• Ero
    980
    Svaka čast. Level up
  • Bosna86
    11.7k
    Boze daj mi strpljenje i razumijevanje moderature Zone Dinamo.... Kako ti nisi baniran dosada?
  • Ero
    980
    Moguće i da sam ja štetim ozbiljnosti foruma, al ti ga Majki pretjera ono baš.
  • Markelo
    2.6k
    Majki brisi to dok ti moderatura jos nije vidla
  • Majki2111
    3.3k
    Ok cilj e bila da se malo šala pokrene, tak to ide kod nas na faksu. Sori ekipa...
  • Dino
    2.7k
    Opasan faks
  • Nino Bule
    13.9k
    Ne znam je sam sretan ili mi je zao sto nisam vidio majkijev post
  • luftwaffe
    646
    Prvi amandman, sloboda govora, dajte nam majkijev post, pogotovo kaj možemo javno vidjeti sranja Matije Babića i sličnih po portalima.
  • ZGV
    3.3k

    Marchello jedan od najboljih repera u srbiji...na kakvim si ti drogama momče???
  • Keyser Soze
    10.2k
    Ne znam je sam sretan ili mi je zao sto nisam vidio majkijev postNino Bule

    Ja se ne dvoumim, meni je jako zao kaj ga nisam vidio...
  • Infinity
    16.5k
    I meni je zao. Majki, vrati ga!
  • Navijač Dinama
    8.4k
    čuj koega, prijatelju i li kkao već da vas nazovem,
    , tak su ga (Marčela) naši mediji još prenosili kad je izbacio pjesmu "Pegla" tako ga i najavil icini mi se i u PI , zato sam i ja stavio u zagradu po nekima jedan od , ja sam osobno reko za mene sta sam od njihovog hip hopa čuo i da su tvrdi i najbolji su Bad copy, BS, Party Bee Gee (ako se tak pise uopce) i Smoke , e sad netko ima neke svoje uvide i bolje promatra i razumije se u rap kao rap i zna tko i šta ,ja ne slusam rap srpski jer je ostario baš kao i naš, : Stole Krast Tram , jbt starci svi ali nisu ni oni vjecnost, TBF također ,
    eto još neka svjetla tačka u našem repu su možda 30Z i tovari Krešo i Grše
  • puxigadjurdja
    1.7k
    Njegov album De Facto je lirički možda i najgenijalniji album ovih prostora. Bez prostitucije ala Stoka ili glupiranja u stilu Ajs Nigrutina i družine.
  • Dino
    2.7k
    Marchello jedan od najboljih repera u srbijiZGV

    Nas je Marchello, decko iz Utrina ak se ne varam, a njihov je Marčelo, po vuku.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    je, aman se kolega ZGV zabunio malo :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.