• Orc123
    7.9k
    istina, ali u pravilu imamo tu i Stojkovica a mozda ako se uđe u LP i nekog jaceg, u biljeznici Marka Marica.
  • miro
    4.4k
    Špika je motorički jako dobar i obrambeno na visokoj razini, takvog igrača na tržištu moramo platit 3-4 milje, on je idealan rotacijski igrač, koji može i startat u dosta tekmi
  • Daliban
    1.6k
    Špika je dobar i dosta fin igrač s nekoliko izraženih mana koje su ga uvijek kočile. Loše odluke u završnici i loša protekcija lopte u trku zbog čega je završio na desnoj strani kao dešnjak. Ako se vrati na razinu od prije par sezona može biti jako dobra rotacija. Ovih prvih par utakmica je na tom tragu.
  • Sportskifanatik
    556
    Gledam za sjevera njegov gol i na prvu autogol 1/1 i vidim pise Spikic,pogledam kasnije sažetke i opet mi nije kasno kako je uspio tako skrenuti loptu. Očigledno dobro ulazi na prizemne lopte kao i u Osijeku.
  • Orc123
    7.9k
    Ali meni fascinantno kaj se sad svi cude da je Spikic dao gol, da nije baksuz od igraca, da ima neke kvalitete, da je koristan igrac...mene samo zanima jel itko prati dinamo u kontinuitetu?

    Da Spika ima svojih vrlina i mana. Dovoljno je dugo tu da ga ne glorificiram kad zabije gol, a i ne stavljam na transfer listu kad je los.....
    To je Spikic, solidan igrac koji bi u svakom drugom klubu hnl bio standardan, a kod nas je covjek cista rotacija. Jednostavno nema kvalitete da u kontinuitetu igra na visokom nivou, nije realizator, nije igrac koji radi razliku.

    Fascinantno mi kako ga sci sad odjednom na sva usta hvale, a ti isti ga pokopali donedavno. Kad sam ja napisao da je realna njegova vrijednost između 1,5 i 2 mil eura neki su pisali da nisam normalan, da kao pasalic po meni vrijedi onda samo malo vise od Spike itd itd....da, oni su po vrijednosti tu negdje ali da se mene pita uvijek bi prije izabrao Spiku umjesto Pasalica jer ima tu defenzivnu igru.

    Ne treba sad Spiku dizati na sva zvona, ako ostane moze biti koristan u rotaciji ali to smo svi koji prate Dinamo u kontinuitetu i znali.

    Po meni mislim da je sada savrseno vrijeme da se njega transferira dalje i da se uzme neka lova na njemu jer u suprotnom on ce za godinu ili dvije otici besplatno kao i Menalo, samo sto je on ipak puno bolji igrac od Menala.
  • Zagi
    7.7k
    Ako Jakir planira koristiti 352 češće, Špika ima mjesta.
    Njegove mane nisu izražene na wingbacku, već na krilu u 433.

    Brine me taj njegov drastičan pad energije oko 60. minute. Zadnje dvije sezone ista stvar.
    Čudno je to.
  • Tongo Doumbia
    4k
    Još jednom dokazao da je ovo njegova savršena pozicija - wingback!

    Par masterclass poteza večeras, lažnjak od kojeg se igrač Gorice još oporavlja, milijun ponavljanja, obrambeno sve na nivou.

    Ponavljao sam, opet ću, ne mogu se umoriti. Dario Špikić je imao mjesta u Dinamu koji je igrao Ligu prvaka, prije dvije sezone, ima i u ovom.

    Pa kom krivo, kom pravo.
  • miro
    4.4k
    Za 352 imamo RPGa i Špiku, ne znam na kojoj smo poziciji tako dobro pokriveni
  • ibro1986
    175
    u ligi prvaka ga ne ocekujem.
1910111213Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.