bjelica!! Samo kratko vrijeme unazad nismo mogli ni pomisliti na ovakvu izvezdbu.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Odlična igra, s obzirom da je Neno ovu momčad imao jedva tjedan dana. Ovoliko energije i volje nismo imali od kad je on otišao. Naklon do poda od mene, bit će od ovog Dinama nešto kad sve sjedne na svoje.

    Treba popravit naše još malo energentski i psihički, i onda bude bio bonbon. Čestitke i svim igračima, dali su sve od sebe. Ako ovako nastavimo top 24 je naš!
  • Yovitssa
    708
    Ma nisu krivi niti Neva ni trener. Ajd ne serite više... Kriterij je katastrofa. Kehrer i Zakarija nisu niti žuti dobili...
    Bila su dva poklona, ali jebiga. Ja se kladim da Maxov penal ne bi za nas sudio nikada. Neva izvukao nemoguće u petoj minuti. Da smo ga tada zgutali tko zna kaj bi bilo do kraja. Meni je srce puno jer smo protiv jebene momčadi izgledali moćno! Drugo poluvrijeme do 55. minute Monaco je izgledao kao Loksa u subotu. Bravo za maga Bjelicu i ekiou koja ga slijedi! Imamo i mladost, Kača i Stojke kad proigraju u kontinuitetu ne izlaze iz prvih 11! Monaco može zapaliti svijeću na kamenitim vratima za bod na Maksimiru!
  • Slush
    661


    Onda cemo rec da je to normalno, da se branicima svaki kiks gleda, al ovaj doslovno svaku utakmicu kiksa i upravo je izbio 1.5m eura za klub i 2 boda koja mogu biti kljucna.
  • Forenzicar
    24
    Svi se osjećamo sjebani zbog velike šanse, ali možemo biti ponosni na njih kako su borbeni bili i imamo dosta za pokazat u sljedećim utakmicama
  • Agramc
    11
    ne sjećam se da sam te ista pitao pametnjakovicu. A piskaralima ko tebi treba zabranit pisat po forumu. A sad idi spavat
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.