• luftwaffe
    646
    Ako vratite Majkijev post, admine častim sa kuhanom vratinom
  • Bosna86
    11.7k
    Sam je izbrisao post, nema veze sa moderaturom
  • Majki2111
    3.3k
    Ma čim se ekipa uzbudila i rekla da je do potencijalno za ban, izbrisao sam, i ovak i onak je nebitan post. Može se i bez njega.
  • ZGV
    3.3k
    Mislio sam na našeg Utrinaša...
  • Navijač Dinama
    8.4k
    slvhhb71nf0goecq.jpg

    :lol: prešo igru lik...
  • Bosna86
    11.7k
    Ne znam jel netko pratio podcast inkubator danas sa Mirkom...

    Novinar Petrak je ogledni primjerak hrvatskog novinarstva (čast iznimkama).... Ovaj čita sam sebi pitanja, odgovara i argumentira..
    Odrastao čovjek bez ikakvih ideala i principa, spustio glavu i šuti... Ja razumijem da takvi likovi nose preglede i posljedično pare, ali časnije je raditi u komunalnom nego se toliko ponižavati javno
  • vafenss
    234
    Ratko je pijan doktor za uvlakaca u guzicu Petraka
  • cron1ck
    1.7k

    Znaci kao da si mi procitao misli, ne mozes vjerovati da covjek nema trunke karaktera i bas sto ti kazes da ne moze shvatit koliko se javno ponizava. Znaci meni da dode kao gost u emisiju Muhammad Ali, kojeg smatram za najboljeg sportasa svih vremena, ne bi se smijao na svaku njegovu foru kao da je to nesto najbolje sto sam cuo u zivotu i sa svačime sto on kaze, ali bas svačime, se slozio.
    Sto se tice Mirka, po meni bolji podcast nego prosli put jer je bilo opuštenije, mislim da je prosli put ono s Pijetrajom otišlo predaleko.

    Ratko je pijan doktor za uvlakaca u guzicu Petrakavafenss
    Ma koliko se god mi smijali Ratku, covjek ima svoje misljenje i svoj nacin zivota kojeg se drzi. Iskreno takve ljude najvise cijenim slagao se ja s njihovim stavovima ili ne.
  • vafenss
    234

    Slazem se ovo za raleta, i bas zbog toga i zato sto npr. ne cenzurira vec cita sva pitanja mi je daleko najdrazi voditelj na podcastu
  • Majki2111
    3.3k
    Čisto informativno, Karlovačko je izbacio crni limun po uzoru, valjda, na Osječko. 20 kuna 2 litre u plastici u konzumu. Sad probao, nije mi fin. 56-44 su stavili omjer u korist pive. Bolji mi je Osiječki i dalje od crnih. A od običnih radlera, Pan mi je najbolji jer su stavili 60-40 u korist soka sastav.
  • Infinity
    16.5k
    2 litre u plastici u konzumu. Sad probao, nije mi fin.Majki-Papi2111

    Zar si ikad popio pivu iz plastike i da valja? To zakonom treba zabraniti
  • Majki2111
    3.3k
    Ma nije. Evo Ja znam Radler ne popit po dva tri dana iz plastike. Ishlapi, al opet popijem bez problema. Ne znam kaj ljudima smeta...
  • Infinity
    16.5k
    Imam jos jednog koji tako redovno iz plastike pije. Niste vi naucili na bolje :rofl: Pivo iz plastike je pivo najnizeg kvaliteta, a onda je tu i utjecaj plastike s obzirom da se to sto puta ugrijalo i ohladilo. Ta plastika je 'isparila' u samo pice.
  • xavier
    12.1k
    Ja znam Radler ne popit po dva tri dana iz plastike. Ishlapi, al opet popijem bez problema. Ne znam kaj ljudima smeta...Majki-Papi2111

    :shade:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.