• Mali Zeus
    13.5k
    O čemu je raspra ovod?
  • bongo
    842
    Gdje se može naći podatak o pretrčanim kilometrima na utakmici? Na sofascore nisam našao. Zanima me kad je Bjelica apostrofirao trku kao slab aspekt Dinama.
  • marcio amoroso
    36.8k

    Pričao je o pretrčanim kilometrima protiv Bayerna. Za ligu prvaka je sve dostupno na stranicama lige prvaka. Mi smo pretrčali 12 kilometara manje od Bayerna.
  • bongo
    842


    Znam da je pričao za Bayern, ali baš bi me zanimao podatak o tome za HNL sve naše utakmice
  • Omake
    2.9k
    Ova utakmica jučer nam je po net xG bila najbolja u HNLu ove sezone -1,93, najbolja je dosad bila utakmica protiv Istre u prvom kolu s 1,81. Inače su te dvije utakmice jedine u kojima samo u HNL imali za gol više net xG. Protiv Gorice je malo falilo s 0,96.
    Rijeka je po xG najsretnija momčad lige. Zabili su 5 više od očekivanog i primili 3 manje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.