• kajjaznam
    46
    Sprječen sam nažalost sutra, imam dve karte za sjever dole, pa ko hoće
  • kajjaznam
    46
    je da, nije baš Monaco za baciti. Meni je više od rezultata važnije kako će dečki odigrati
  • IstinaZaDinamo
    2k


    Kakvu skupinu?
    Ja bih volio da Maksimir bude neosvojiva tvrdjava u ove 4 utakmice ako je ikako moguce. U gostima ocekujem pobjedu u Bratislavi, a ostalo sta bude.
  • Ali
    2.2k
    Steta da nismo mi sutra gosti, jer to je stadion gdje zelis igrati LP kao gost, nije predaleko a i nemaju svoje ultrase pa bi mi iskoristili akustiku.
  • don
    5.9k
    kako Bjelica sitnicama diže samopouzdanje igračima..

    upitali su Ademija zna li da nije od veljače startao u 2 utakmice za redom i u kakvom je stanju trenutno. Ademi odgovara "nisam u lošem stanju, u dobrom sam i nadam se da ću tako i nastaviti", a onda se uključuje Bjelica sa "nije u dobrom stanju, u odličnom je". Ovo puno znači kada ti trener to izjavi.
  • rakurs
    248
    Ako je netko gledao pressicu i ako zna prepoznati glas našeg dragog Davorina, jel ovaj s ovim glupim pitanjima bio on ili netko drugi? Samo mi on pada na pamet da bi postavio takva pitanja, ali ostavljam prostora da je neki drugi veleum.
  • PlavacZRima
    290
    Nije Olivari postavljo pitanja
  • Babangida
    39
    Jel se zna kaj je sa stojkovicem ? Ako je već bilo isprike
  • Nema zaleđa Mikića
    1.5k
    jer sumnjam da će neki klub dostići našu gol razliku od minimalno minus osam ako izgubimo.marcio amoroso

    Salzburg se trudi.
  • ZrnTSCHeZ
    149
    Salzburgova obrana me po današnjim golovima podsjetila na nas u Bavarskoj

    I preskočili smo ih na tablici i bez da smo igrali :grin:
  • ShanKu
    785
    Sutra kad bude poplavljen sjever treba pokrenut: ajmo svi Purgeri moji, ovu noć... :lol:
  • emilperska
    5.7k
    Ovaj Brest koji je upravo gangbangao Salzburg u gostima je razina ispod Monaca..

    Sutra ako bude X možemo se u Dabi urokat svi skupa od sreće..
  • Nemrem igra Dinamo
    2.2k
    Sutrašnjim dobrim rezultatom protiv Monaca, a osobno vjerujem u pobjedu, si otvaramo lijepu mogućnost da pobjedom protiv raspalih bikova odškrinemo vrata prolaska među 24.
    Sutra poderati glasnice i preorati teren!
  • NitkoBitan
    17.9k
    Sutra ako bude X možemo se u Dabi urokat svi skupa od sreće..emilperska

    Nadam se da ovako ne razmisljaju igraci i trener jer te obicno nasamaraju kad s takvim stavom udes u tekmu.
  • Crni86
    4k
    trener je svoje rekao na presici, zanima ga samo pobjeda. Uvjeren sam da je isto prenio i na igrace.

    Za dobar rezultat moras i vjerovat u njega. Ta energija koju neno naglasava stalno kad prica o svojem trenerskom stilu je kljucna da se naprave ovakvi podvizi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.