• Georg Koch
    4.6k
    Tesko, cak pretesko je prognozirati ili ocekivati neki prvi sastav.
    Mislim da cemo ici sa 4 u obrani, te da nece biti puno promjena u odnosu na Lokomotivu.
    Mozda nesto ovako:
    Neva
    Ristovski Bernauer Torrente Rpg
    Sucic Misic
    Cordoba Baturina Pjaca
    Petkovic

    Misljenja sam da ce Sucic upasti umjesto Ademia skoro pa sigurno zbog trke koja ce nam biti prijeko potrebna, a za Pjacu mislim da ce zbog iskustva dobiti prednost.

    Bilo kako bilo, sastav kakav god da bio necu niti preispitivati niti kritizirati, idemo samo dati podrsku. Bjelica je uzeo ekipu u uzasnom stanju, potonili smo gore od Titanica.
    Vec su se promjene vidjele protiv Lokomotive u smislu govora tijela, zelje, borbe, agresivnosti.
    Cudesa ne mozemo ocekivati, a nadati se pozitivnom ishodu je sasvim legitimno, na kraju krajeva i obavezno ako gledamo sa navijacke strane.
    Zelim da "poginu na terenu", to cemo i dobiti siguran sam, a onda ce, vjerujem, i rezultat nas nagraditi te i sreca junacka.

    Ajmo Dinamo!
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Krizy bi mogao napisat ovako i o nasem klubu ovakav uvod, o nasem stadionu, o gradu, o hrani, o ljudima, o navijacima... da naucimi nesto "nepoznato o poznatome"
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Jel se zna koliko gostujućih navijača dolazi na Maksimir?
  • deda
    32.8k
    100-200
  • mlinchica
    1.8k
    Neka zasja naš jug u sjaju plemenitih kovina, raznih gučija i dolči, … u rukama zlatne poluge umjesto baklji vratit će sjaj našem Maksimiru.. dobrodošli svi Monežani!
  • jakov1
    175
    Monaco je po energiji i fokusu napada sličan Atalanti, mislim da ćemo opet ići s 3 iza da nam ne mogu izvući jednog stopera i rastvoriti sredinu. Razlika je što oni igraju s 4 iza, a Atalanta je igrala s 3 tako da mislim da nećemo toliko napadati krilima.

    Mislim da bi uz Sučića i Mišića mogli igrati i Ademi ili Rog koji mogu braniti na igrača, a i napadati prostor iza Petkovića.

    Nevistić
    Theo (ako ne može, Ristovski) Bernauer Torrente
    RPG Sučić Mišić Ademi Ogiwara
    Baturina
    Petko
  • vjeko1701
    8.6k
    Bjelica generalno ne igra sustave sa tri otraga. Protiv Atalante je mogao to složiti na prepad pošto je znao ekipu i znao je da će oni to moći u tako kratkom vremenu pohvatati i odigrati.

    Prednost je da je ova ekipa već igrala sustav sa 3 iza solidan broj puta ali iskreno ne vjerujem da će se Bjelica za to odlučiti. Plus, KTC će biti (možda) sviježe zalječen, Mmae nije dostupan tako da bi ti efektivno jedina tri stopera bila u prvoj postavi kaj ograničava zamjene radi kartona ili umora.
  • tp1997
    496
    Dok god travnjak ne ode baš potpuno kvragu.

    Sjećam se one utakmice s Kosovom što je na kranu prekinuta jer je teren postao bazen za vaterpolo
  • Sunja86
    1.2k
    Vidim svi stavljate Pjacu u predikcijama za prvih 11.Ja sam gotovo uvjeren da će prije Hoxha startat lijevo.
    Bjelica više voli brza krila, koja mogu napasat prostor.
  • K3p
    176
    Upravo to. Gotovo sam siguran da danas ne startaju ni pjaca ni špikic. Mi danas ganjamo golove na prepad i za to nam trebaju hoxa i cordoba.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Upravo to. Gotovo sam siguran da danas ne startaju ni pjaca ni špikic. Mi danas ganjamo golove na prepad i za to nam trebaju hoxa i cordoba.K3p

    Sutra je tekma. Nemoj danas krenuti prema stadionu. :D
  • NitkoBitan
    17.9k
    Nas moderan travnjak moze upit ogromne kolicine vode bez stvaranja lokvi, uostalom pocetak kise je najavljen tek popodne/navecer.
  • Mr Anderson
    8.4k
    Gotovo sam siguran da danas ne startaju ni pjaca ni špikicK3p

    Ja sam apsolutno siguran da danas ne startaju ni jedan ni drugi.
  • Droljo
    8.2k
    Ajmo mi to dobit sutra pa bumo videli za dalje...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.